Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Hudba

Napsal: Asajj Ventress
Dne: 27.11.2012 20:29
Kategorie: Ostatní
Zpět na fórum

prostě vše co se týká hudby např. skupiny, písně atd.
Přidat komentář
Obrázek uživatele Asajj Ventress
22-23
27. Listopad 2012 - 20:34
podle mě je lepší muzika starší, než novější. Teď je to samej rap. Mám ráda Nightwish, Kabát, Landu a Rammstein.

Všichni se měníme, když se nad tím zamyslíte, všichni jsme rozdílní lidé napříč svými životy. A to je v pořádku, to je dobré, musíš se stále posouvat, dokud si pamatuješ všechny ty lidi, kterými jsi býval

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Evelynne Storm
30-31
27. Listopad 2012 - 20:45
taky mám Nightwish celkem ráda, ale nemyslíš, že se takové diskuze na web o Star Wars nehodí? :)

Každý z nás může být Jedi. Stačí jen naslouchat Síle...

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Captain Rex
24-25
27. Listopad 2012 - 21:02
sipřipadám že jsem jedinej kluk co poslouchá Nightwish ale taky poslouchám Children of Bodom :D

Jsem velitel roty Torrent v 501. legii.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Lux Bonteri
25-26
3. Prosinec 2012 - 11:32
Věř mi. Nejsi. Doma mám od Nightwish všechna alba a poslouchám to celé dny (bratr je pak na prášky) :)

"Tam kde je vůle, je i cesta."

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Halt01
27. Listopad 2012 - 21:05
Řekl bych že hodí, pokud jde o hudbu ze Star Wars, tedy o Williamse. Když bude někdo hledat nějakou jeho skladbu a nebude vědět jak se jmenuje, tak se tu může zeptat.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Evelynne Storm
30-31
27. Listopad 2012 - 21:53
o Williamsovi samozřejmě ano, proti takové diskuzi nemám vůbec nic a určitě bych se do ní i ráda zapojila; ale ne diskuze o Nightwish a Landovi, to sem prostě nepatří :)

Každý z nás může být Jedi. Stačí jen naslouchat Síle...

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Asajj Ventress
22-23
28. Listopad 2012 - 14:37
trochu

Všichni se měníme, když se nad tím zamyslíte, všichni jsme rozdílní lidé napříč svými životy. A to je v pořádku, to je dobré, musíš se stále posouvat, dokud si pamatuješ všechny ty lidi, kterými jsi býval

+1
0
-1
Obrázek uživatele Galaxy Fighter
26-27
27. Listopad 2012 - 22:27
Byl bych rád aby se tu lidi bavili jenom o SW hudbě do budoucna.Ale když už jsme u dnešní moderní hudby...pokud tomu co dneska vypouští se ještě dá říkat hudba...tak nad tím já nevěřícně kroutím hlavou.Ono to co dnešní mládež poslouchá to se na nich krásně odraží .Starší hudba byla a bude vždycky výborná...ta dnešní popová hovádka nikdy nedosáhnou slávy např.Beatles nebo Stonů.Rap sice špatný není a něco málo z popu taky ne...ale já mám radši rock a epic music.Nemám zrovna vyhráněný vkus pro nějaké kapely ale mezi mé hlavní oblíbence patří např.Skillet,Hamerfall,Beatles,Avantasia,Two Steps From Helll,Williamsova hudba a různé soundracky s filmů a her,Nightwish jsou taky celkem dobrý.Taky mám celkem rád music videa z kanálu Your Favourte Martian.

Ha,Ivan! Přišel nečekán,nezván....

+1
+5
-1
Obrázek uživatele Lux Bonteri
25-26
7. Prosinec 2012 - 10:38
Souhlasím. Dnešní hudba typu dubstem atd. je děsná.

"Tam kde je vůle, je i cesta."

