Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Nové lodě (čistě vymyšlené)

Napsal: darth martylius
Dne: 1.1.2013 10:53
Kategorie: Star Wars obecně
Zpět na fórum

zdravím spolubojovníci.
s kamarádem jsme si řekli že by jsme začli psát lodě které mají společné tecnologie ze serialů:SG,SGA,SGU,Battlestar Galactica,Star Wars.
tak se ptám jaký je váš názor, a jestli chcete mužu napsat něaké specifikace
Přidat komentář
Obrázek uživatele CadBane007
25-26
1. Leden 2013 - 11:02
není to zbytečné?

+1
+5
-1
Obrázek uživatele darth martylius
24-25
1. Leden 2013 - 11:09
podle toho včem myslíš zbytečné ??

+1
-2
-1
Obrázek uživatele Darth Mirek
24-25
1. Leden 2013 - 11:35
Nejspíš ztrácím pointu, jaksi jsem totiž nepochopil otázku. To vám máme dát Nobelovku? nebo říct "dobrá práce"?

Don't ask, if you don't care.

+1
0
-1
Obrázek uživatele darth martylius
24-25
1. Leden 2013 - 12:01
Já se ptám na názor co si o tomhle myslíte

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Darth Mirek
24-25
1. Leden 2013 - 12:35
Názor na to co děláte? No ještě bych potřeboval vysvětlit co to znamená "psát lodě".

Don't ask, if you don't care.

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Pětka
24-25
Pětka [Redaktor]
1. Leden 2013 - 12:48
Myslím, že měl na mysli "vypisovat lodě"... ;)

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Darth Mirek
24-25
1. Leden 2013 - 12:52
Áha......... to pro mne podstatně mění situaci. Já si předtím myslel že chce navrhovat lodě. :D

Don't ask, if you don't care.

+1
+7
-1
Obrázek uživatele darth martylius
24-25
1. Leden 2013 - 13:03
Tak svým zbusobem ano ale ne ve smyslu jako nosnost,počet mistnosti, atd
Ale sepisujem počet zbraňových platforem,počet generátorů,počet letek atd

+1
0
-1
Obrázek uživatele Pětka
24-25
Pětka [Redaktor]
1. Leden 2013 - 12:29
Podle mně tam ani tak moc společných technologií nenajdete. Možná tak dvě, tři, ale nejspíš ani to ne... Také mi to připadá zbytečné...

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
+4
-1
Obrázek uživatele darth martylius
24-25
1. Leden 2013 - 12:59
Dobře,všem diky za nazor

+1
+1
-1
Obrázek uživatele chuck21
1. Leden 2013 - 14:09
Podle mě je to úplná kravina ty seriály a filmy mají společné snad jen to že se tam cestuje vesmírem jinak je to úplně odlišné. Např.: sg1 se odehrává na zemi a je tam jakási hvězdná brána kterou cestují a ve Star Wars má skoro každý občan svou loď a navíc sg1 je současnost a SW je daleká budoucnost takže ani zbraně a zbraňové platformy a generátory a mnoho jiných nemůže být stejné. Když to dáš do hromady tak je to něco jako když pejsek a kočička vařili.......

There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
There is no passion, there is serenity.
There is no chaos, there is harmony.
There is no death, there is Force.

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Halt01
1. Leden 2013 - 14:54
Jenom tě trochu opravím. Star Wars není daleká budoucnost, ale dávná minulost.
"A long time ago, in a galaxy, far far away...." Neboli: "Kdysi dávno, v jedné předaleké galaxii...."

+1
+7
-1
Obrázek uživatele chuck21
1. Leden 2013 - 15:27
To jo ale technologicky je to daleká budoucnost

There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
There is no passion, there is serenity.
There is no chaos, there is harmony.
There is no death, there is Force.

+1
-2
-1
Obrázek uživatele Halt01
1. Leden 2013 - 15:38
Z pohledu lidstva určitě ano...

+1
+1
-1
Obrázek uživatele klara1
24-25
1. Leden 2013 - 15:40
No ona to je vlastně alternativní budoucnost a ten slogan vznikl spíš pro upoutání pozornosti i když co my víme, třeba když se u nás ještě proháněli dinosauři, tak někde daleko zrovna Jedové bojovali proti Griviusovi. :-)

"Ne každý, kdo bloudí, je ztracen." - J.R.R. Tolkien

+1
+4
-1
Obrázek uživatele klara1
24-25
1. Leden 2013 - 15:41
oprava: Jediové

"Ne každý, kdo bloudí, je ztracen." - J.R.R. Tolkien

+1
+2
-1
Obrázek uživatele mysterio
27-28
3. Leden 2013 - 21:45
Griviuse neznám

+1
-2
-1
Obrázek uživatele klara1
24-25
3. Leden 2013 - 21:58
Grievouse

"Ne každý, kdo bloudí, je ztracen." - J.R.R. Tolkien

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
1. Leden 2013 - 17:54
je to minulost tak i tak, nezáleží na tom jaký je rok, ale jak dlouho jistá civilizace dokázala rozvíjet technologie, takže pokud v galaxiích, kde se odehrává Star Wars se začali rozvíjet v době kdy jsme tu my měli dinosaury, není divu, že oni dřív byli technologicky vyspělejší než my teď

