Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Koupím knihy

Napsal: Lord jurak
Dne: 6.9.2015 11:20
Kategorie: Ostatní
Zpět na fórum

Zdravím,

už delší dobu sháním spoustu knih SW, které pořád ne a ne sehnat, chci se proto zeptat, jestli někdo má a prodej, nebo by o nějakých aspoň věděl :)
Jde o tituly:

Darth Bane: Cesta zkázy (sehnáno)
Štěpný bod (sehnáno)
Yoda: Temné setkání (sehnáno)
Temný lord: Zrod Dartha Vadera
Stíny Impéria (sehnáno)
Akademie Jedi 1: Hledání Jedi
Akademie Jedi 2: Temný učedník
Akademie Jedi 3: Nositelé Síly
Ruka Thrawnova 1: Přízrak minulosti (sehnáno)
Ruka Thrawnova 2: Vize budoucnosti (sehnáno)
Pouť pozůstalého
Nový řád Jedi: Temný příliv I - Útok

Na spoustu z nich jsem narazil, ale sháním je spíš v rozumné cenové kategorii, ne za 2000 :)
Pokud někdo o něčem bude vědět, pište klidně sem i na e-mail: [email protected]
S pozdravem

Lord jurak
Přidat komentář
Obrázek uživatele Luke
7. Září 2015 - 13:07
Zkus tady, ale nevím co je to za Antikvariát nikdy jsem tam nenakupoval:-) odkaz »

+1
0
-1
Obrázek uživatele Lord jurak
29-30
12. Září 2015 - 16:48
Tohle jsem zkoušel, jako už určitě spousta lidí i přede mnou :D objednal jsem a nic..napsal jsem jim a nic..:/

+1
0
-1
Obrázek uživatele sTv
sTv
12. Září 2015 - 22:14
Ty knížky už jsou bohužel nesehnatelné, a když se něco objeví tak jak píšeš v cenové relaci okolo 1500 za kus. Existují dvě alternativy, buď si to můžeš přečíst v angličtině do Česka to dodává např. Gigantstore nebo na uložtu jsou ke stažení v PDF.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Lord jurak
29-30
13. Září 2015 - 12:46
Nejsou nesehnatelné, jenom se shání obtížně. Třeba teď se mi už kdosi ozval s nabídkou na 2 knížky. Chápu, že to chce čas a trpělivost, ale myslím, že sehnat se dají všechny. A v tomto mně nejde ani tak o to si je přečíst, jako spíš, že jsem zapálený sběratel a mám potřebu mít vše :D Přečíst si je samozřejmě chci, ale vzhledem k tomu, že na to nespěchám tak si je raděj přečtu v knižní podobě a vzhledem k tomu, že už je jinak všecky mám v češtině, tak bych tak chtěl i ten zbytek.

+1
0
-1