Solo: Star Wars Story vyjde na DVD a Bluray v září
Konečně víme přesné datum vydání a co by se mohlo nacházet na bonusovém disku. více »
Amy Hennig přestala pracovat na své Star Wars hře
Hra od studia Visceral Games je u ledu a Amy Hennig opustila EA. více »
Jak to aktuálně vypadá se samostatnými Star Wars filmy a kolik jich ještě uvidíme
Jelikož se toho v poslední době na poli samostatných filmů hodně odehrálo, sepsali jsme pro vás vše důležité do jednoho článku. více »
Producent promluvil o připravované trilogii od Riana Johnsona
Ram Bergman mimo jiné odhalil, kdy bychom se mohli dočkat prvního dílu. více »
Odhalen obsah druhé části 2. sezóny Battlefrontu II
Sezóna Hana Sola se konečně rozroste o další obsah. více »

Ewan McGregor si má v epizodě IX zopakovat roli Obi-Wana

Reklama
Napsáno dne 24.6.2018

Podle britského magazínu The Sun a jeho zdrojů si má Ewan McGregor zopakovat roli Obi-Wana v závěrečném dílu nové trilogie. Své scény má natáčet tajně. The Sun dále uvádí, že Disney silně uvažuje o samostatném filmu o Obi-Wanovi, přičemž právě vymýšlí, jak pro něj vytvořit ten správný příběh. Toto souhlasí s dřívějšími spekulacemi, a o tomto snímku už tedy nemůže být žádný pochyb.

Jak velkou roli bude Obi-Wan hrát v epizodě IX či kolik scén s ním uvidíme, bohužel nevíme. Je však pravděpodobné, že bude mentorem (nebo jedním z mentorů) Rey.

Ačkoliv to moc diváků neví, McGregorův Obi-Wan se objevil také v epizodě VII. Konkrétně to bylo ve scéně, kdy se Rey dotkla Lukova světelného meče a měla vidění, ve kterém mimo jiné slyšela větu: „Rey, these are your first steps.“ (česky: „Rey, toto jsou tvé první krůčky.“). Slovo Rey bylo vyslovené Alecem Guinnessem, hercem Obi-Wana z epizod IV - VI. Jelikož Guinness zemřel v roce 2000, vznikalo toto slovo tak, že si J.J. Abrams našel zvukovou stopu, ve kterém Guinnes vyslovoval slovo afraid. Začátek i konec tohoto slova byl ustřižen tak, aby výsledné slovo znělo jako Rey. Druhá část této věty poté byla nadabována právě Ewanem McGregorem.