Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

2 série rebels

Napsal: Dart Wader
Dne: 18.4.2015 21:22
Kategorie: Star Wars obecně
Zpět na fórum

Před několika minutama byl zveřejněn na star wars celebration trailer na 2 sérii rebelů. Jak jsem napsal již dříve, tvůrci berou postavy a věci z clone wars a v traileru je další důkaz. Jim nestačí Ahsoka kterou tam dohodili, navíc teď už přibyl i rex a několik clone trooperů, kteří se připojili k rebelům, oblečení jsou jak vikingové a žijou na AT-TE. Nevím už koho dalšího to toho seriálů nacpou, aby na to lidi dostali, ale mýlí se jenom ničí příběhy charakterů, které už své příbehy měly. Já osobně bych radši Rexe viděl padnout během clone wars při nějaké heroické akci než (jako hevy nebo hardcase) aby byl ,,nacpán,, jako lákadlo do rebels. Trailer ozařovaly jen chvilkové okamžiky lorda Vadera, který na alianční flotile napáchal nějaké škody a málem zabil Ezru, ale to tvůrci nikdy nedopustí takže nějak unikne.... Dále se tam objeví něco jako Inkvizitor 2 a 3, přičemž jeden vypadá jako pirát z 17 století opět hrůza. Při prvním traileru na rebels jsem říkal, že to nedopadne dobře, po uběhnutí série jsem to zhodnotil a už zavrhnul a teď se jen to známé: přijď, znič a uteč opakuje. Co na to říct prostě to ničí star wars :( :( :(
Přidat komentář
Obrázek uživatele klara1
24-25
18. Duben 2015 - 22:08
Souhlasím. Rebelům by neuškodilo trochu temnějšího a dospělejšího pojetí. Především trochu míň klišé - Ahsoka mi víceméně nevadí, skousnu dokonce pár klonů, ale Rexe ne. Jak jsi řekl, zasloužil by si řádnou smrt v boji se vší ctí, ale tohle už je vážně jenom snaha nacpat tam co nejvíc postav z CW. Aspoň to ale vypadá, že se dočkáme alespoň trochu širšího zaměření na celou Povstaleckou alianci, ne jenom jednu bandu. Tedy, doufám... jestli ne, tak Darth Vader bude jediný velký klad celé příští série. A asi jsem trochu morbidní, ale skrytě doufám, že se Vader utká s Ahsokou a zabije ji. Dalo by tomu přesně ten citový, dramatický i syrový nádech, který Rebelové tak potřebují. Co myslíte vy?

"Ne každý, kdo bloudí, je ztracen." - J.R.R. Tolkien

+1
+5
-1
Obrázek uživatele Blechy
22. Duben 2015 - 16:49
no dospělejší by fakt neškodilo, zabít Ahsoku, no řekněme, bylo by to zajímaví, ale... myslim, že to neudělaji. ale hlavně mě štve jak měněji universum! (štve mě, že tam už nikde nejni starkiller) a myslim, že stejně měli pokračovat s TCW
a taky mě celkem štve, že ze star wars dělaji pohádku pro malí děti.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Needle
32-33
24. Duben 2015 - 11:58
Zabitím Ahsoky by to kompletně zazdili.
Absence Starkillera mi teda zrovna nevadí, stejně jsem ho nikdy neměl rád. A jméno Starkiller je snad nejdementnější v galaxii....(vím, že to mělo být původně Lukovo jméno).

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Needle
32-33
24. Duben 2015 - 12:01
Blbý je, že přítomnost Aliance znamená, že budou umírat povstalci všude kolem......kromě Ghostu. :/ Ale konečně to nebude jen o bandě zlodějíčků, která má možná ideály, ale ukradne leda pár beden.
Na Rexe se těším, Ahsoka nebude mít dostatek prostoru na to, aby seriál pozvedla sama.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Dart Wader
24. Duben 2015 - 12:28
Souhlasím radši bych aby Ahsoka a Rex oba padli než, aby byli součástí tohodle seriálu. A taky jsem pro souboj Ahsoka vs Vader, dalo by se na tom ukázat jak moc je Vader odhodlán k temné straně a jediné co to dokázalo zlomit byl Luke, takže by Ahsoku zabil a konečně by se ukázalo, že žádní rebelové nemají sílu vzdorovat impériu.

Long live the Empire

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Soviet Princess
26-27
18. Duben 2015 - 23:42
Tak taky sem se koukala live a vypadá to že jeden z dvou inkvizitoru je žena a sem si skoro jistá že to bude Barriss Offee

Navždy věrná Galaktickému Impériu a Císaři.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Komár
30-31
19. Duben 2015 - 5:49
Kdy to budou vysílat?

