Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

The Rock jako Darth Vader?

Napsal: Fhilos
Dne: 14.3.2013 18:23
Kategorie: Star Wars obecně
Zpět na fórum

WWE šampion The Rock (Dwayne Johnson) se tento týden pro média vyjádřil, že by chtěl být součástí nového pokračování Star Wars, na kterém bude pracovat JJ Abrams.
Přidat komentář
Obrázek uživatele Yellyman
29-30
Yellyman [Bývalý Správce]
14. Březen 2013 - 18:41
Ať si klidně zahraje (ačkoliv mám trochu obavu, jak tak pozoruji potencionální obsazení, aby to nedopadlo jako stupidní přehlídka "celebrit" - něco jako Schumacherův Batman & Robin), ale nevidím důvod, proč by měl hrát Darth Vadera. Že by retrospektivní vzpomínky? Reinkarnace? ...tak špatně na tom snad Star Wars ještě nejsou!

JAMU

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
14. Březen 2013 - 19:35
Tak Dartha Vadera asi může hrát kdokoliv, kdo výškově aspoň trochu převyšuje ostatní - tam moc o herecký výkon nejde, když je celou dobu v kompletním brnění :D
EDIT: Příště dřív budu myslet než psát, samozřejmě že Dartha Vadera už po E6 hrát už nikdo nemůže.
EDIT: Btw, proč by měl hrát zrovna Vadera? Díval jsem se na nějaký zprávy o tom, ale nikde neřikali, že by měl hrát zrovna jeho.
EDIT: Aj, ono to je fakt v titulku, že by měl hrát Vadera, já tušil, že jsem to někde viděl, ale hledal jsem to v textu... dneska radši už nic psát nebudu.

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+5
-1
Obrázek uživatele Yellyman
29-30
Yellyman [Bývalý Správce]
14. Březen 2013 - 19:23
Je fakt, že když to zvládl David Prowse, tak to zvládne každý :D Ale minimálně hlas Jamse E. Jonese by mi moc chyběl! A jak jsem napsal: nevidím jediný důvod pro Vaderův návrat!

JAMU

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
14. Březen 2013 - 19:53
Jj, k jeho návratu bych měl výhrady i já a to je co říct :D To že v E7 nemůže hrát jsem si uvědomil až po uveřejnění komentáře (ještě jsem to teda doplňoval, čímž jsem svůj dnešní výkon korunoval), takže máš samozřejmě pravdu, má nejhlubší omluva :)

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Fhilos
28-29
14. Březen 2013 - 19:30
Napsal jsem to jen jako titulek. Protoze Darth Vader osobnosti pripomina The Rocka ve wrestlingu. Byl bych rad kdyby tam hral, treba nejakeho komandera u Povstalcu, ale ne nekoho se svetelnym mecem.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Kor-Than Lias
27-28
14. Březen 2013 - 21:24
Mě by se hodil spíše do CW jako Savage Opress :)

Kor-Than Lias

×>The Bounty hunter <×

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Darth Nightom
24-25
15. Březen 2013 - 20:57
Spíš jako yuuzhan vong. (nevím jestli to píšu dobře, knihu s nimi jsem už dlouho nečetl)

Pro strach o sebe v srdci může být místo. Pro strach o ostatní musí být v srdci místo.

+1
0
-1