Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Aurebesh

Napsal: Karpagon
Dne: 1.4.2013 22:02
Kategorie: Připomínky k webu (2012 - 2015)
Zpět na fórum

Teď, když byl ten vtípek a já jsem si našel překlad aurebeshe, jsem si všimnul vpravo nahoře stránek nápis v něm a napadlo mě si ho přeložit. Nečekal jsem žádný souvislý nápis, ale je tam :)

WELCOME TO
STARWARS.CZ
THI IS A FAN
WEBSITE FROM
US TO YOU

WE HOPE
YOU
ENJOED
YOUR VISIT

Přesně takhle to tam je. Na levou stranu zatim nemam čas... Vy už to asi víte dávno, ale pro ty, co tu jsou krátce (jako já) je to krásný objev práce admina. Seš borec!
Přidat komentář
Obrázek uživatele Karpagon
1. Duben 2013 - 22:27
Levá strana:
IF YOU
R E A D
THIS...

YOUR EYE
A R E
AWESOME

YOU ARE
AWESOMER

STAR WARS
THERE

BY
WRAIT

No to je teda epický... od půlky se mi to tak zažilo, že už sem se vůbec nedíval na tabulku! :D Museli to mít lehčí než my! Tahle stránka je nejlepší!!!
Jinak ta tabulka tady: odkaz »

Meditovat o tom, já budu.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Wrait
28-29
Wrait [Překladatel]
2. Duben 2013 - 19:01
Původně, když jsem to dělal, nečekal jsem, že by to někdo luštil. Taky jsem tam nepsal žádný moudra :D

I am the holder of the torch, lighting the way
I am the keeper of the flame, soldier of balance

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Karpagon
3. Duben 2013 - 14:23
Ale povedlo se ti to, super nápad :)

Meditovat o tom, já budu.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth2-D2
26-27
5. Duben 2013 - 11:05
No, třeba já si to vyluštila, jakmile jsem si toho po spuštění webu všimla :)
Ono je mnohem snazší nějakým jiným písmem psát, než to pak číst (jako část mých super zápisků z chemie v aurebeshi - psala jsem to skoro stejně rychle jako normálně, ale pak jsem těch pár stránek luštila celkem dost dlouho). Dokonce jsem si nedávno stáhla nějakou knížku, převedla do aurebeshe a začala číst...

Jedna generace pomine a jiná ji nahradí. Ale Star Wars, ty jsou věčné.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele DarthMalgus
25-26
29. Duben 2013 - 16:52
a kde ses to naučila? c

"I am Grand Admiral Thrawn, Warlord of the Empire, servant of the Emperor."
―Mitth'raw'nuruodo

+1
0
-1
Obrázek uživatele Snips
26-27
29. Duben 2013 - 18:00
z netu, není to tak těžké...

Původně se říkávalo "dvakrát měř, jednou řež" , ale pro Sithy se muselo upravit na "nemusíš měřit, stejně si uřízneš jen ostudu".

+1
0
-1