10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »
Star Wars Squadrons je venku + Discord oznamení
Včera (2.10.) oficiálně vyšla nová videohra Star Wars Squardons. více »

Zam Vessel - Komiksy

Napsal: Gregor
Dne: 10.6.2013 19:55
Kategorie: Ostatní
Zpět na fórum

Nedávno jsem brouzdal wookiepedií a u Zam Vessel bylo pár komiksových fotek. Nevíte někdo, v jakých komiksech se vystkytuje? Hledal jsem na googlu, ale nic jsem nenašel. Popřípadě, jestli někdo ví, odkud je stáhnout například v PDFku (klidně i anglicky), napište mi prosím odkaz do zpráv. Děkuji.
Přidat komentář
Obrázek uživatele DarthMalgus
22-23
11. Červen 2013 - 17:40
Tady na uložtu ve slovenštině: odkaz »

"I am Grand Admiral Thrawn, Warlord of the Empire, servant of the Emperor."
―Mitth'raw'nuruodo

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Gregor
22-23
12. Červen 2013 - 11:10
Jo, díky. A teď jsem si všiml, že jsem napsal Vessel místo Wesell :)

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
0
-1