Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Překlady knih 2014

Napsal: bogi_cze
Dne: 7.1.2014 17:09
Kategorie: Ostatní
Zpět na fórum

Tak zde je ediční plán od egmontu pro letošní rok.
odkaz »

Co tomu říkáte myslíte že vše stihnou, na co se nejvíce těšíte?
Přidat komentář
Obrázek uživatele Oliver98
25-26
7. Leden 2014 - 17:14
Pred chvilov som to videl na egmont.cz - vyzera to super najviac sa tesim na Darth Plagueisa a RC.
EDIT: Oprava * chvilou

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Anakin Solo
7. Leden 2014 - 17:57
Nejvíce se těším na Dartha Plageiuse a na Republikové Komando....ale jestli to stihnou to je na pováženou....

"Věk víc než jen počet úderů srdce je. Věk je, kolik chyb udělala jsi"
―Yoda

"Síla je vše a vše je síla."
-Vergere

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
7. Leden 2014 - 20:00
Naprosto souhlasím. Ale taky bych moc chtěl Darth Revana.

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
7. Leden 2014 - 20:13
Pokud myslíš Revan: The Old republic, tak tu knihu jsem četl v angličtině (jak jinak) a musím říct, že špatná rozhodně nebyla, akorát se pak dostavila menší deprivace z konce. Osobně dokonce uvažuji, že bych ji zařadil na seznam knih, které začnu ve volném čase překládat... pokud to samozřejmě nedopadne jako se vším, co jsem plánoval dělat o volném čase :-D

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Coudy
25-26
Coudy [Redaktor]
7. Leden 2014 - 18:25
Já se těším na Rebublikové komando... Hlavně na čtyřku, protože už samotný název "rozkaz 66" zní působivě...

I'm one with the Force and Force is with me.

+1
+5
-1
Obrázek uživatele Adamus
28-29
9. Leden 2014 - 19:11
Nejvíc se těším na Darth Plagueise, protože na ten překlad čekám už hodně dlouho a dost mě některé věci o něm zajímají.. :)

Mimochodem, teďka něco pro Facebookaře odkaz »
Můžeme hlasovat, které knihy chceme aby společnost Egmont v příštím roce vydala :)

"Savior, conqueror, hero, villain… You are all things, Revan, and yet, you are nothing."

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
9. Leden 2014 - 21:14
Pro co jsi hlasoval? Já pro toho Darth Revana, kterej asi vyhraje :)

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
0
-1
Obrázek uživatele MaxViper
40-41
10. Leden 2014 - 10:21
Také bych uvítal Revana, ale také doufám, že se konečně dočkám trilogie Dark Nest

+1
+2
-1