Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

SW rebels E1

Napsal: dugar
Dne: 29.9.2014 22:31
Kategorie: Star Wars obecně
Zpět na fórum

Ahoj, nedávno vyšla první ep. seriálu rebeles. (zde je kde stažení-zatím bez titulků odkaz » )
Tak se chci zeptat, jaké jsou vaše první názory na seriál? :)
Mě se seriál líbí, ani mi tolik nevadí, že je místy možná až moc vtipný a příběh vypadá vcelku zajímavě. Jen jediná věc co mi vadí je výrazně horší animace oproti clone wars.

Jen se chci ještě zeptat administrátorů/překladatelů jestli se na téhle stránce objeví překlad. Byl jsem trošku zmaten, když jsem na hlavní stránce uviděl, že je už přidána první epizoda sw rebels ale má úplně jiný název než je všude pro první ep. uveden.

Jinak předem díky za odpovědi a doufám, že ten odkaz potěší lidi co neměli tušení, že rebels už začali vycházet :)
Přidat komentář
Obrázek uživatele Komár
30-31
30. Září 2014 - 13:31
no podle mě je to dobrý díl a že v něj je trocha komedie to neva hlavně že z toho není muzikál už se těším na titulky

+1
0
-1
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
30. Září 2014 - 13:43
Dle wookieepedie se totiž nejedná o první díl, ale o film, viz: odkaz » . Oficiálně by měl seriál začít epizodou "Droids in Distress". Z toho důvodu to bylo stejně tak rozděleno i zde na webu a Spark of Rebellion je ve filmech. Vede k němu ale i odkaz z domény Rebels (předposlední záložka).

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Luke
7. Říjen 2014 - 12:50
Můžu tento seriál "sehnat někde" v CZ DABIGU??

+1
0
-1
Obrázek uživatele Komár
30-31
7. Říjen 2014 - 17:20
nejdřív 19.10. má premiéru v ČR

+1
0
-1
Obrázek uživatele Luke
9. Říjen 2014 - 11:46
Už jsemm počítal s 19.10. ale ona už tam ta jiskra rebelie fakt je:-)

+1
+1
-1
Obrázek uživatele sith
23-24
8. Říjen 2014 - 19:51
jo, tady:odkaz »

Fight for the win!!!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Blackhand47XD
26-27
9. Říjen 2014 - 7:44
První díl (film) je už na ulož.to

Nothing is true, everything is permitted.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Luke
9. Říjen 2014 - 11:44
DĚKUJI všem za odpověď

+1
0
-1
Obrázek uživatele Komár
30-31
9. Říjen 2014 - 9:30
19.října premiéra

+1
0
-1
Obrázek uživatele sith
23-24
8. Říjen 2014 - 19:50
Myslím si, že mohlo bejt hůř. Tohle se celkem dost podobá TCW a i ty přestřelky vypadají celkem reálně.
Na druhou stranu je to tak, že kvůli příběhu hned po pár minutách přísně utajovaná rebelská jednotka přijala nějakýho zelenáče.

Toť můj názor...

Fight for the win!!!

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Darth Nihilus
25-26
8. Říjen 2014 - 21:19
No, zrovna na ty "celkem reálně vypadající" přestřelky jsem čuměl s dolní čelistí na stole a jediné, co jsem si říkal bylo: "Jak? Jak?!"

"Mě je naprosto šumák, co si dáváte do podpisů" -Pětka

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Fives
29-30
Fives [Překladatel]
9. Říjen 2014 - 22:18
K dotazu ohledně překladu... Titulky k filmu už Wrait a Pětka mají a čeká se na jejich schválení na titulky.com. První díl se dočká začátku překladu zítra, takže by mohl být do neděle hotov podle naší vytíženosti :D A jinak titulky překládat budeme ;)

"Well, buddy, you always said you wanted to be on the front lines."

+1
+3
-1