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
+1
-1
Obrázek uživatele darth martylius
24-25
2. Leden 2013 - 15:03
ano,proto je šance že se svět SW a ST mohli teoreticky setkat

+1
0
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
2. Leden 2013 - 16:17
neznám ST, takže ti asi neodpovím,
ale SG a SW by mohly, pokud tak dlouho SW přečká a nezanikne

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
0
-1
Obrázek uživatele darth martylius
24-25
2. Leden 2013 - 16:20
jo,SW přežije podle scenářu co jsem četl tak jo

+1
0
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
2. Leden 2013 - 16:25
jakých scénář, proboha?
EDIT: scénářů*

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
0
-1
Obrázek uživatele darth martylius
24-25
2. Leden 2013 - 16:59
ne.sry povídku či coto bylo bylo napsané že bude založení nového řádu jedi a dál už se nepamatuju, kamoš říkal že tam bude ještě něaké konflikty

+1
0
-1
Obrázek uživatele darth martylius
24-25
1. Leden 2013 - 17:05
ano tomáš pravdu,ale já nemyslím tecnologie lidstva ale antiku a asgardu a to jak určitě víš je starší rasa než lidé

+1
0
-1
Obrázek uživatele Aelsorm
27-28
2. Leden 2013 - 13:53
jinak (až na tu mylnou dalekou budoucnost souhlasím), mám v oblibě SW i SG, i když u SG mě štve pár nesmyslů, ale je v tom velký rozdíl, v SG používají štíty a obvykle paprskové superzbraně, zatímco v SW střílejí po sobě lodě jen tak a jednoduššími střely
EDIT: Abych pravdu řekl i v SW je dost nesmyslů a nesrovnalostí...

Míra urážek poukazuje na míru inteligence

+1
+1
-1
Obrázek uživatele sith
23-24
6. Leden 2013 - 17:40
sw nesmysli: lasery nemůžou být jen tak ukončené, ve vesmíru lítaj jen tak „v tričkách” (viz epizoda cca 1/2. série, jak útočí s at-te na tu fregatu cad bena), jednou dostane klon zásah do hrudníku a lehne, po druhý dostane jinej do hrudníku a ještě pořád může (špatně) bojovat atd.
v sw je takovejch blobostí...
ale i přes to to má hlavu a patu
jo a sw se mi libí mnohem víc než sg, i když má taky zajímavej příběh...

Fight for the win!!!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Failer
30-31
18. Leden 2013 - 11:18
Když už tak nesmyslY ;) a k těm laserům.... Je to světelný paprsek a ten někde začínat a končit musí. Vědci dokázali světlo zastavit, ale i zpomalit tak, že (když na setinu sekundy pustíš laserový paprsek tak bude dlouhý skoro 3000 km) je dlouhý zhruba 15 cm (ten 3000km paprsek). A ano, opravdu je ukončený. Spíš když se tu mluví o těch lodích, tak by mě zajímalo, čím vším jsou ty lodě "vyplněné", když jsou velké jak kráva, ale mají minimální posádku a ani těch zbraní na tu velikost není moc (aspoň u republikových křižníků).

May the Force be with u...

+1
0
-1
Obrázek uživatele mysterio
27-28
20. Leden 2013 - 13:00
No tak zajímalo by mě, proč už neexistují světelné meče, když se vědcům podařilo ukončit světelný paprsek. Navíc si myslím, že světelný meč není obyčejný laserový paprsek, protože ten nemá schopnost odrážet energetické výboje.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Failer
30-31
25. Leden 2013 - 8:50
Tak vzhledem k tomu, jak jsou lightsabery tvořeny (především jde o krystal a sílu), tak se jich na zeminedočkáme nikdy :D:o)

May the Force be with u...

+1
0
-1
Obrázek uživatele Asajj Ventress
22-23
4. Leden 2013 - 15:39
souhlasím

Všichni se měníme, když se nad tím zamyslíte, všichni jsme rozdílní lidé napříč svými životy. A to je v pořádku, to je dobré, musíš se stále posouvat, dokud si pamatuješ všechny ty lidi, kterými jsi býval

+1
-1
-1
Obrázek uživatele sith
23-24
6. Leden 2013 - 17:43
sw není daleká budoucnost: „long time ago in galaxy far away”
pro ty co neumí anglicky: „před dávnými časy v daleké (uváděno i předaleké) galaxii.”
tzn. v minulosti :-D

Fight for the win!!!

+1
+3
-1