Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Knights of the Old Republic na Androidu

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Soviet Princess
26-27
1. Leden 2015 - 20:26
Ahoj je to sice OT ale sem se to hodí asi nejlíp. Jak to vlastně je s rasou Sithu v období KotOR. Jde mi o to zda se na ně dalo narazit nebo se opět vrátili/odhalili až s příchodem Imperátora v období TOR?

Navždy věrná Galaktickému Impériu a Císaři.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Needle
32-33
7. Leden 2015 - 23:15
Pokud si vzpomínám, tak Sithové - myšleno rasa - po Hyperspace War prakticky vymizeli ze známého vesmíru a vrátili se až s příchodem Velké Galaktické Války roku 3681 před Yavinem. Tedy na začátku timeline SWTORu.

+1
0
-1