Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Ke komu by jste se přidali?

Napsal: Dart-Matyas
Dne: 9.12.2012 12:09
Kategorie: Ostatní
Zpět na fórum

Přidali by jste se ve válce k Jediům nebo k Shitům? Proč? Já by jsem se přidal k Shitům, potom bych zabil svého mistra a přidal bych se k Jediům a své umění bych si nechal! :) A co vy?
Přidat komentář
Obrázek uživatele Pětka
24-25
Pětka [Redaktor]
9. Prosinec 2012 - 12:12
Povedl se ti pěkný překlep... Shitové xD... jsou to Sithové ;)... omylem si napsal sprosté slovo...

Jinak, já bych se přidala k Jediům, ale asi bych brzy byla na zcestí, protože neovládam svůj hněv... ;)

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
+8
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
9. Prosinec 2012 - 12:28
"překlepnul" se dvakrát, pochybuji že to byl překlep
jinak ve skutečnosti asi Jedi, kvůli politice, ale ve hrách apod. vždy Sith/Bounty Hunter

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Pětka
24-25
Pětka [Redaktor]
9. Prosinec 2012 - 12:48
Moje překlepy se taky opakují.... věčně píšu "spíš" s tvrdym Y xD

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Galaxy Fighter
26-27
9. Prosinec 2012 - 12:17
Já osobně bych asi se přidal k Jediům...anebo založil nějaký partyzánský oddíl a bojoval proti Sithům.

Ha,Ivan! Přišel nečekán,nezván....

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Blackhand47XD
26-27
9. Prosinec 2012 - 13:29
Já bych se naučil Sithskému umění temné strany síly a potom bych pomáhal republice. ( něco jako Starkiller )

Nothing is true, everything is permitted.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
9. Prosinec 2012 - 13:30
by tě nevzali do řádu

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Blackhand47XD
26-27
9. Prosinec 2012 - 13:32
Nešel bych do řádu, jenom bych pomáhal republice. Také bych mohl založit nový řád, který by byl něco mezi Jedii a Sithy.

Nothing is true, everything is permitted.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Ryen
34-35
9. Prosinec 2012 - 14:07
Nejspíš k Jediům. Ale vadila by mi ta jejich upjatost v určitých oblastech a neschopnost přijímat, že sithové mají v jistých ohledech pravdu. Sithy bych nepohrdl, ale je fakt, že ti často páchají zvěrstva, takže ne, no. ;) Anebo bych se stal Šedým Jedi a zkusil bych tak najít rovnováhu mezi Temnou a Světlou stranou :D

+1
+6
-1
Obrázek uživatele Darth Mirek
24-25
9. Prosinec 2012 - 21:27
Jednoznačně k Sithům, líbí se mi jejich kodex a hlavně využívají ze Síly co se dá, např. zlost, u Jediů je tohle velmi nevyužitý potenciál. Sithové využijí co se dá a nakonec když dobudou galaxii tak bude mír (sice pod šílenou krutovládou ale i tak). Mohlo by to tak fungovat i v normálním životě "díky zlosti získám sílu."

Don't ask, if you don't care.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Fell
25-26
10. Prosinec 2012 - 14:28
Hmm...zajímavá otázka. Myslím ze obě strany mají své výhody i nevýhody a asi bych se přidala nejprv k sithum a potom dělala tajného špióna pro jedie

Unicorns are real ...