+1
0
-1
Obrázek uživatele Dart Wader
19. Duben 2015 - 9:27
To nevím, ale tipuji že asi na podzim

Long live the Empire

+1
0
-1
Obrázek uživatele Viq
29-30
Viq [Redaktor]
19. Duben 2015 - 9:30
Pokud se nemylim, tak dneska by na Celebration meli odvysilat prvni dil a klasicke odvysilani v televizi by melo nasledovat v kratkem case... Melo by to snad i nejak navazovat, ale to si nejsem uplne jisty.

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
0
-1
Obrázek uživatele sith
23-24
20. Duben 2015 - 12:24
Neměla bejt náhodou 501. legie Vaderova pěst? A teď je z nich banda důchodců v penzionu zbudovaném v AT-TE. Sakra proč mi to dělaj :-(
EDIT: S těmi vikingy souhlasím :-D Berserkaaaa,!!!

Fight for the win!!!

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Komár
30-31
20. Duben 2015 - 14:00
možná dezertovaly

+1
+1
-1
Obrázek uživatele sith
23-24
22. Duben 2015 - 13:27
Tak to je ještě větší kravina, vždyť mají být totálně poslušní a už jenom to, že někteří mají jiné názory např. na válku je moc divné. Zkrátka to přehnali.

Fight for the win!!!

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Wedge Antilles
25-26
22. Duben 2015 - 13:58
Jako přehnali... Na druhou stranu to vysvětluje tu "mezeru" v ep. III, a to proč velel 501st Appo s Foxem a ne Rex :)
Jako jasně, když natáčeli ep. III, tak ještě ani nevěděli, že nějaký Rex bude existovat, ale tak proč v tom případě dali do vedení 501st v TCW Rexe, že...

Proto je to podle mě velmi dobrý tah. Jednak je Rex velmi oblíbená postava a vyřeší se tak jeho příběh (stejně jako u Gregora) a jednak se tím taky vyplní zmíněná mezera v ději :)

<p>"I remember the days before Yavin when we were all young, armored with the invincibility of youth and fired by the belief that the Emperor's evil Empire could not win. It didn't, but the cost was more horrible than any of us could have imagined."</p>

+1
0
-1
Obrázek uživatele BobaFett
25-26
22. Duben 2015 - 16:43
Vesměs s Tebou souhlasím, ale kde si vzal Foxe v epizodě III a hlavně v 501st? Fox byl příslušníkem "Coruscant Guard" a ne 501st . Možná jsi měl na mysli toho clone commandera v červené zbroji v epizodě III, ale to není Fox ale Thire.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Wedge Antilles
25-26
22. Duben 2015 - 18:18
Tak podle Wookiepedie byli při operaci knightfall v ep. III ve vedení dva kloni. Komandér Appo a seržant Fox. Appo mluvil na přistávací plošině s Bailem Organou a pak byl zraněn tím padawanem. A když Bail začal prchat, byl to právě Fox, kdo řekl ostatním, ať ho nechají :)

Já jsem si taky nejdřív říkal, že je to nějaká blbost, ale tak při takovém množství klonů je shoda přesdívek nevyhnutelná a v reálu taky nejsem jediný Jakub atd. :D
EDIT: Btw. Oba dva (Appo i Fox) jsou z 501st :)

<p>"I remember the days before Yavin when we were all young, armored with the invincibility of youth and fired by the belief that the Emperor's evil Empire could not win. It didn't, but the cost was more horrible than any of us could have imagined."</p>

+1
0
-1
Obrázek uživatele BobaFett
25-26
22. Duben 2015 - 18:24
Omlouvám se oba máme z určitého pohledu pravdu :D , já myslel, když si zmiňoval Rexe, který je z TCW, tak že máš na mysli Commandera Foxe z TCW.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Wedge Antilles
25-26
22. Duben 2015 - 18:56
Omlouvat se nemáš za co ;) No jako Rexe myslím z TCW, ale jde právě o to, že v TCW velel 501st, ale v ep. III 501st velel Appo a částečně Fox, ale ne ten z TCW :D

<p>"I remember the days before Yavin when we were all young, armored with the invincibility of youth and fired by the belief that the Emperor's evil Empire could not win. It didn't, but the cost was more horrible than any of us could have imagined."</p>

+1
0
-1
Obrázek uživatele sith
23-24
23. Duben 2015 - 12:07
No jo no, je to nějaké divné... A nemohli ti dva být prostě povýšeni výš než Rex? To by znamenalo, že Rex tam byl, ale někde vzaději ;-)

Fight for the win!!!

