Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Kantýna - hotovo!

Napsal: HorLukRos
Dne: 10.7.2013 0:00
Kategorie: Připomínky k webu (2012 - 2015)
Zpět na fórum

Tak aby nikdo neřekl, že se flákám, na tohle místo budu přidávat pokrok při vytváření kantýny. Takhle mě to aspoň bude trochu nutit udělat každý den něco, když pak výsledek prezentuji :-) Asi chápete, že v tomhle vedru se nedá celý den sedět u počítače a programovat, ale do začátku prázdnin se to pokusím stihnout.

19.6. - cca 10% hotovo (obrázky: 1, 2)
- Základní interface, kontrola spuštení AJAXu, příprava tabulek v databázy, návrh formuláře pro vytváření místností.

20.6. - cca 15% hotovo
- Dokončení formuláře pro vytváření místností.

21.6. - cca 20% hotovo
- Vytvoření prvních třech sub-stránek pro AJAXový engine, zabezpečení proti SQL injection, drobné úpravy v DB.

22.6. - cca 22% hotovo
- Víkendový odpočinek :-) A drobné úpravy ve dvou zdrojácích.

23.6. - cca 25% hotovo
- Dokončení několika sub-stránek.

24.6. - cca 30% hotovo (obrázky: 1, 2)
- Kompletace vnitřní logiky vytváření místností a jejich expirace.

25.6. - cca 35% hotovo
- Oprava chyb (a že jsem jich tam už nasekal... :-( ), debugging vytváření místností.

26.6. - cca 45% hotovo
- Základ systémů pro BANování z místností, whitelisting, správcovských pravomocí, heslování místností a globálního BANu.

27.6. - cca 50% hotovo
- Dokončení většiny zdrojáků ze včerejška.

28.6. - cca 52% hotovo (obrázky: 1, 2, 3)
- Kompletace mechanismu pro přístup do místností.

29.6. - cca 54% hotovo
- Opět víkendový odpočinek :-) A příprava na hlavní systém pro chatování a vnitřní mechanismus místností.

30.6. - cca 60% hotovo
- Kompletace systému pro BANování a kickování z místností v reálném čase + speciální výjimky pro adminy webu.

1.7. - cca 64% hotovo (obrázky: 1)
- První návrh hlavního rozhraní chatu.

2.7. - cca 66% hotovo
- Dodatečné úpravy v rozhraní ze včerejška, příprava na systém online listu.

3.7. - cca 75% hotovo (obrázky: 1, 2)
- Kompletace hlavního systému posílání a příjmu zpráv, kompletace aktivního online listu

4.7. - cca 77% hotovo
- Upravení layoutu zpráv pro případ příliš dlouhého textu, převádění odkazů do klikací podoby.

5.7. - cca 85% hotovo
- Vylepšení formulářů po BANu nebo kicku, základ systému pro nastavování místnosti na straně uživatele (např. dočasné vypnutí příjmu zpráv, zvuková signalizace nové zprávy, pokud je okno/záložka neaktivní či má uživatel "odscrollovaný" DIV se zprávami) a s tím související systém přehrávání zvuku (bez Flashe) pod všemi prohlížeči (včetně zrůdností jako IE 5.5 či Netscape).

6.7. - cca 88% hotovo
- Dokončení nastavení na straně uživatele, ukládání do cookiees, upravení AJAXových dotazů kvůli nežádoucímu cachování responsů v některých prohlížečích.

7.7. - cca 93% hotovo
- Zprovoznění "pevných" místností, tj. Kantýna a Jednací sál (pro adminy).

8.7. - cca 96% hotovo (obrázky: 1, 2, 3)
- Antispamový systém, engine pro message boxy, seznam aktuálně skrytých (neaktivních) místností

9.7. - cca 98% hotovo (obrázky: 1, 2, 3, 4)
- Rozhraní pro správce místností (záložky + šipky u zpráv), systém pro zobrazování informací v podobě zpráv, zdokonalení "hlídání dostatečných pravomocí" (whitelist/blacklist/správce) pro vstup a udržení se v místnosti (dřív uživatel zůstal ve whitelist-místnosti i po smazání z whitelistu, atd.).

