Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Star Wars - Battlefront (DICE) 2015

Napsal: renysee
Dne: 27.1.2014 15:49
Kategorie: Star Wars obecně
Zpět na fórum

Ahoj,

jistě už mnozí z Vás víte, že má údajně vyjít Star Wars - Battlefront (DICE) v roce 2015.

Co by mě však zajímalo je to, jestli se to bude všechno odehrávat od začátku, třeba od epizody 1, 2, nejlépe 3. :-) kde jsou více bitev. Spíš mi to přišlo, že se to bude odehrávat od planety Hoth, podle traileru.

Přál bych si tam zahrát za Darth Vadera :-) a co Vy? Myslíte, že ta možnost tam bude? Budou se tam opět muset určitě splňovat nějaké úkoly, jako v Battlefront 2, co?

Jinak ten Battlefront 3, co byl ve verzi Alpha či Beta, už není ke stažení, je to velká škoda, protože to vůbec nebylo špatný, viděl jsem tam Darth Vadera, Yodu, atd... Jen je škoda, že to ukončili.

Tak co myslíte :-) jak byste to viděli vy :-)
Přidat komentář
Obrázek uživatele velitel Cody
26-27
27. Leden 2014 - 15:57
On byl battlefront 3 ke stažení, kdy, kde a jaktože sem se o tom nedozvěděl.
Nemá to někdo stáhnuté, nemohl by to dát třeba na ulož.to
Jinak na Dice se moc těším a jsem zvědavý.

dělám amatérské lego star wars animace - http://www.youtube.com/channel/UCNQsdJy7J9Bubpa0b79o2VA?feature=mhee

+1
0
-1
Obrázek uživatele renysee
32-33
27. Leden 2014 - 17:47
No já jsem se na to díval, ale bylo to na jedné stránce, ono skutečně si to někdo stáhl, ale otázkou je, jestli to dá na nějaký ten server. To fakt nevím. A byla to prerekvizita, pouze projekt, třeba tam byly nedokonalosti.

Já také, jen doufám, že mě to nezklame :)

+1
0
-1
Obrázek uživatele velitel Cody
26-27
27. Leden 2014 - 19:49
Dokonalosti nedokonalosti, hra (pokud vím) byla téměř hotová stačilo jen par titěrností dodělat.
Každopádně moc rád bych tu hru alespoň zkusil, jsem zkrátka velký fanoušek STAR WARS Battlefront.

dělám amatérské lego star wars animace - http://www.youtube.com/channel/UCNQsdJy7J9Bubpa0b79o2VA?feature=mhee

+1
0
-1
Obrázek uživatele xx11
30. Leden 2014 - 13:47
To já jsem také velký fanda :-) Star Wars

+1
0
-1