Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »
Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »

Balík Star Wars her opět na Humble Bundle

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Yellyman
25-26
Yellyman [Bývalý Správce]
4. Březen 2016 - 9:57
Chci Outcast! Kde je Outcast?! Jestli ho nezpřístupní v úterý, bude to největší zklamání od přidání "Nooooo!" do finále šestý episody!

JAMU

+1
0
-1
Obrázek uživatele Viq
25-26
Viq [Redaktor]
9. Březen 2016 - 9:52
"Nooooo!" se právě odsouvá na druhé místo. Pokud se ale nepletu, tak Outcast jsem viděl při slevách na Steamu asi za 2€... možná méně.

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
0
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
19-20
9. Březen 2016 - 12:28
Potvrzuji, všechny díly Jedi her byly v balíčku z 20€ na 5€. ;)

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Yellyman
25-26
Yellyman [Bývalý Správce]
16. Březen 2016 - 13:09
Hohó, díky!

JAMU

+1
0
-1