10.7. - 100% hotovo
- Kompletace, testování

Kdyby měl někdo nějaké návrhy a připomínky, teď je na to vhodná chvíle, dokud je to ve fázi vývoje :-)
Přidat komentář
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
19. Červen 2013 - 20:22
Proč je u nějakých epizod EPIZODA ONLINE nebo ORIGINÁLNÍ DABING?

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
-11
-1
Obrázek uživatele Sabaqeen
25-26
20. Červen 2013 - 20:52
Because [cenzura], thats why. Proč to prosím tě cpeš sem?

Nejhorší srážka v životě je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. A z takové srážky vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
21. Červen 2013 - 10:17
Aby se na to rychleji odpovědělo.

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
-17
-1
Obrázek uživatele PredsaJa
30-31
21. Červen 2013 - 12:07
Keby si trošku pouvažoval alebo si aspoň prečítal komentáre pod epizódami (hlavne 1. epizódou), nemusel si by klásť takéto otázky. Predovšetkým by si ich nemusel písať do témy, ktorá s tým nemá absolútne nič spoločné. Ale to už je aj vecou slušnosti.

+1
+8
-1
Obrázek uživatele darth tom
25-26
20. Červen 2013 - 7:43
Už se těším,a v tomhle horku se fakt nic nedá dělat já si v pokoji pustím větrák,abych vydržel chvíli u compu.a ta kantýna bude obsahově stejná jako první,nebo naprogramujete nějaké novinky tam? samozdřejmě už se nemůžu dočkat.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
20. Červen 2013 - 10:01
Uživatelé si budou moci zakládat vlastní chatovací místnosti. A bude tam trochu pokročilejší systém antispamu, kickování a případně BANování.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Wrait
28-29
Wrait [Překladatel]
23. Červen 2013 - 17:16
to tak trochu odpovídá na otázku slovních her, jak to tu někdo navrhoval.

I am the holder of the torch, lighting the way
I am the keeper of the flame, soldier of balance

+1
0
-1
Obrázek uživatele Sev
24-25
Sev
30. Červen 2013 - 23:11
No nevím kolik lidí tady z tvojeho popisu něco pobere :-) Ale je fajn taky vidět, že nepřebíráš nějaký volně stažitelný pluginy a radši si to napíšeš sám. Jsem zvědavej co z toho vzejde.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
30. Červen 2013 - 23:44
Problém volně stažitelných pluginů je jejich "oddělenost" od webu jako takového - uživatelé se v lepším případě do takových chatů musí znovu přihlašovat (a zakládat si účty do nějaké oddělené databáze providerů těchto pluginů), v horším případě si prostě jen zvolí jméno (jakékoliv!) a můžou vstoupit. Což by asi nebylo úplně ideální - každý by se mohl vydávat za kohokoliv by chtěl, bylo by problematické BANování, kickování a další věci související s pravomocemi a právy uživatelů, a vůbec celkové spravování těchto systémů je dost komplikované.

Já chci, aby byl chat "součástí" webu. Žádné znovu-přihlašování, ověření autenticity, BANy jen na základě IP, atd. Když už je uživatel jednou přihlášený (na webu), proč nepracovat s těmito údaji? Stejně, jako to bylo na starém webu. A i pro uživatele je to určitě pohodlnější - prostě jednou kliknou a jsou tam, systém je pozná, načte si jejich avatar, jméno, atd., a s tím se pak v chatu pracuje.

... A navíc mě to prostě baví a učím se tím nové věci ;-)

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Sev
24-25
Sev
1. Červenec 2013 - 11:01
Právěže bych čekal že kantýna bude odfláknuta kanálem na nějaké IRC síti aby s tím bylo co nejmíň práce, takhle na tom děláš od pýky a máš nad tím větší kontrolu a dáváš tím i uživatelům větší možnosti.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Mistr George
28-29
Mistr George [Admin]
1. Červenec 2013 - 15:05
Jaká bude maximální doba po které se místnost smaže?

+1
+1
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
1. Červenec 2013 - 16:21
3 dny neaktivity, nicméně po domluvě to klidně nastavím i na větší limit, pokud se bude jednat o nějakou rozumně pojatou místnost :-)

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Komandér Sam
21-22
2. Červenec 2013 - 13:17
Jak to vytváříš?

