Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Čtvrtý ročník This is Madness

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Wrait
28-29
Wrait [Překladatel]
15. Březen 2016 - 10:13
Za mě milé překvapení, hlavně pak výběr dvojic spíš než samotných postav. Myslím, že nezapomněli na žádnou důležitou osobnost. Dokonce i postavy z EP 7 mají dobrou šanci prorazit do vyšších příček, i když je zatím dobře neznáme.

I am the holder of the torch, lighting the way
I am the keeper of the flame, soldier of balance

+1
0
-1
Obrázek uživatele Exarkun
26-27
19. Březen 2016 - 0:27
Jedna věc, která se mi na tomhle ročníku fakt nelíbí je ta, že rovnou ukazují procenta namísto minulých ročníků, kdy se statistiky objevily teprve až po zahlasování. Vůbec nevím co jim na starém systému vadilo. Tady to akorát svádí k tomu si říct, že postava pro kterou bych hlasoval má téměř nulové šance na výhru.. můj hlas už její osud stejně nezachrání. Radši dám hlas tom druhému.

Frankly, it is no honour to defeat you, Crado! Will is half the winning!

+1
+1
-1