Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »
Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »

Čtvrtý ročník This is Madness

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Wrait
24-25
Wrait [Překladatel]
15. Březen 2016 - 10:13
Za mě milé překvapení, hlavně pak výběr dvojic spíš než samotných postav. Myslím, že nezapomněli na žádnou důležitou osobnost. Dokonce i postavy z EP 7 mají dobrou šanci prorazit do vyšších příček, i když je zatím dobře neznáme.

I am the holder of the torch, lighting the way
I am the keeper of the flame, soldier of balance

+1
0
-1
Obrázek uživatele Exarkun
22-23
19. Březen 2016 - 0:27
Jedna věc, která se mi na tomhle ročníku fakt nelíbí je ta, že rovnou ukazují procenta namísto minulých ročníků, kdy se statistiky objevily teprve až po zahlasování. Vůbec nevím co jim na starém systému vadilo. Tady to akorát svádí k tomu si říct, že postava pro kterou bych hlasoval má téměř nulové šance na výhru.. můj hlas už její osud stejně nezachrání. Radši dám hlas tom druhému.

Frankly, it is no honour to defeat you, Crado! Will is half the winning!

+1
+1
-1