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Sev
24-25
Sev
2. Červenec 2013 - 16:52
Zjevně programuje za pomocí AJAXu a databází.
EDIT: odkaz »

+1
+1
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
2. Červenec 2013 - 17:54
Ťukám na klávesnici písmenka a ono to pak něco dělá :-)

Jak už naznačil Sev, používám AJAX (a tudíž i JavaScript) a samozřejmě PHP.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Aayla Secura
26-27
2. Červenec 2013 - 23:35
Mám návrh... Co kdyby jako pozadí v kantýně byla Cantina Band ?

"Sometimes it takes courage to stick to one's believes, young Padawan, as any Jedi well knows."

+1
+6
-1
Obrázek uživatele Aayla Secura
26-27
3. Červenec 2013 - 12:03
odkaz »

"Sometimes it takes courage to stick to one's believes, young Padawan, as any Jedi well knows."

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Pablo.knight
30-31
3. Červenec 2013 - 12:16
Mě by se to líbilo

„Tu es oder tu es nicht. Es gibt kein Versuchen.“

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Aayla Secura
26-27
3. Červenec 2013 - 12:25
dík za podporu :P

"Sometimes it takes courage to stick to one's believes, young Padawan, as any Jedi well knows."

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Komandér Sam
21-22
3. Červenec 2013 - 21:40
Mě by se to taky líbilo. Bilo by to hezký.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
3. Červenec 2013 - 21:44
Grafické prvky budu řešit až úplně na závěr :-) Každopádně nevím, jestli by to nepůsobilo trochu moc rušivě, průhlednost je všude jen 50%. Přinejmenším by ale možná šlo vytvořit několik skinů a uživatelé by si pak mohli vybírat. Ale jak říkám, to budu řešit později, dost možná třeba až za běhu na ostro ;-)

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Aayla Secura
26-27
2. Červenec 2013 - 23:37
Myslím, že lidi budou využívat toho založit místnost a bude hned strašně moc místností...

"Sometimes it takes courage to stick to one's believes, young Padawan, as any Jedi well knows."

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
3. Červenec 2013 - 0:48
A pokud v nich nebudou lidi a dostatečná aktivita, zase zaniknou a zakladatelé si (snad) uvědomí, že to nikam nevede, pokud o místnost není zájem :-)

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Aayla Secura
26-27
3. Červenec 2013 - 11:48
Mám nápad že bych vytvořil místnost Jabba's Palace kam by se dávali zabanovaní lidé. Jako kdyby byly po škole. Ti co byly odebraní z místnosti se automaticky přesunou do Jabba's Palace a mají jen možnost si povídat s těmi kdo jsou zabanovaní...
A nebo vytvořím místnost: Soutěže- tam budou takové ty kvízy např. "Jaké rasy je Ahsoka?" a) twi'lek b) togruta c) trandoshan...pokud se vám moje návrhy líbí dejte like nebo odpovězte :)

"Sometimes it takes courage to stick to one's believes, young Padawan, as any Jedi well knows."

+1
+8
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
3. Červenec 2013 - 22:05
OK, dneska jsem udělal docela velkej pokrok, hlavní systém posílání a příjmu zpráv spolu se systémem pro hlídání kdo je online už je kompletní. Ještě zbývá spousta práce, ale možná (a zdůrazňuji to možná), pokud se na ničem nezaseknu, se mi to podaří zkompletovat typuji tak někdy během tohoto víkendu. A pokud ne, tak příští týden už to bude určitě.

Vzpomínám si, že na starém webu si někdo stěžoval, že kantýna permanentně zobrazovala jen posledních 30 zpráv. Tak jsem se nyní trochu inspiroval u Skype a podařilo se mi to naimplementovat tak, že je nyní možné procházet i starší zprávy (viz 2. obrázek z 3.7.), i když ty už se nenačtou automaticky po vstupu do místnosti. Ale lze je načíst takto "ručně" (říkám - jak u Skype). Celkově to funguje na trochu jiném principu, než jak to bylo na starém webu, staré zprávy ani nemizí, dokud uživatel neopustí místnost (pak se při opětovném vstupu načtou zase jen ty nejnovější).

