Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Exarkun


Obrázek uživatele Exarkun
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Exarkun
0578
neuvedeno
neuvedeno

E-mail: není veřejný
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1997 (je mu 26 nebo 27 let)
Další informace: Ze všech filmů, knih, počítačových her, nebo filmových parodií mám nejradši Star Wars, ikdyž jim fandím teprve od roku 2010, myslím, že už jsem toho o nich z ty roky nashromáždil hodně, co se týče preferencí, nejradši mám epizodu V, nemám rád epizodu I, je o ničem. Co se týče mých ostatnách zájmů, rád zpívám, hraju na kytaru, chodím do skauta a hraju softball.
Uživatelův podpis: Frankly, it is no honour to defeat you, Crado! Will is half the winning!
Na webu je již: 12 let 8 měsíců