Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Čtvrtý ročník This is Madness

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Wrait
23-24
Wrait [Překladatel / dočasný redaktor]
15. Březen 2016 - 10:13
Za mě milé překvapení, hlavně pak výběr dvojic spíš než samotných postav. Myslím, že nezapomněli na žádnou důležitou osobnost. Dokonce i postavy z EP 7 mají dobrou šanci prorazit do vyšších příček, i když je zatím dobře neznáme.

I am the holder of the torch, lighting the way
I am the keeper of the flame, soldier of balance

+1
0
-1
Obrázek uživatele Exarkun
21-22
19. Březen 2016 - 0:27
Jedna věc, která se mi na tomhle ročníku fakt nelíbí je ta, že rovnou ukazují procenta namísto minulých ročníků, kdy se statistiky objevily teprve až po zahlasování. Vůbec nevím co jim na starém systému vadilo. Tady to akorát svádí k tomu si říct, že postava pro kterou bych hlasoval má téměř nulové šance na výhru.. můj hlas už její osud stejně nezachrání. Radši dám hlas tom druhému.

Frankly, it is no honour to defeat you, Crado! Will is half the winning!

+1
+1
-1