+1
0
-1
Obrázek uživatele Calse Lirryns
27-28
11. Prosinec 2012 - 17:10
To já jsem trochu radikálnější ohledně hudby. Proti popu nemám sice vůbec nic, ale zato ani náhodou neposlouchám metal ani rap (u něj dokonce někdy pochybuji, že skutečně patří do hudby). Obecně s tebou souhlasím, že starší hudba je o hodně lepší, než ta nová. Ze všech skladeb vzniklých v tomto tisíciletí jsem si jich oblíbil tak necelých deset, zatímco ty staré si skoro všechny pustím rád aspoň jednou za čas. Mezi mé nejoblíbenější interprety patří Banjo Band Ivana Mládka, Jiří Šlitr a Jiří Suchý, Beatles, Bee Gees, Michael Jackson a když mám náladu tak samozřejmě taky hudba Johna Williamse nebo Hanse Zimmera. Nedávno se mi taky zalíbila hudba z filmu Captain America: The First Avenger, ale u ní si nevzpomínám, kdo ji složil. :)

Jsem si vědom toho, že nemám pravdu, nepotřebuji na to být upozorněn. Co mě zajímá, je to, kde dělám chybu.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Lux Bonteri
25-26
3. Prosinec 2012 - 11:30
Nightwish jsou fakt super. Jen je škoda, že vyhodili Tarju. Tohle by se ti mohlo líbit odkaz »

"Tam kde je vůle, je i cesta."

+1
0
-1
Obrázek uživatele Kor Than Lias
34-35
3. Prosinec 2012 - 18:50
tak ty sem poslouchal hodně dlouho. Dokonce sem hral i většinu hitů na elektro housle XD Hlavně Islander

May the force by with you my friend...
Kor-Than Lias

+1
0
-1
Obrázek uživatele Lux Bonteri
25-26
5. Prosinec 2012 - 11:21
Já jsem zkoušel na elektrickou kytaru Phantom of the Opera a Passion and the Opera, ale neešlo mi to. Radši si to poslechnu :D

"Tam kde je vůle, je i cesta."

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
27. Listopad 2012 - 21:16
Tohle není seznamka. Pokud se chcete bavit o hudbě, tak o té ze Star Wars, prosím...

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+5
-1
Obrázek uživatele Halt01
27. Listopad 2012 - 22:13
Takže rozjíždíme diskuzy na téma; John Wlliams.
Tak já začnu; Jednou sme s Yellym přišli na to, že bysme oba chtěli aby nám na svatbě hrál Throne Room.
Je tu někdo další kdo by při výstupu k oltáři chtěl slyšet tuhle skladbu :) ?

+1
0
-1
Obrázek uživatele Evelynne Storm
30-31
27. Listopad 2012 - 22:23
:D tak tohle mě ještě nenapadlo... já jsem přemýšlela spíš nad předehrou z Figarovy svatby od Mozarta, ale Throne Room taky není špatný... :D
Když jsem si jednou poslouchala na YouTube Imperial March, sjela jsem dolů na komentáře, a tam kdosi psal: "My wedding song! :D" - to mě pobavilo, představ si, jak to musí na svatbě vypadat! :) Zaražení svatebčané se krčí v lavicích a se strachem očekávají příchod Darth Vadera...

Každý z nás může být Jedi. Stačí jen naslouchat Síle...

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Halt01
27. Listopad 2012 - 22:27
Ale Imperial March taky není nápad k zahození.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Galaxy Fighter
26-27
27. Listopad 2012 - 22:31
Podle mě by se spíš na svatbu hodila Star Wars Main Theme :D

Ha,Ivan! Přišel nečekán,nezván....

+1
0
-1
Obrázek uživatele Halt01
27. Listopad 2012 - 22:35
To nwm nwm... Podle Yellyho by šel ještě Rebel Briefing, to bych řekl že jo, ale Main Theme mi nepřijde moc jako pochodový, ani majestátní, nebo majestátní jo, ale... nwm. Každopádně mi nenáleží ti kecat do tvý svatby!

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Halt01
27. Listopad 2012 - 22:24
Samozřejmě to myslím tak, že bysme oba chtěli, aby nám na svatbách s našimi budoucími manželkami hrál Throne Room! Nemyslel jsem to jako na naší společné svatbě!!

