Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Na pokračování příběhu Cala Kestise si budeme ještě muset nějaký čas počkat. Každopádně studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »
Timothy Olyphant v Boba Fettově zbroji
Na druhou sérii Mandaloriana si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale i přesto se už teď nejde vyhnout spekulacím a informacím o nadcházející sezóně. Kromě známých postav, které byly představeny v první sérii se ale dočkáme i úplně nové tváře. A tím je... více »
Kontroverze Legends/Kánon
Poté, co Disney odkoupil licenci Star Wars, první z kroků pod novým vedením byl zásadní krok, který poskytl řadě kreativních lidí prostor pro vyprávění nového příběhu ze světa Star Wars. Vítaný krok pro tvůrce, velice nepříjemný pro většinu hlasitých fanoušků. více »

Čtvrtý ročník This is Madness

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Wrait
24-25
Wrait [Překladatel]
15. Březen 2016 - 10:13
Za mě milé překvapení, hlavně pak výběr dvojic spíš než samotných postav. Myslím, že nezapomněli na žádnou důležitou osobnost. Dokonce i postavy z EP 7 mají dobrou šanci prorazit do vyšších příček, i když je zatím dobře neznáme.

I am the holder of the torch, lighting the way
I am the keeper of the flame, soldier of balance

+1
0
-1
Obrázek uživatele Exarkun
22-23
19. Březen 2016 - 0:27
Jedna věc, která se mi na tomhle ročníku fakt nelíbí je ta, že rovnou ukazují procenta namísto minulých ročníků, kdy se statistiky objevily teprve až po zahlasování. Vůbec nevím co jim na starém systému vadilo. Tady to akorát svádí k tomu si říct, že postava pro kterou bych hlasoval má téměř nulové šance na výhru.. můj hlas už její osud stejně nezachrání. Radši dám hlas tom druhému.

Frankly, it is no honour to defeat you, Crado! Will is half the winning!

+1
+1
-1