Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Palpatinova věta...

Napsal: Mistr jouda
Dne: 26.6.2013 9:31
Kategorie: Star Wars obecně
Zpět na fórum

Po té, co se Anakin přidává na temnou stranu síly, Palpatin řekne: Obesltít smrt, jen jednomu se to podařilo... KOHO TO MYSLÍ
Já si myslím, že myslí imperátora z The Old Republic (přežil tisíc let) Mám pravdu?
Přidat komentář
Obrázek uživatele gorilag
26. Červen 2013 - 10:13
Myslel jeho Majstra Darth Plaguisa keby že pozeráš celu epizodu III tak on to hovoril v tej opere čo tam bol s Anakinom že jemu sa podarilo oklamať smrť. Ale toto je velmi zvlaštne tema pretože vela luďom sa to podarilo ale cez rôzne rituali a tak ale jedine Plaguis bol schopný ovplyvniť midichloriani v tele a tým oživiť každeho.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Karpagon
26. Červen 2013 - 12:49
Plageius díky midichlorianům stvořil Anakina Skywalkera v těle jeho matky, která ,jak sama říkala, žádného muže neměla. Proto nejspíš byl tak mocný v Síle.

Meditovat o tom, já budu.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele gorilag
26. Červen 2013 - 16:19
Toto je asi v knihe Darth Plaguis že ? :D pretože tu som iba prave začal čítať :D takže ďakujem za spoiler :D

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Karpagon
27. Červen 2013 - 13:26
Možná, já jsem jí nikdy nečetl...

Meditovat o tom, já budu.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Clonetrooper Neyo
25-26
27. Červen 2013 - 13:35
Pokud sis přečetl wiki tak si to mohl tušit

Glory to the emperor!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
26. Červen 2013 - 20:47
Takž když stvoří život, tak je nesmrtelný? divná odpověď,

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Karpagon
27. Červen 2013 - 13:27
Nikdo neřekl, že je nesmrtelný...

Meditovat o tom, já budu.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
27. Červen 2013 - 13:40
tak dává to smysl, že dám otázku koho myslel, a on odepíše že Plaegus je mocný v síle... trochu má vádný motivátor :D

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
-4
-1
Obrázek uživatele Karpagon
27. Červen 2013 - 13:52
Ty jsi vadný, napsal jsem, že Anakin je mocný v Síle, protože byl stvořen Sílou a midichloriany.

Meditovat o tom, já budu.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
27. Červen 2013 - 19:45
Ale říkáš, spíš píšeš to, co není odpověď na otázku: Koho myslel a ty píšeš že Plaeigus je mocný v síle...

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
-2
-1
Obrázek uživatele Karpagon
28. Červen 2013 - 9:07
Odpovídám na komentář, ne na příspěvek a navíc ti už potřetí musím napsat, že jsem myslel ANAKINA!

Meditovat o tom, já budu.

+1
+4
-1
Obrázek uživatele JohnyTSK
28-29
30. Červen 2013 - 17:48
si písal že Plageius stvoril Anakina, ako to vieš že to bol on ? kdesi sa o tom píše či len dedukuješ ?

+1
0
-1
Obrázek uživatele PredsaJa
30-31
30. Červen 2013 - 23:48
Spomína sa to napríklad aj na anglickej wiki odkaz »
Pokiaľ viem, je to skôr nepotvrdená legenda ako holý fakt. Avšak je založená na spomínanej dedukcii a úspešne vysvetľuje Anakinov pôvod. Aby som zároveň zopakoval odpoveď na celú tému: Plaqueis je ten, koho spomína Palpatine... však ten to vo filme aj sám potvrdil. Dokázal oklamať smrť v tom zmysle, že mal schopnosť prinavrátiť alebo dokonca aj vytvoriť život (práve kvôli tomu to spojenie s Anakinom), ale len cudzí, nie svoj vlastný.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Komár
30-31
28. Červen 2013 - 17:52
asi myslel Darth Plaguise ale pouze přirozenou smrt

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Karpagon
28. Červen 2013 - 23:43
Myslel Plageiuse jednoznačně, ale smrd vraždou. Zabil ho sám Sidious....

Meditovat o tom, já budu.

+1
+4
-1