Jinak jsem se ale rozhodl, že se nejspíš vykašlu na možnost "jednacích místností" - to jsou ty, kde mělo být psaní zpráv omezeno jen na uživatele, kterým správci místnosti udělili slovo. Myslel jsem, že by to nebylo špatné třeba na aukce, ale když to vezmu kolem a kolem, bylo by to hodně (opravdu hodně) komplikované a výsledek by za to ani vzhledem k využitelnosti podle mě nestál. Takže to asi dělat nebudu, pokud nikdo nic nenamítá.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+6
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
3. Červenec 2013 - 22:10
asi blbost a další práce, ale mohla by tam být možnosst, že si můžu zapnout song Cantina band...

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
3. Červenec 2013 - 22:16
Heh... No asi by to přidalo na atmosféře :-) Ale jak už jsem naznačil níže, takovéto drobnosti se klidně mohou řešit později a klidně i za běhu, až bude systém kompletní.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
3. Červenec 2013 - 22:17
Díky za rychlou odpověď...

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Aayla Secura
26-27
3. Červenec 2013 - 23:08
navíc si můžeš pouštět cokoliv přes YouTube a při tom chatovat ;)

"Sometimes it takes courage to stick to one's believes, young Padawan, as any Jedi well knows."

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Asajj Ventress
22-23
5. Červenec 2013 - 19:53
Po dlouhé době jsem si udělala čas a podívala jsem se sem. Jako prvni si všimnu Secury a joudy. ;) Ta kantýna mi udělala radost a moc se těším.

Všichni se měníme, když se nad tím zamyslíte, všichni jsme rozdílní lidé napříč svými životy. A to je v pořádku, to je dobré, musíš se stále posouvat, dokud si pamatuješ všechny ty lidi, kterými jsi býval

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Aayla Secura
26-27
5. Červenec 2013 - 19:59
říkáš to jako kdybys byla opravdová Ventress: "Jako první si všimnu těch špinavých jediů Secury a toho zelenýho skřeta..." :D

"Sometimes it takes courage to stick to one's believes, young Padawan, as any Jedi well knows."

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Asajj Ventress
22-23
5. Červenec 2013 - 20:02
No jasně. Copak nejsem? :D

Všichni se měníme, když se nad tím zamyslíte, všichni jsme rozdílní lidé napříč svými životy. A to je v pořádku, to je dobré, musíš se stále posouvat, dokud si pamatuješ všechny ty lidi, kterými jsi býval

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
5. Červenec 2013 - 20:09
Je to ten malý, seschlý se světelný mečem. :D

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
5. Červenec 2013 - 19:55
Trochu jsem to tu promazal. Snažte se prosím držet diskuzi aspoň trochu na úrovni a vyjadřujte se k tématu, bylo to tu docela dost zabordelizované.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
5. Červenec 2013 - 22:39
jaká je zvuková signalizace nové zprávy? R2 :)

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
5. Červenec 2013 - 22:41
No vlastně ses trefil. Ano, je to R2-D2 :-)

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Aayla Secura
26-27
5. Červenec 2013 - 22:44
bude možnost posílat smajlíky ? Ujal bych se služby kreslení smajlíků :D

"Sometimes it takes courage to stick to one's believes, young Padawan, as any Jedi well knows."

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
5. Červenec 2013 - 22:53
ale o smajlících typu :D :( :), já myslel třeba hlava Dartha Vadera a kdyby se některé hýbali třeba X-wing.

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
-4
-1
Obrázek uživatele Aayla Secura
26-27
5. Červenec 2013 - 23:03
to jsem taky myslel :D

"Sometimes it takes courage to stick to one's believes, young Padawan, as any Jedi well knows."

