Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Ahsoka Tano v SW: Rebels

Reklama
Napsáno dne 18.4.2015

Na konci první série proběhlo odhalení Ahsoky Tano, bývalé padawanky Anakina Skywalkera, coby tajemného Fulcruma. Po neuzavřeném ukončení Star Wars: The Clone Wars čekala většina fanoušků, kdy se opět vrátí. A mnoho z nich i správně tipovalo, že Fulcrum je právě ona.

Ashley Ecksteinová, která jí propůjčila hlas, přiznává, že udržet její objevení v serálu v tajnosti bylo velmi složité.

„Bylo extrémně těžké udržet to tajemství!” zmínila pro SciFiNow. „Než se Fulcrum v epizodách objevil, bylo mnohem snazší říct, že je příliš brzy na spekulace, zda se Ahsoka v Rebels vyskytne. Ale jakmile se Fulcrum ukázal, fanoušci začali spekulovat, že to jsem já. Prakticky jsem se tedy začala skrývat!”

Po obrovském úspěchu první série je druhá již na cestě a údajně má být více jako Impérium vrací úder, což se dá očekávat, vzhledem k objevení Darth Vadera na konci Fire Across the Galaxy. Navzdory rostoucím sázkám však nemáme očekávat, že by se Ahsoka objevovala po boku posádky Ghostu každý týden.

„Ahsoka bude vracející se postava,” prozradila Ecksteinová, „Je na své vlastní cestě a i nadále bude poněkud záhadná.”

Fanoušci jsou rádi, že mají svou oblíbenou postavu z The Clone Wars zpět, a stejně tak i Ashley Ecksteinová: „Je to sen pokračovat v přenášení Ahsoky do života. Mít příležitost tvořit postavu ve vesmíru Star Wars je jako vyhrát v loterii a já před touto příležitostí budu mít vždy pokoru.”

Zdroje:
SciFiNow, JediNews