Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Štíty u Slave I

Napsal: Rex 007
Dne: 12.4.2013 17:03
Kategorie: Star Wars obecně
Zpět na fórum

Zdravím, jen se chci zeptat zda měl Slave I nějaké štíty (třeba i později) na wiki sem nic nenašel o tom jestli je přidali (když byl furt zdokonalován) nebo na ně "zapomněli" .... díky :)
Přidat komentář
Obrázek uživatele Karpagon
12. Duben 2013 - 17:55
Určitě měl, ty měla každá loď a Fett by na ně rozhodně nezapomněl...

Meditovat o tom, já budu.

+1
+6
-1
Obrázek uživatele Rex 007
12. Duben 2013 - 19:49
díky... těš se Matěji...teď ti budu nadávat do pitom*ů celý živoh!! meheheheh |-D
EDIT: *život ... snad si to nepřečte nebo budu pitomec na celý život já... a to by bylo zlé... :/
EDIT: *pitom*c .... teď budu ten pitom*c určitě já... bééé (pláč) :D

+1
-14
-1
Obrázek uživatele Karpagon
13. Duben 2013 - 16:56
Ty jseš evidentně pi*omec ať píšeš, co chceš...

Meditovat o tom, já budu.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Rex 007
14. Duben 2013 - 13:18
Naprosto s tebou souhlasím... :-D

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Pětka
24-25
Pětka [Redaktor]
14. Duben 2013 - 14:42
Ty souhlasíš, že jsi pitom*c?! xD

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
0
-1
Obrázek uživatele Rex 007
14. Duben 2013 - 15:59
no ... dostanu dort když řeknu jo?

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Hondo-věčně opilý pirát
23-24
17. Duben 2013 - 16:58
Já si myslím, že je to užitečné v tom, že vím že má Slave štíty, ale zase už by sme toho měli nechat a už se k tomu tématu nevracet --------> už je vysvětlené.

+1
-1
-1