+1
+1
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
5. Červenec 2013 - 23:16
S tím zatím nějak extra nepočítám, možná později. To už je minoritní záležitost.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
5. Červenec 2013 - 22:49
já to věděl :) A bude tam možnost posílat Star wars smajlíky? A ještě, že by tam byla možnost si přidat nějakého uživatele do přátel? (něco jako fb)

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
-5
-1
Obrázek uživatele Aayla Secura
26-27
5. Červenec 2013 - 22:51
teďka jsem to o těch smajlících psal ;)

"Sometimes it takes courage to stick to one's believes, young Padawan, as any Jedi well knows."

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
7. Červenec 2013 - 13:13
Obávam se, že jsou tu nějací uživatelé, kteří mi stále schválně dávají disliky... :(

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
-5
-1
Obrázek uživatele Halt01
5. Červenec 2013 - 22:45
Jen takovej trošku možná pitomej dotaz. Bude kantýna plně funkční i na tabletech a jiných mobilních zařízeních, (a mám teď na mysli hlavně iVěci jako iPad a iPod Touch) či bude mít nějaká omezení?

+1
+1
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
5. Červenec 2013 - 23:15
Četl jsem, že Safari pod zařízeními typu "iNěco" nedokáže (jednoduše) přehrávat zvuky bez přímého vstupu ze strany uživatele (což je podle mě hodně divné omezení, ani skoro 15 let starému IE 5.5 to problémy nedělá), takže možná nebude fungovat ta zvuková signalizace nových zpráv. Ale nemám s tím zkušenosti (na Safari pod Windowsama to jede v pohodě, ale jak říkám, prý je problém jen u "iVěcí"). Jinak by to mělo být podle mě funkční na jakémkoliv prohlížeči. Testuji to na IE 5.5, 6, 7, 8, 9 a 10, Chrome, Firefoxu, Opeře, Safari, Android Browseru a jen tak ze sportu něco zkouším i na Netscape.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Halt01
5. Červenec 2013 - 23:37
Oukey. Díky. Nechám se překvapit.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Azureta
7. Červenec 2013 - 15:19
Odjedu na 14 dní na dovolenou a je to skoro hotovo :)... Dobrá práce!

Do or do not. There is not try.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
7. Červenec 2013 - 17:57
Bude tam možnost si dát někoho do přátel?
Něco jako milisek.
EDIT: Už jsem se ptal, ale místo odpovědí jsem dostal 4 disliky.

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
7. Červenec 2013 - 18:42
V tom nevidím moc velké využití. Má to být webový chat, ne Facebook :-) Nehledě na komplikovanost provedení. Pokud si budeš chtít s někým popovídat sám, můžeš vytvořit soukromou místnost a přístup udělit jen dotyčným osobám.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+5
-1
Obrázek uživatele Darth Mirek
24-25
7. Červenec 2013 - 20:00
Myslím že nikdo nemůže říct že se flákáš, byl konec školního roku a máš své vlastní problémy, i tak jsme ale rádi že cantina je velké části hotova :D.

Don't ask, if you don't care.

+1
+5
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
8. Červenec 2013 - 9:09
Páni, 93%, to by mohlo už ve sředu být :)

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
9. Červenec 2013 - 19:59
96% :)
EDIT: Proč mi dáváš dislike, jsem napsal, že kantýna, věc na kterou se všichni těší má 96%
EDIT: Jasně, další dislike, já vás FAKT NECHÁPU...

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
-4
-1
Obrázek uživatele Asajj Ventress
22-23
9. Červenec 2013 - 20:16
Taky to moc nechápu. :)

Všichni se měníme, když se nad tím zamyslíte, všichni jsme rozdílní lidé napříč svými životy. A to je v pořádku, to je dobré, musíš se stále posouvat, dokud si pamatuješ všechny ty lidi, kterými jsi býval

+1
-2
-1
Obrázek uživatele valada06
27-28
9. Červenec 2013 - 23:55
Nechci, aby se tu z toho stal spam, ale alespoň jednou se zkus nad sebou zamyslet, zas tolik důvodů k tomu dát ti dislike neexistuje. Já osobně jsem ti ho dal, jelikož si vcelku hloupě poukázal na zcela zřejmou věc. Vždyť si každý může přečíst, že kantýna je hotova z 96% a není nutné o tom psát komentář, ne? ...
EDIT: A věřím, že ostatní to vidí podobně.