+1
0
-1
Obrázek uživatele DuckLord
29-30
10. Prosinec 2012 - 15:50
Když jsem nad tím kdysi přemýšlel, tak jsem došel k tomu, že můj život by vypadal asi takhle: Jako malýho by mě odvedli jediové do chrámu, přidělili by mě k mistrovi a tam bych se učil. Po nějaké době by ale mýho mistra zabili a já bych propadl hněvu a odešel z řádu. Živil bych se jako bounty hunter, který používá světelný meč a sílu kde může a snažil bych se co nejvíc se naučit ohledně síly. Ale byl bych bounty hunter s morálkou, neudělal bych nějaký totální hnusárny jen kvůli prachům

+1
-1
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
10. Prosinec 2012 - 18:00
Co sem četl většina chcete být Sith bojující za republiku, ale když podlehnete temné straně myslíte jen na sebe, takže by jste ji nepomohli a nakonec skončili u Impéria

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
+7
-1
Obrázek uživatele Starlighter
11. Prosinec 2012 - 18:28
Já mít volbu tak bych si vybral určitě sitha ale nechtělo by se mi poslouchat nějakého starého důchodce co by si chtěl zvednout důchod, ale spíše bych si vytvoril malou skupinku sithů a s mocí sithských schopností bych si obstaral armádu.
Toť vše.

I'm your nightmare

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Calse Lirryns
27-28
18. Prosinec 2012 - 15:42
Toho důchodce nemusíš poslouchat! Můžeš ho zabít (jestli na to máš) a pak si stoupnout na jeho místo. :)

Jsem si vědom toho, že nemám pravdu, nepotřebuji na to být upozorněn. Co mě zajímá, je to, kde dělám chybu.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Daedalos
23-24
11. Prosinec 2012 - 22:11
Ani jedno chtěl bych být voják sice ne klon ale někdo kdo bojuje jako oni protože já sem na zbraně na dálku jako sou pistole a pušky ale u republiky

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Asajj Ventress
22-23
12. Prosinec 2012 - 16:00
Hm, hm, hm těžké, velice těžké. Jsou výhody i nevýhody. Ale asi bych byla SITH. Jsou vymakanější. :D

Všichni se měníme, když se nad tím zamyslíte, všichni jsme rozdílní lidé napříč svými životy. A to je v pořádku, to je dobré, musíš se stále posouvat, dokud si pamatuješ všechny ty lidi, kterými jsi býval

+1
+1
-1
Obrázek uživatele comander Wolf
24-25
12. Prosinec 2012 - 16:38
Já bych se stal vojákem Republiky.
A kdybych si měl vybrat mezi Jediem a Sithem tak si vyberu Jedie

Ad Unum Omnes

+1
0
-1
Obrázek uživatele StarKiller555
12. Prosinec 2012 - 16:59
Tak ja by som sa určite pridal k sithom sú ovela silnejši a nedokázal by som udržať svoj hnev a inak musim súhlasiť zo Starlight

+1
0
-1
Obrázek uživatele Starlighter
13. Prosinec 2012 - 14:37
díky StarKillere

I'm your nightmare

+1
0
-1
Obrázek uživatele anaqine
30-31
28. Leden 2013 - 20:00
Já bych neřekl, že jsou Sithové silnější :)
Luke: "Je zlo silnější?"
Yoda:"Ne. Ne. Není. Snadnější, svůdnější a rychlejší."
Ovšem pokud si přesvědčený Sith, tak mi řekneš, že Jediové jsou lháři a sami představují zlo :D Takže bys měl ve svém tvrzení vlastně pravdu :)
Ale nejspíš vím, co si tím "silnějším" myslel. Jediové nikdy nepoužívají své schopnosti k útoku, nýbrž k obraně. Což může být v určitém úhlu pohledu pro Sithy výhoda a činit je tak silnější.

My powers have doubled since the last time we met, Count.

+1
0
-1
Obrázek uživatele behy
38-39
13. Prosinec 2012 - 14:58
No nevim nevim oboje mají své pro i proti,ale myslím si že jediové jsou asi lepší volba protože sithové většinou dopadli hodně špatně.:-)

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Darth Nightom
24-25
16. Prosinec 2012 - 10:03
Já bych radši volil sitha. Nerad dodržuji pravidla čestného boje. A radši využít každou výhodu než jen tak stát na místě.

