Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Na pokračování příběhu Cala Kestise si budeme ještě muset nějaký čas počkat. Každopádně studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »
Timothy Olyphant v Boba Fettově zbroji
Na druhou sérii Mandaloriana si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale i přesto se už teď nejde vyhnout spekulacím a informacím o nadcházející sezóně. Kromě známých postav, které byly představeny v první sérii se ale dočkáme i úplně nové tváře. A tím je... více »
Kontroverze Legends/Kánon
Poté, co Disney odkoupil licenci Star Wars, první z kroků pod novým vedením byl zásadní krok, který poskytl řadě kreativních lidí prostor pro vyprávění nového příběhu ze světa Star Wars. Vítaný krok pro tvůrce, velice nepříjemný pro většinu hlasitých fanoušků. více »

Balík Star Wars her opět na Humble Bundle

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Yellyman
25-26
Yellyman [Bývalý Správce]
4. Březen 2016 - 9:57
Chci Outcast! Kde je Outcast?! Jestli ho nezpřístupní v úterý, bude to největší zklamání od přidání "Nooooo!" do finále šestý episody!

JAMU

+1
0
-1
Obrázek uživatele Viq
25-26
Viq [Redaktor]
9. Březen 2016 - 9:52
"Nooooo!" se právě odsouvá na druhé místo. Pokud se ale nepletu, tak Outcast jsem viděl při slevách na Steamu asi za 2€... možná méně.

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
0
-1
Obrázek uživatele Mistr jouda
19-20
9. Březen 2016 - 12:28
Potvrzuji, všechny díly Jedi her byly v balíčku z 20€ na 5€. ;)

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Yellyman
25-26
Yellyman [Bývalý Správce]
16. Březen 2016 - 13:09
Hohó, díky!

JAMU

+1
0
-1