10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »
Star Wars Squadrons je venku + Discord oznamení
Včera (2.10.) oficiálně vyšla nová videohra Star Wars Squardons. více »

Star Wars Rebels - Návrat starých postav + Mark Hamill

Napsal: Moloko_El
Dne: 1.8.2013 0:25
Kategorie: Ostatní
Zpět na fórum

Tak jsem byl na SWCEII (ano, musím se pochlubit :D) a byl tam rozhovor s Dave Filonim a onvém seriálu SW Rebels, samozřejmě moc toho neprozradil, ukázal pak konceptů a obrázky nové rebelské stíhačky Stormtroopera. Pak přišli na řadu otázky fanoušků, a někdo se zeptal, jestli se objeví i postavy z TCW, Dave chvíli mlčel a poté řekl, že je velmi špatný lhář a tedy, že ano, objeví. Můžeme tedy čekat návrat Ahsoky?

O dva dny později prozradil Mark Hamill při rozhovoru s Warwickem Davisem, že bude/by měl v SWR dabovat nějakého padoucha, více už pak neprozradil..
Přidat komentář
Obrázek uživatele Viq
26-27
Viq [Redaktor]
1. Srpen 2013 - 9:29
Ano, už o tom chystáme článek, ale měl jsem pocit, že Mark Hamill měl mít roli už v Clone Wars, ne? (Zpráva z Twitteru: Mark reveals that he had a part in Clone Wars! Reveals it was Darth something. Doesnt know if it will be seen.") Ale je pravda, že připustil, že by v Rebels rád namluvil nějakého padoucha, ale nepotvrdil to, ani nijak víc nenaznačil - samozřejmě jsem na CEII nebyl a vše se dozvím pouze z přepisů, takže pokud máš přesnější informace, rád se poučím :)

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Komár
27-28
1. Srpen 2013 - 11:02
no možná se konečně dozvíme zbytek příběhu od Ahsoky

+1
+2
-1