+1
0
-1
Obrázek uživatele Wedge Antilles
25-26
23. Duben 2015 - 12:39
To asi ne... To už je fakt pravděpodobnější (a dle mého názoru lepší) verze, že dezertoval. A navíc, ikdyby byl někde v pozadí, byl by aspoň zmíněný na Wookiepedii, což není :)

<p>"I remember the days before Yavin when we were all young, armored with the invincibility of youth and fired by the belief that the Emperor's evil Empire could not win. It didn't, but the cost was more horrible than any of us could have imagined."</p>

+1
0
-1
Obrázek uživatele Needle
32-33
24. Duben 2015 - 11:29
Vzhledem k tomu, že jsou to myslící bytosti, byť upravení k poslušnosti, na tom není nic divného.
Jestli si dával pozor v CW, tak bylo jasné od začátku, že zrovna Rex nebude ten, kdo bude v chrámu střílet děti. A co se týče ostatních, od ARC onebo velitelů se očekávala vysoká míra samostatného přemýšlení. A kdyby nic z toho, vzhledem k počtu klonů, je 100% poslušnost vyloučena. Stejně jako je vyloučeno, že 100% klonů bude bez genetickýh vad, deformací a kompletně zdravých.

+1
0
-1
Obrázek uživatele sith
23-24
24. Duben 2015 - 15:51
Asi ano, ale i když jsou někteří méně poslušní, tak i Rex měl v hlavě ten čip. Je jedno, jestli by děti střílet chtěl nebo ne. Prostě by to musel udělat.

Fight for the win!!!

+1
0
-1
Obrázek uživatele PredsaJa
30-31
24. Duben 2015 - 16:46
Rovnako sa však v TCW odprezentovalo, že ten čip je odhaliteľný, je možné ho odstrániť a zároveň je tu možnosť zlyhania samotného čipu.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Pětka
24-25
Pětka [Redaktor]
24. Duben 2015 - 17:21
Zastavíš-li si ten trailer ve správnou chvilku, všimneš si, že ti kloni mají na pravé straně hlavy drobnou jizvu. Řekla bych, že to bude od vyoperování toho čipu.

Jen by mě zajímalo, jak se zrovna tihle tři kloni (Rex a - dle mého soukromého názoru - Boil s Wolffem) dali dohromady a kdo jim operaci provedl... a také jestli vrátili to zrychlené stárnutí do normálního stavu (což tak moc nevypadá, ale ani v TCW nevypadali na těch dvacet až dvacet pět, které jim dle biologického věku měly být).

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
0
-1
Obrázek uživatele Wedge Antilles
25-26
24. Duben 2015 - 17:28
Není to Boil, ale Gregor :) Už jsem tady pár krát psal, že to potvrdili na Twitteru Rebels Recon :D A ta planeta, kde mají AT-TEčko by měl být Abafar.
Jinak pokud vím, Rex o čipu věděl od Fivese, takže si ho mohl klidně po dezerci nechat odstranit. A ostatním o tom asi řekl, ale jen Wolffe se k němu pravděpodobně přidal. Pak asi našli na Abafaru Gregora :)

<p>"I remember the days before Yavin when we were all young, armored with the invincibility of youth and fired by the belief that the Emperor's evil Empire could not win. It didn't, but the cost was more horrible than any of us could have imagined."</p>

+1
0
-1
Obrázek uživatele Komár
30-31
24. Duben 2015 - 19:46
Lék na zrychlené stárnutí existuje ale je tu otázka existuje ještě po tom co Disney odkoupilo Lucasfilm

+1
0
-1
Obrázek uživatele Pětka
24-25
Pětka [Redaktor]
24. Duben 2015 - 20:06
No právě o to mi jde. :D Uvítala bych, kdyby vrátili Republic Commando do kánonu. :)

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
0
-1
Obrázek uživatele Komár
30-31
25. Duben 2015 - 5:46
Delta se objevila v TCW pro mě to znamená že Republic Commando patří do kanonu a Disney by to měla opravit

+1
0
-1
Obrázek uživatele Dart Wader
26. Duben 2015 - 19:12
No právě, pokud se nemýlím tak až na 1, 2 bitvy se Rex s Wolfem nikdy nepotkali (o tom že ani jeden z nich neznal Gregora už ani nemluvím) a navíc taková neurologická operace není nejlevnější a taky není jednoduché najít někoho, kdo ji provede aniž by o tom republika/impérium vědělo(nezapoměňte, že celé území konfederace je již součástí impéria) a i kdyby v té době některé planety pod kontrolou Impéria nebyly pochybuju, že budou klonovým vojákům, proti kterým 3 roky válčili pomáhat. Zbývají neutrální planety a těch zas nebylo tak mnoho a klony o nich neměly informace, takže to je taky nepravděpodobné.

