Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Kredity

Napsal: sith
Dne: 10.4.2013 19:55
Kategorie: Star Wars obecně
Zpět na fórum

Tato otázka sice zní velice divně, ale docela by mě zajímalo, kolik Kč (dolarů, liber, eur...) je jeden kredit.
Nevím totiž vůbec kde to najít a už vůbec nevím, jestli tento údaj vůbec existuje.

Přestože to zřejmě není příliš podstatné, tak je to zajímavý námět k diskuzi, nemyslíte?...
Přidat komentář
Obrázek uživatele Azureta
10. Duben 2013 - 20:07
Tipla bych si, že bude mít podobnou hodnotu jako dolar... možná o něco menší...

Do or do not. There is not try.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
10. Duben 2013 - 20:37
Sice to řeší na docela dosti místech, ale nikde se nedozvíš odpověď, protože ta nejde moc přesně určit. Odhady se pohybují od 50 centů do cca 1$, takže od 10 - 20 Kč.
EDIT: Ale pokud to trochu rozvedeme, tak:
Luke dostal v E4 za svůj ojetý speeder 2 000 kreditů - prodával to narychlo, pravděpodobně nějakému zlodějíčkovi, takže ho mohli o 2 - 3 tisíce kreditů obrat. Takže původní cena se mohla pohybovat kolem 4 000 kreditů.
Když vezmu v potaz, že by to jen "jezdilo", tak se to dá přirovnat k našim autům k nějakým polovrakům. Řekněme, že aby se to hezky počítalo, tak by se speeder u nás rovnal autu z bazaru za 18 000 Kč (:18 = 1000$)

takže 4000 kreditů = 1000 dolarů ----> 1 kredit = 0,25 dolaru

Všechno co jsem napsal jsou ale jen mé osobní odhady a ani já sám jim moc nevěřím :D
Dosaď si tam svoje ceny a vyzkoušej to sám ;)

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+6
-1
Obrázek uživatele Darth Mirek
24-25
12. Duben 2013 - 16:28
Když Jabba the Hutt předával Cad Baneovi odměnu v kufru měl asi 100-150 creditů a všichni dobře víme že za Baneovi služby se platí celkem velkej peníz. Takže bych tipoval 1 kredit = 50-65Kč. Je to ale jen další názor.

Don't ask, if you don't care.

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
12. Duben 2013 - 16:50
Jednak bych řekl, že tam měl rozhodně mnohonásobně víc, než 150 kreditů, spíš přidej tak 2 nuly, a jednak bych řekl, že služby námezdního lovce se pohybují (v přepočtu) v řádech statisíců ;-)

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+6
-1
Obrázek uživatele Karpagon
12. Duben 2013 - 18:00
No třeba Boba Fett dostával za každou oběť kolem 100 000 kreditů, podle toho, jak cenné to bylo, takže 100-150 je b*bost.

Meditovat o tom, já budu.

+1
0
-1
Obrázek uživatele sith
23-24
17. Duben 2013 - 18:00
nu, když jsme je někde zahlédli (což bylo hodně málo) tak mě přišlo, že jsou ze zlata/stříbra... (asi podle hodnoty) ale jde o to, zda to byl ječn povrch, nebo jsou takové celé - v takovém případě by 1 měl hodnotu několika 10 000. Tak se přkláním k spíše možnému pobarvení, ale i tak tipuji, že to vyjde na něco okolo 100Kč.

Jinak díky všem za návrhy...

Fight for the win!!!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Evelynne Storm
30-31
23. Duben 2013 - 23:08
100 Kč na jeden kredit mi připadá hodně. Přece jenom jsme neslyšeli o menší platící jednotce než je kredit (nebo o tom aspoň nevím), tudíž to nemůže být tak vysoká částka. Spíš bych se přikláněla k názoru, že jeden kredit se cca rovná dolaru (jeho autor je koneckonců Američan) nebo euru.
Každopádně souhlasím, že je to zajímavé téma k diskuzi :)

Každý z nás může být Jedi. Stačí jen naslouchat Síle...

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Karpagon
24. Duben 2013 - 8:05
To by dávali i odměny za 10 milionů? To je až moc...

Meditovat o tom, já budu.

+1
0
-1
Obrázek uživatele sith
23-24
24. Duben 2013 - 18:12
nn
myslím si, že nějakej fakt namakanej bh by to klidně chtěl

Fight for the win!!!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Karpagon
24. Duben 2013 - 18:51
Za to by si mohl koupit novou loď.. a to dobrou. A Boba měl tak dlouho starou... kdyby vydělával takhle hodně, mohl si každý tři roky kupovat flotilu i s posádkou...

Meditovat o tom, já budu.

+1
0
-1