+1
+1
-1
Obrázek uživatele comander Wolf
24-25
28. Listopad 2012 - 19:20
Jasně ; )

Ad Unum Omnes

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Darth Mirek
24-25
28. Listopad 2012 - 13:17
jasně byla by paráda kdyby na mé svatbě hrála nějaká taková hudba

Don't ask, if you don't care.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Const.ex
33-34
27. Listopad 2012 - 23:10
Tak nic proti Johnu Wlliamsovi, ale vždy mě trochu naštve, když někde běží druhý Harry Potter a pro Famfrpálu je naprosto stejná hudba jako z nové trilogie SW . A nemyslím to tak, že je "podobná" jen proto, že to dělá všechno John Wlliams, ale UPLNĚ stejná! Jelikož to oboje dělal ve stejném roce (jak SW II tak HP2), tak si asi trochu vypomohl. To je ale pro mě čistej alibismus :-(

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Evelynne Storm
30-31
28. Listopad 2012 - 8:58
jejda, asi si budu muset pustit Harryho Pottera... :)
Celkově když posloucháš soundtracky z nové trilogie, pár kratičkých motivů z Pottera se tam objevuje; je to nejspíš tím, že přece jenom každý skladatel má svůj rukopis, ale pokud tvrdíš, že tyhle dvě skladby jsou úplně STEJNÉ, tak to už je něco jiného a rozhodně by se takové věci ve filmové hudbě neměly objevovat. No, musím se na to podívat, docela mě to zarazilo... :D

Každý z nás může být Jedi. Stačí jen naslouchat Síle...

+1
+1
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
30. Listopad 2012 - 0:25
Když už se tu tak bavíte o té Star Wars svatbě: odkaz » , popřípadě pak odkaz » (přeskočte na 2:10)
EDIT: Ještě jsem našel tohle: odkaz » Samozřejmě by toho ale šlo najít i mnohem víc. Není to až zas tak nevídané :-)

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Asajj Ventress
22-23
28. Listopad 2012 - 14:39
:D

Všichni se měníme, když se nad tím zamyslíte, všichni jsme rozdílní lidé napříč svými životy. A to je v pořádku, to je dobré, musíš se stále posouvat, dokud si pamatuješ všechny ty lidi, kterými jsi býval

+1
0
-1
Obrázek uživatele sith
23-24
1. Prosinec 2012 - 12:36
ten poslední odkaz je fakt funy
to je svatba mých snů :-D

Fight for the win!!!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Evelynne Storm
30-31
28. Listopad 2012 - 20:30
zrovna teď poslouchám Throne Room, a máš pravdu, Halte, jako svatební pochod se to hodí naprosto dokonale :) Úplně při tom vidím ten špalír :D
A to jste ho s Yellym mysleli dát na začátek nebo na konec svatebního obřadu? :)

Každý z nás může být Jedi. Stačí jen naslouchat Síle...

+1
0
-1
Obrázek uživatele Halt01
28. Listopad 2012 - 20:46
Nevim jak on, ale já si to představuju při cestě k oltáři. A při políbení asi tu část z Rebel Briefing(...myslím) která hrála, když Hana zmrazovali do karbonitu(snad víš co mám na mysli)... Ale Throne Room určitě při výstupu k oltáři.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Evelynne Storm
30-31
28. Listopad 2012 - 20:54
jj, vím co myslíš ;)

Každý z nás může být Jedi. Stačí jen naslouchat Síle...

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Halt01
28. Listopad 2012 - 21:27
Samozřejmě jste všichni zváni! Až nadejde čas této velkolepé události, určitě vám všem dám vědět.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Evelynne Storm
30-31
28. Listopad 2012 - 21:40
tak jo, budeme s tím počítat ;)

Každý z nás může být Jedi. Stačí jen naslouchat Síle...

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Halt01
28. Listopad 2012 - 21:45
Pokud ještě vydržíš tak dvanáct třináct let... Tak proč ne?