Long live the Empire

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Wrait
28-29
Wrait [Překladatel]
22. Duben 2015 - 15:17
Upřímně nevím co si myslet. Inkvizitor - hrozba, která ani nepotřebovala jméno (alespoň tak měl vypadat) je mrtev a jeho originalita se teď dělí mezi dva nové "inkvizitory". Mají stejné meče, stejné brnění a aby to nebylo tak jednotvárné, jeden z nich je žena a má ráda probe droidy.
Přeživší klony chápu, tu myšlenku jsem hodně dlouho řešil. Ale řekněte mi, kde se pro všechny bohy schovává AT-TE? Několik let mrtvá technologie, která i přes to (nebo možná proto) že je vojenská, připomíná starý režim. Krom toho, že nevím jak se tam dostali, opravdu mě zajímá, co tam dělají, že jsou tak šťastní.
Invaze na Lothal mě potěšila, doufám, že rebely alespoň vyženou, když už nic jiného. Útoky na imperiální konvoje připomínají spíš dobu mezi IV a VI epizodou, když rebelové měli zdroje a podporu.

I am the holder of the torch, lighting the way
I am the keeper of the flame, soldier of balance

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Needle
32-33
24. Duben 2015 - 11:23
Inkvizitor nepotřeboval jméno a taky pěkně rychle skonal. :D Takže se asi jmenoval Sean Bean.
Inkvizitorka je buď Barriss nebo je její(ch) přítomnost jen k tomu, aby rychle padli mečem Ahsoky (nějak si nedovedu představit, že by Kanan dokázal vyhrát další souboj).
Že se válečná technika z války používá i po válce není žádné tajemství. Pokud si vzpomínám, například Venatory se účestnili bitev desítky let po Klonových Válkách. A vzhledem k tomu, že jsou na nějakém zapadákově, moc se schovávat nemusí. Krom toho AT-TE a AT-AT jsou si více méně rovni a vítěze určí ten, kdo stroj ovládá.
Že jsou tak šťastní? No, když se shledáš s někým s kým projdeš desítkami bitev, nebudeš z toho shledání mít radost? A Ahsoka si získala respekt a věrnost.
Z Lothalu je vyženou určitě. Vader by nepřěžil až do konce filmu, kdyby selhal v takovéto podřadné misi.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Needle
32-33
24. Duben 2015 - 11:56
Někde jsem četl, že by to mělo být temnější.....Zajímalo by mě, co si představují pod slovem temnějsí...
Tohle má následující scénář: Ezra stále kolosální blb (s malou kapkou naděje, že by mohl propadnout temné straně); Kanan je tak špatně graficky udělaný, že mě už jeho přítomnost irituje. Řekněte mi, z čeho jsou vyrobeny helmy Stormtrooperů, protože tím že s nima bouchnete o sebe by se nositelům nemělo stát vůbec nic...
Nevím, jak moc mají vymyšlený scénář dopředu a jak přidávají staré postavy podle množství fandovského hejtu, ale čím víc postav tam bude, tím ví jich pak zemře a bohužel se můžeme vsadit, že umírání se bude týkat klonů, povstalů, imperiálů, ale ne posádky Ghosta....i když Zeba, Choppera a Ezry bych se tuze rád zbavil.
Za Rexe jsem rád, doufám, že dostane prostor. Ahsoka totiž určitě nebue mít dost prostoru, aby pozvedla úroveň seriálu...
Hondo mě irituje už teď. Nikdy jsem ho neměl rád a nemám anii teď. Ezrova skoro smrt: škoda že to nedojde až do konce. Mohlo by se to nicméně vyvinout v to, že bude zajit a přejde k temné straně. Ale spíš ne.
Všimli jste si? Impérium zaznamenalo první sestřel ve své historii...
Co se týče inkvizitorů. Nevím, jak pirát, ale co se té ženy týče, bude to Barriss. A pokud ne, tak je tutovka, že brzy padnou.
Další poznatky: Proč se proboha tak kroutí, když mluví. Prakticky všichni.
Jeden z Rexových vojáků je Wolf, který sloužil pod Plo Koonem. Ostatní taky asi nebudou neznámí.
Pokud Vader na Kananem nezvítězí, není to Sith, ale laciná náhražka.
To, že tři AT-AT nejsou, aspoň podle traileru, schopni uprostřed ničeho zaměřit jedno, pomalu se pohybující AT-TE nebudu komentovat.
10 000 Jediů......No během Great Galactic War jich tedy bylo mnohem víc, takže žádné kolosální číslo, z kterého se posadíme na p~~~~. :P
Co se Ezry týče, myslím, že se shodneme, že ten by neměl být schopen porazit mečem vůbec nikoho z přítomných.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele gorilag
27. Květen 2015 - 15:12
Nechem byť na teba zlý ale je to pre všetkých proste uprimne ste na ten serial strašne kritický už a snažíte sa im vytknuť uplne každý detail. Napríklad v originálnej trilogí Chewie tiež treskne stormíkov o seba cez helmy a tiež odpadnú a tam to nikomu nevadilo :). Ďalej čo ti vadí na Zebovy alebo Chopperovy ? je to detský serial a tieto postavy maju ztvárnovať trošku s hyperbolizovanými komickými vlastnostami Chewieho a R2, musíš rátať s tým že veková kategoria je okolo 12 rokov preto ti možu pripadať trápny no 12 ročné dieťa to zaujme. Ďalej to s tými AT-AT neni to nič ojedinelé v SW galaxií veď zničenie obi dvoch hviezd smrti bolo v podstate o tom istom jedna eskadra stíhačiek dokazala zničiť bojovú stanicu o velkosti mesiaca ... poprípade HS 2. ešte väčšia sprostoť aby niekto bol v takej rýchlosti schopný uprostred vesmírnej stanice manevrovať .. zničenie Executoru tiež nemožné.. a predsa to nikto neriešil, prosto začína mi vadiť všetko to negatívne okolo Rebels, ano neni to najlepší serial ale pre vekovu kategiu 10-12 stačí a aj pre mna ako pre dospelého človeka je to skvelá vec na odreagovanie a nesnažím sa hladať každú chybu ktoru serial má.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Clonetrooper Neyo
25-26
27. Květen 2015 - 23:06
Myslím že kdyby to nebyl canon, seriál by tolik netrpěl. Ale jestliže, to mají být oficiální události, co se děli v tomhle období (A hlavně vznik rebélie) tak je to dosti špatné. Stará trilogie nasadila laťku neporazitelnosti rebelů, ale i tak je to dobře maskováno (Impérium vyhrává, rebelové utíkají). Zkuste si představit jak by vypadala scéna z epizody IV, kdy Han, Luke, Chewie, Ben, droidi za kantýnou zdrhali do lodi. Bylo to udělané tak, že se sotva dokázali vzpamatovat a rychle se stáhli (odletěli). V Rebels by v takové scéně kolem té lodi stáli bez pohnutí, všechny střely by minuly. Opětovali by palbu stylem, dva výstřely dva mrtví. Zeb by se na ně ještě rozběhl a zmlátil je tou svou holí. To že to je pro děti věku 12. let, to není omluva.

