Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

cosplay

Napsal: Blechy
Dne: 22.9.2014 17:12
Kategorie: Neroztřízeno
Zpět na fórum

Zdravím, mám pár dotazů ohledně vyrábění kostýmů, jestli tady s tím má někdo zkušenosti, a byl/a by ochotný/á čas od času mi poradit, byl bych rád. Ovšem nemám moc chuť to zde rozebírat, takže přidávám email ([email protected]) a budu rád za každou pomoc. (když bude někdo potřebovat poradit nějaké základy, klidně také poradím).
Děkuji.
Přidat komentář
Obrázek uživatele Darth Tyranus
24-25
22. Září 2014 - 18:52
Já mám kostým podle Anakina + vlastní fantazie, ale nic světoborného...

„I sense great fear in you, Skywalker. You have hate. You have anger. But you don't use them.“

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Blechy
22. Září 2014 - 19:23
no já bych spíš potřeboval rady ohledně helmy, mám totiž papírový základ ale nevím co na to napatlat, aby to zatvrdlo a nebylo to tak jednoduše zdeformovatelné
(kde jsi sehnal světelný meč)
díky

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Tyranus
24-25
22. Září 2014 - 20:19
Mečů mám hned několik: 2 FX, 2 vysouvací. Přes internet (Hasbro). Doporučuju Ultrasabers, tam ale počítej s mastným poštovným.
S tou helmou by ti mohli poradit Czech Mandalorian Mercs., nebo na fóru Rebel Legion, či 501. všichni mají opravdu skvělé kostýmy.

„I sense great fear in you, Skywalker. You have hate. You have anger. But you don't use them.“

+1
0
-1
Obrázek uživatele Blechy
22. Září 2014 - 20:25
ok moc díky

+1
0
-1
Obrázek uživatele TK2412
25-26
23. Září 2014 - 7:27
Nanes sádrový tmel, ten vybrus do požadovaného tvaru a na to pak přidej laminát.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Blechy
23. Září 2014 - 12:02
díky a ten tmel jenom normálně na sádru, nebo i nějakou tkaninu?
EDIT: pardon tmel ne ale laminát přeřek

+1
0
-1
Obrázek uživatele TK2412
25-26
23. Září 2014 - 14:33
To už záleží na tobě.. Jestli to chceš víc odolné, doporučuji použít i skelnou tkaninu (všechno se dá koupit jako laminovací sada cca za 350 Kč) ale je pravda, že se potom víc nabrousíš..

+1
+1
-1