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Asajj Ventress
22-23
28. Listopad 2012 - 20:56
ta tvoje svatba by musela být podívaná. :D

Všichni se měníme, když se nad tím zamyslíte, všichni jsme rozdílní lidé napříč svými životy. A to je v pořádku, to je dobré, musíš se stále posouvat, dokud si pamatuješ všechny ty lidi, kterými jsi býval

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Galaxy Fighter
26-27
28. Listopad 2012 - 22:12
Tak nakonec máte pravdu...Throne Room je lepší :) i když Main theme by se taky hodila.

Ha,Ivan! Přišel nečekán,nezván....

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Halt01
28. Listopad 2012 - 22:00
Takže... řešila se tu svatba a teď se vás ptám; jakou hudbu byste chtěli na pohřbu? Za mě by to asi bylo Force Theme při spouštění rakve...

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Evelynne Storm
30-31
29. Listopad 2012 - 19:09
v celém Star Wars soundtracku podle mě není věc, která by se na pohřeb vyloženě hodila, ale to záleží na vkusu :) Použít se dá spousta věcí a "výstřižků", ale asi tam opravdu nenajdu nic, co by se mi na pohřeb líbilo. Třeba téma "funereal" objevující se v Qui-Gon´s Funereal a Padme´s Funereal mi připadá hodně depresivní, použít by se dal i závěr Anakin´s Dark Deeds (cca tak od 2:20) - až na ten konec teda, ale i to je deprimující... :D
Moc se mi líbí soundtrack Anakin´s Dream - to je opravdu nádherná jímavá melodie, která by se na pohřbu snesla, jen by se z toho musela vystříhat část, kde má Anakin noční můry :D Jinak to jde.
To, co navrhuješ, je asi nejlepší.

Každý z nás může být Jedi. Stačí jen naslouchat Síle...

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Halt01
29. Listopad 2012 - 21:12
Však nevadí, že to je deprimující. Aspoň to bude deprimovat ty, kteří se k tobě za života chovali hnusně...

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Evelynne Storm
30-31
29. Listopad 2012 - 21:19
taky fakt :D

Každý z nás může být Jedi. Stačí jen naslouchat Síle...

+1
+1
-1
Obrázek uživatele comander Wolf
24-25
1. Prosinec 2012 - 20:04
O své smrti jsem nepřemýšlel,ale asi by to bylo taky Force Theme.
EDIT: O svém pohřbu jsem nepřemýšlel,ale asi by to bylo taky Force Theme.

Ad Unum Omnes

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Heavy
6. Prosinec 2012 - 22:01
Na pohřbu jedině "Highway to hell", sweet.
EDIT: Ale serious asi "God save our Queen" verzi která hrála v ZombiU tralieru

Do you believe in magic?

+1
0
-1
Obrázek uživatele Lux Bonteri
25-26
3. Prosinec 2012 - 11:27
Sice jsem o tom ještě nepřemýšlel, času bude doufám dost, ale asi bych si na pohřbu nechal zahrát Anakin´s Betrayal.

"Tam kde je vůle, je i cesta."

+1
0
-1
Obrázek uživatele EuvEn
26-27
EuvEn [Redaktor]
29. Listopad 2012 - 20:37
Star Wars hudba od John Wlliamse je vynikající, taky bych si ji nechala zahrát na svatbě(pokud někdy bude :D a pokud to nebude vadit mému nastávajícímu :D). Ale můj nejoblíbenější soundtrack je z Battlestar Galacticy ten u mě ani Star Wars nepřekoná, je tam tolik pocitů a myšlenek, že mě to strašně unáší, ale to už se zase věnuji jinému tématu. Nejlepší píseň je asi Imperial March Sidious a Vader prostě nejlepší...

If we Lose Shepard, humanity may will follow - Mass Effect 2
May the force be with you - Star Wars

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Nebiros
30-31
1. Prosinec 2012 - 0:15
Tak, když už jsme u té hudby, tak vám přihraji taky něco z jiného soudku. :D Na vlastní nebezpečí.
I feel a DUBsturbance in the force. :D
odkaz »
EDIT: Ještě musím dodat tohle odkaz » bez toho by to nešlo :D

"I'm sorry, I'm having trouble hearing you. I'm getting a lot of bullshit on this line" - Commander Shepard

+1
0
-1