Pro strach o sebe v srdci může být místo. Pro strach o ostatní musí být v srdci místo.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele velitel Cody
26-27
18. Prosinec 2012 - 13:28
Já bych se nepřidal ani k jadajum ani sithum, dokonce ani ke klonům.
Přidal bych se k lurmenům, protože se mi líbí jejich filozofie a planeta, celkově je mi sympatická i jejich rasa.

dělám amatérské lego star wars animace - http://www.youtube.com/channel/UCNQsdJy7J9Bubpa0b79o2VA?feature=mhee

+1
0
-1
Obrázek uživatele Katulinka
24-25
19. Prosinec 2012 - 16:38
Spíš k Jediům, protože Sithové mají obvykle dost bídný život a nakonec stejně skončí rozsekaní na kusy nějakým Jediem (nebo jiným Sithem). Ale nejradši bych si našla nějakou klidnou planetu a počkala, až se ti maniaci povraždí mezi sebou...

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
20. Prosinec 2012 - 18:31
To je spíš sithský přístup, Jedi má vždy pomáhat nevinným! :D

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Kosto
20. Prosinec 2012 - 1:18
Sith :) z moralkou a respectom k druhym by som postavil armadu , a co dalej by zalezalo na ostatnych. Bral by som sithom nedaval nikomu :) nevinych by som nechal napokoji tod ma predstava =D

+1
0
-1
Obrázek uživatele Kor Than Lias
34-35
20. Prosinec 2012 - 16:48
no... muj příběh (Kor Than Liase) je takový celkem zpletený, ale HLAVNĚ není dokončený... zatím. ale vždy mě to táhlo k bounty hunterům. Nejraději bych se přidal k nim a byl tudíž nestranný. Později opustím řád Jedi a přidám se k nim, ale ne ze zlosti ale z vlastní vůle.
Ale vím že jsi se neptal na BH... kdybych musel přidal bych se na stranu rytířů Jedi. Sithy prostě nemam rád. Jejich kruté způsoby, Droidi, ale nejvíc mi na nich vadí ten senilní dědek Palpatine!!!

May the force by with you my friend...
Kor-Than Lias

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Kosto
20. Prosinec 2012 - 20:30
Sith neznamena ze musi byt vazani s sedkom paplatinom a dookum :D Neutralita trosku temnej strany :)
EDIT: Dedkom palpatinom

+1
0
-1
Obrázek uživatele sith
23-24
23. Prosinec 2012 - 18:50
já bych šel k sithům
už od mala mě to k nim táhlo víc než k jediům

Fight for the win!!!

+1
0
-1
Obrázek uživatele anaqine
30-31
28. Leden 2013 - 20:05
Já bych zvolil cestu Světlé strany Síly. Pomáhat, chránit a udržovat mír :)
Ovšem ne všechny pravidla Jediů se mi zamlouvají, např. to, že je láska zakázaná :) tohle by mi nejspíš asi v kariéře Jediho mohlo dělat problém :D

My powers have doubled since the last time we met, Count.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Zirro Hut
26-27
17. Duben 2013 - 16:28
já protože jsem hutt bys se nejprve přidal k jedium ty bych svými schopnostmi přivedl na mizinu a potom to zopakoval u Sithu a poté prevzal rodinný podnik. Dobrý ne?

Rozkaz Rozkaz

+1
0
-1
Obrázek uživatele LosBuritos
7. Leden 2014 - 17:14
Cha !!! jaký má smyls přidávat se k omezenecké jediovské síle která je jen složitejší a slabší ?!... ovšem že k SITHům

The crystal is the heart of the blade.
The heart is the crystal of the jedi.
The jedi is the crystal of the force.
The force is the blade of the heart.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Pechy6CZ
27-28
23. Leden 2014 - 23:09
Kdo by zaplatil víc, k tomu bych se přidal.. Ale upřímně mám raději Temnou stranu síly.. :-)

+1
0
-1