Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Super Revenge Executor Destroyer

Napsal: darth martylius
Dne: 1.1.2013 13:28
Kategorie: Star Wars obecně
Zpět na fórum

Vypis vyzbroje

Výzbroj:10 000 platforem turb.laser.dvojčat
500 000platforem děl bodové obrany
60 000 vrhačů proton.torpéd.
2 superlasery
800 000 plasmových věží
Přidat komentář
Obrázek uživatele Pětka
24-25
Pětka [Redaktor]
1. Leden 2013 - 15:08
Nic ve zlym, ale tohle se hodí spíše na wiki, než na fórum. Na fórum patří dotazy, nejasnosti atd. A navíc (nic ve zlym), myslím si, že si to stejně nikdo nezapamatuje, takže je to naprosto zbytečná informace... ;)

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
+2
-1
Obrázek uživatele darth martylius
24-25
1. Leden 2013 - 17:07
jo tak moje chyba mysle jsem že se tu muže reprezentovt i vlastní tvorba

+1
0
-1
Obrázek uživatele Pětka
24-25
Pětka [Redaktor]
1. Leden 2013 - 17:10
Až budou zprovozněný blogy, tak tam se dává vlastní tvorba, ;) ale ty bohužel ještě nefungujou... :(

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
+1
-1
Obrázek uživatele darth martylius
24-25
1. Leden 2013 - 17:11
dobře diky za odpověd

+1
+1
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
1. Leden 2013 - 18:07
No nejdřív se chystá kantýna, pak videa, pak komiksy a knihy a pak až blogy, takže na to si ještě budete muset počkat.

Až mi skončí zkouškové období, tak snad už dodělám kantýnu a videa.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Const.ex
33-34
10. Leden 2013 - 21:20
Komiksy paráda! Konečně pořádná diskuze :-D Ale doufám, že to neodbyjete pouze Omnibusy a SW Magazínem.

+1
0
-1
Obrázek uživatele chuck21
1. Leden 2013 - 17:05
Je to nemožné muselo by to být velké jako 4-6 hvězd smrti a konstrukce by trvala desetiletí možná i víc

There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
There is no passion, there is serenity.
There is no chaos, there is harmony.
There is no death, there is Force.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele darth martylius
24-25
1. Leden 2013 - 17:09
šak hvězda smrti I taky nebyla postavena za rok taky trvalo než jí postavyli

+1
0
-1
Obrázek uživatele darth martylius
24-25
1. Leden 2013 - 19:16
jo chucku 21 abych nezapoměl jeto možné když uvážím že Ultra superstar destroyer mšl zhruba 500km

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Nihilus
25-26
1. Leden 2013 - 19:23
Chlape, cos to hulil??!?

"Mě je naprosto šumák, co si dáváte do podpisů" -Pětka

+1
-1
-1
Obrázek uživatele darth martylius
24-25
1. Leden 2013 - 19:26
pro tvé zklamání nic jen dávám příklad že jsou i jinačí lodě

+1
0
-1
Obrázek uživatele Halt01
1. Leden 2013 - 19:32
500 kilometrů? Co to? Vždyť druhá Hvězda Smrti měla kolem 160-ti kilometrů (případně mě opravte) a byla to jedna z největších (ne-li největší) vesmírná loď (stanice) v historii galaxie.
EDIT: Omlouvám se. Druhá měla 900 kilometrů. Moje chyba.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Darth Nihilus
25-26
1. Leden 2013 - 19:48
No, já znám jako největší loď Eclipse a ta měla cca18 km a ve své době to byla největší loď galaxie. PS: jsem zmaten Wookiepedii píší, že to byla největší loď, přitom mají u Executoru délku 19km.

"Mě je naprosto šumák, co si dáváte do podpisů" -Pětka

+1
+1
-1
Obrázek uživatele darth martylius
24-25
1. Leden 2013 - 19:53
to máš pravdu já jsem taky našel ten ultra star destroyer na jinačí strance , zdá se mi že na wookipedii jsou věci bud ve filmech serialech nebo ve hrách

+1
0
-1
Obrázek uživatele Yellyman
29-30
Yellyman [Bývalý Správce]
11. Leden 2013 - 13:29
Executor: 12,5 kilometru
Eclipse: 17 kilometrů

JAMU

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Mirek
24-25
2. Leden 2013 - 14:42
500km?????? není to nějak moc?? a takový arzenál by dokázal zničit jedinou salvou několik Hvězd Smrti najednou. A myslím že by si to měl napsat spíš na Wiki než na fórum.

Don't ask, if you don't care.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Marka Ragnos
25-26
2. Leden 2013 - 16:37
První hvězda smrti měla v průměru 160 km, ta druhá měla ale průměr 500km.
EDIT: Omlouvám se, druhá měla 900 km odkaz »

"The chains of the grave cannot hold a Dark Lord of the Sith…"

+1
+3
-1
Obrázek uživatele sith
23-24
5. Leden 2013 - 19:48
takovej kolos?
mít takovou loď by bylo super ALE...
tohle postavit? nemožné (dle mého názoru)
viděli jste tu druhou death star - 900km - jak dopadla?
ani jí nedostavěli
myslím si, že by tohle dopadlo podobně...

Fight for the win!!!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Yellyman
29-30
Yellyman [Bývalý Správce]
11. Leden 2013 - 13:48
Podívejme se nyní, jaká čísla uvádí oficiální prameny. Podle "Nového průvodce vozidly a plavidly" od W. H. Blackmana je Vaderova vlajková loď Exekutor (známá též jako Kuat Drive Yards Super Star Destroyer, postavená v loděnicích na Fondoru) dlouhá 12 800 m. Na její palubu se vejde 144 stíhaček TIE (myšleno tím 5 perutí složených z TIE Fighterů, Interceptorů a Bomberů) + dalších 200 podpůrných plavidel (pravděpodobně raketoplánů či transportních lodí, toto číslo neobsahuje záchranné moduly), 24 kráčejících kolosů AT-AT (spolu s výsadkovými čluny sloužícími k dopravě těchto strojů na povrch planety), 50 AT-ST a blíže neurčený počet speedermotorek, landspeederů a AT-PT a 40 tisíc členů Úderných oddílů (stormtroopers). Posádka nutná k obsluze lodi není určena, její počet se však nebude pohybovat pod hranicí několika tisíců mužů.
Podle těchto údajů nechť si každý udělá názor na to, zda-li je Darth Martyliusova loď přehnaná či není. Ač jsou numera spjatá s touto lodí obrovská, je dle mého Super Revenge Executor Destroyer odsouzen k existenci jen a pouze v rámci pomatených a zcestných sithských fantazií... díky Síle za to!

JAMU

+1
0
-1