„Když od síly vzdálíš se, věz, že to nebyla Síla, co pohnulo se.“

- Yoda

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
10. Červenec 2013 - 8:06
No to je důvod :D
EDIT: V době, když jsem dával ten komenz, tak nšlo vidět forum kantýna, takže nějaci nezkušeni by to nemuseli najít, ale diky měmu komentáři se dozvěděli situaci.

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
-5
-1
Obrázek uživatele Wrait
28-29
Wrait [Překladatel]
10. Červenec 2013 - 7:26
Mám otázku k tomu přidělování pravomocí: Když se někdo dostane na Whitelist/Blacklist/"Správce", doví se o tom? Nebo jak se o tom doví?

I am the holder of the torch, lighting the way
I am the keeper of the flame, soldier of balance

+1
+1
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
10. Červenec 2013 - 9:03
Napíše se to jakožto informace do zpráv místnosti. Pokud v místnosti není, dozví se to teprve až přijde.
EDIT: A jinak se změny projevují okamžitě. Pokud dostaneš/ztratíš správcovské pravomoce, okamžitě se ti objeví/ztratí správcovské rozhraní. Pokud jsi přidán na blacklist nebo smazán z whitelistu, automaticky tě to vyhodí. Jediné, kde to nefunguje, je, když "čekáš" na vyprchání BANu / kicku nebo na přidání na whitelist - v takovém případě musíš znovu vstoupit do místnosti, jinak ti to bude pořád vyset na chybové hlášce, ve které už se dál práva nekontrolují.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Wrait
28-29
Wrait [Překladatel]
10. Červenec 2013 - 16:22
Takže, když člověk nebude aktivní a nekoukne se do místnosti, má smůlu :)

I am the holder of the torch, lighting the way
I am the keeper of the flame, soldier of balance

+1
+1
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
10. Červenec 2013 - 16:54
Když člověk není aktivní, tak ho nejspíš ani moc nezajímá, že ho někdo někam přidal na whitelist :-) Navíc předpokládám, že nejvíc se budou využívat klasické "veřejné" místnosti. U těch s whitelistem nebo heslem už se můžou uživatelé dohodnout prostřednictvím PM.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Wrait
28-29
Wrait [Překladatel]
10. Červenec 2013 - 17:27
Tak, tak :)

I am the holder of the torch, lighting the way
I am the keeper of the flame, soldier of balance

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
10. Červenec 2013 - 16:57
OK, vypadá to, že už všechno funguje jak má. Ještě si s tím budu chvíli hrát, ale jestli nenarazím na nějaký zásadní problém, tak to večer, cca tak v 8 (ale neberte mě doslova na minuty), spustím.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
10. Červenec 2013 - 20:08
OK, nejsem si jist, jak to pojede pod IE8, jelikož mi začal zlobit IE tester a v IE9 pod Win7 mi nejede režim dokumentu IE8, takže jsem úplně slepý. A v IE10 pod Win8.1 trochu blbne renderování, ale to bude podle mě chyba na straně prohlížeče a OS (přeci jen je to beta a oficiálně 8.1 vyjdou až někdy na podzim). Pokud vám každopádně něco nepojede, poradím vám jedno - použijte jiný prohlížeč (ideálně Chrome, FF nebo Operu), dokud nebudu mít možnost to lépe otestovat (ale chybu mi určitě nahlaste). Nicméně myslím, že jako celek už je to připraveno na spuštění. Takže... No takže to půjdu spustit, když už jsem to slíbil :-)

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
0
-1
Obrázek uživatele sith
23-24
10. Červenec 2013 - 21:09
mám problém
nechce mě to pustit do místnosti, kterou jsem sám vytvořil
(LEGO SW bitvy)
Why?

Fight for the win!!!

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
10. Červenec 2013 - 21:26
Chyba v implementaci, opravím to. Prozatím jsem tě ručně přidal do whitelistu. Očividně tě to tam nechce pustit i přes to, že jsi správce. Jak říkám, chyba, mrknu na to. Ale už by tě to tam mělo pustit.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
0
-1
Obrázek uživatele sith
23-24
10. Červenec 2013 - 21:27
díky

Fight for the win!!!

+1
0
-1