Glory to the emperor!

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Needle
32-33
14. Červen 2015 - 1:13
Já jsem tehdy nebyl, tak nemůžu tvrdit, komu to vadilo a komu ne. Ale tehdy to byl film s úchvatnými vizuálními efekty a kvalitním přiběhem. Člověk pak snadno zapomene na nějakou tu chybu nebo nesmyslnost. Rebels nemá ani dobré vizuál, ani dobrý příběh.
Srovnání Zeb + Chopper a Chewie + R2 je na místě. Ale zatímco Chewie a R2 jsou důležitou součástí týmu a zachránci situace, Zeb a Chopper svou nekompetentností špatné situace tvoří.
O neschopnosti imperiálních vojáků by se dali psát vědecké práce, tam asi není co říct.

Ale jinak máš pravdu. Vytíkám tomu (nejen já) kdeco. Není to proto, že bych nebral ne vědomí cílovou skupinu, ale proto, že TCW si vytvořili stabilní základnu fandů i daleko mimo cílovou skupinu a seriál se vypracoval na velice slušnou úrovenˇ, kdy nás emočně vtáhl do děje. Rebels je v tomto ohledu obrovský skok zpět, kde hlavní postava, Ezra, je nenáviděnější než Jar Jar a Anakin dohromady a kde fandíme impériu, i když víme, že pokaždé potupně prohraje. A co se posádky Ghostu týče, ta je nesmrtelnější než "tým" ze Staré trilogie-

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Axon
29-30
26. Květen 2015 - 9:39
a co tak priniest do Rebels aj Asajj Ventress? :D
Mohla by to byt sranda Ahsoka Tano + Asajj Ventress versus Darth Vader + Barriss Offee

+1
0
-1