Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »
Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »

Balík Star Wars her na Humble Bundle

Reklama
Napsáno dne 5.2.2015

Internetový multimediální charitativní obchod Humble Bundle přišel se zajímavou nabídkou několika her ze světa Star Wars za výhodnou cenu.

Za jakoukoliv cenu si můžete pořídit hry Star Wars: Knights of the Old Republic, Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy a Star Wars: Dark Forces. Pokud zaplatíte více, než jaký je prozatímní průměr zaplacených částek ostatními hráči, což v době psaní článku činí 11.42$ (cca 280Kč), můžete k tomu získat i Star Wars Battlefront II, Star Wars: Knights of the Old Republic II: The Sith Lords a Star Wars: Republic Commando. Za 12$ (cca 293Kč) a více pak získáte ještě navíc Star Wars Empire At War: Gold Pack, Star Wars The Force Unleashed: Ultimate Sith Edition a Star Wars: The Force Unleashed II.

Za 12$ tedy můžete získat hry, které za normálních okolností stojí 115$. Částku, kterou se za hry rozhodnete zaplatit, můžete rozdělit libovolným dílem mezi vývojáře, charitu a server Humble Bundle, díky čemuž nezískáte jen řadu her za přijatelnou cenu, ale i dobrý pocit z pomoci charitě. Věrohodnost a uskutečnitelnost projektu je dána i díky podpoře Star Wars Force for Change a UNICEF.

Jako další bonus lze brát i plánované přidání dalších her do balíku, které se vám automaticky označí jako zakoupené, pokud jste (i před zveřejněním těchto her) zaplatili více než průměr zaplacených částek. Tyto, prozatím nezveřejněné, hry by měly být přidány v úterý 10.2.

Akce platí do 17.2., pro aktivaci a spuštění her je nutné mít účet služby Steam.

Všechny detaily najdete na stránkách Humble Bundle.