Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Sháním knihy

Napsal: Darth Arany
Dne: 28.1.2013 21:56
Kategorie: Ostatní
Zpět na fórum

Ahoj, nevíte někdo, kde sehnat starší knihy, nebo nemá někdo na prodej?

Háv Klamu a Mezigalaktická výprava
Přidat komentář
Obrázek uživatele Mate
29-30
29. Leden 2013 - 15:48
odkaz » tu majú háv klamu v češtine a medzigalaktickú výpravu v angličtine,
ak tak skús pohľadať ešte v iných antikvariátoch, na bazároch alebo na aukre...

"Obi-Wan... there is good in him… I know. I know there is… still…" ―Padmé Amidala's final words

+1
0
-1
Obrázek uživatele Komár
30-31
31. Leden 2013 - 16:07
na aukru.cz jsou knihy od Star Wars skus to tam

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Arany
1. Únor 2013 - 20:55
Nenašel

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Wintius
31. Leden 2013 - 21:22
Na Kosmas.cz myslim maj Háv klamu taky v češtině

jinak tady odkaz:
odkaz »
EDIT: a Mezigalaktickou výpravu taky:
odkaz »

Darth Wintius - temný lord ze sithu

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Arany
1. Únor 2013 - 20:48
Píší, že je to vyprodané...

+1
0
-1
Obrázek uživatele anaqine
30-31
6. Únor 2013 - 20:14
Možná debilní a zbytečný dotaz, ale do vaší místní knihovny ses díval, jestli tam něco nemají? U nás v knihovně (Uherské Hradiště) mají třebas hodně věcí a tyhle 2 mám pocit, že mezi ně patří. Záleží z kama jsi.
EDIT: tak jsem se spletl, mají tam jen Mezigalaktickou výpravu, ale to ti asi moc nepomůže co? :)

My powers have doubled since the last time we met, Count.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Arany
9. Únor 2013 - 21:38
No v knihovně mají, ale já si dělám sbírku všeho Star Wars a tak by se mi to hodilo do poličky...

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Nightom
24-25
8. Únor 2013 - 16:11
Háv klamu sice mám ale nerad bych se ho vzdal. Zapátrej v nějakém obchodu s knihami a uvidíš.
EDIT: Samozřejmě pokud jsi zapátral dřív než jsi založil tuhle diskuzi tak radím zbytečně.

Pro strach o sebe v srdci může být místo. Pro strach o ostatní musí být v srdci místo.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Pablo.knight
30-31
2. Duben 2013 - 22:07
Mám (prosím za prominutí a klaním se v naději, že mě neodsoudíte) stažený knihy z NJO až po Cestu osudu. Chtěl bych se zeptat jestli se dá někde stáhnout Hvězda po hvězdě?(v češtině) Předchozí mám už přečtený a nemusel bych utrácet těch tížených 250,- Dík.

„Tu es oder tu es nicht. Es gibt kein Versuchen.“

+1
0
-1
Obrázek uživatele Komár
30-31
3. Duben 2013 - 16:13
ulož.to tam jsou knihy a komiksy od star wars nevím ale jestly ty co jsi jmenoval

+1
0
-1
Obrázek uživatele Pablo.knight
30-31
14. Duben 2013 - 22:03
Na ulož.to je Hvězda po hvězdě právě jen v angličtině. Tak pudu naklikat do košíku těch zbylých 6 knih. Furt lepší než kupovat všech 20( a Novou Republiku před tím). Díky piráti!

„Tu es oder tu es nicht. Es gibt kein Versuchen.“

+1
0
-1