Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Dotazy, resp. chyby

Napsal: Darth Kuxa
Dne: 31.8.2013 19:00
Kategorie: Star Wars obecně
Zpět na fórum

Ahoj,
vždycky, když mě napadne nějaká otázka o Star Wars, tak si ji zapíšu. Tak tady mám zatím první 4, prosím o odpověď, nebo alespoň komentář.
První otázka je z prostředí Klonových válek.
1. V episodě Klony útočí řekl Dooku Obi-Wanovi, že mají v senátu zrádce (předpokládám že myslel Palpatina). Takže věděl, že Palpatin je Darth Sidious. V Klonových válkách (s04 e14-17) chtěl ale Dooku unést Palpatina. Byl to nějaký promyšlený sithský plán, nebo to prostě byla neshoda filmu a seriálu?
Další dvě otázky jsou ze série knih Dědic Impéria.
2. Jakto, že mohl C'baoth komunikovat s Imperiálními vojsky v blízkosti ysalamiriů, když ysalamiriové ruší sílu?
3. Jakto, že když Thrawn našel spaartské válce a klonoval vojáky, byla to převratná technologie, když jsou (zřejmě) Stormtroopeři taky kloni?
Poslední otázka je celkově z původní trilogie filmů.
4. Jakto, že když jsou (zřejmě) Stormtroopeři kloni, jsou např různě vysocí, nebo mají jiný hlas?

Díky za všechny odpovědi. :)
Přidat komentář
Obrázek uživatele Komár
30-31
31. Srpen 2013 - 19:07
1.domlivit se na dalším postupu potřebovaly
2.přes komlink
3.po skončení klonových válek se kloni už nevyráběly a verbovaly obič. lidi
4.vyrábělje z více schopných vojáků

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Kuxa
22-23
31. Srpen 2013 - 19:13
1. Aha, takže by ho unesl, aby se domluvili, a potom by ho vrátil?
2. Nene, on komunikoval silou! To vím na 100 procent!
3. Aha, takže Stormtroopeři byli později obyč lidi?
4. Viz 3.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Engineer Of KDY
29-30
Engineer Of KDY [Superadmin]
31. Srpen 2013 - 19:51
Ahoj lidi, já mám zato, že:

1. Únos Palpatina byl součástí dobře propracovaného plánu jak svést jedie na falešnou stopu.

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Anakin Solo
31. Srpen 2013 - 20:28
1.Výboeně promyšlený sithský plán...v knize labyrint zla Palpatina taky unesly....
2.Myslím že jsem nekde čelt že na klony Ysalamiriové na nepůsobí ale nevím to jiste...
3.Např. Holocrony byly ve staré republice normální ale v serii Darth Banea to neznal a taky to byla pr něj novinka jak ho udelat...jako klonovaní
4.Nabírali obyčejné lidi jako např.v knize Oddanost a Ruka Odplaty.....
EDIT: 1.Výborně promyšlený sithský plán...v knize labyrint zla Palpatina taky unesly....
2.Myslím že jsem nekde četl že na klony Ysalamiriové nepůsobí ale nevím to jiste...
3.Např. Holocrony byly ve staré republice normální ale v sérii Darth Banea to neznal a taky to byla pro něj novinka jak ho udělat...jako klonovaní
4.Nabírali obyčejné lidi jako např.v knize Oddanost a Ruka Odplaty.....

Omlouvám se ale měl jsem tam gramatické chyby tak doufám že to je opravené

"Věk víc než jen počet úderů srdce je. Věk je, kolik chyb udělala jsi"
―Yoda

"Síla je vše a vše je síla."
-Vergere

+1
+2
-1
Obrázek uživatele CadBane007
25-26
31. Srpen 2013 - 20:28
Klonoví vojáci byly 19 let před bitvou o Yavin (19 BBY) "zrušeny" a nahrazeny Stormtroopery kvůli rychlému stárnutí...

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Darth Kuxa
22-23
31. Srpen 2013 - 20:43
Aha, díky, já měl za to, že stormtroopeři jsou kloni (kvůli zbroji) :D

+1
0
-1