Přijali jsme do týmu nového redaktora
Web opět bude mít svůj novinkový servis. více »
Hra Jedi: Fallen Order se má podobat Force Unleashed
Pokud se vám tato hack & slash akční adventura líbila, máte se na co těšit. více »
Streamovací služba od Disney nabídne plno Star Wars obsahu
Připravili jsme pro vás článek, který obsahuje všechny potvrzené (i nepotvrzené) seriály a filmy, které se na Disney Play objeví. více »
Matt Smith a Dominic Monaghan obsazeni v deváté epizodě
Doctor Who a Smíšek z Pána prstenů ve Star Wars! více »
Unikly fotky z natáčení epizody IX
Ukazují staré i nové postavy a pravděpodobně také novou planetu. více »

Ewan McGregor si má v epizodě IX zopakovat roli Obi-Wana

Reklama
Napsáno dne 24.6.2018

Podle britského magazínu The Sun a jeho zdrojů si má Ewan McGregor zopakovat roli Obi-Wana v závěrečném dílu nové trilogie. Své scény má natáčet tajně. The Sun dále uvádí, že Disney silně uvažuje o samostatném filmu o Obi-Wanovi, přičemž právě vymýšlí, jak pro něj vytvořit ten správný příběh.

Jak velkou roli bude Obi-Wan hrát v epizodě IX či kolik scén s ním uvidíme, bohužel nevíme. Je však pravděpodobné, že bude mentorem (nebo jedním z mentorů) Rey.

Ačkoliv to moc diváků neví, McGregorův Obi-Wan se objevil také v epizodě VII. Konkrétně to bylo ve scéně, kdy se Rey dotkla Lukova světelného meče a měla vidění, ve kterém mimo jiné slyšela větu: „Rey, these are your first steps.“ (česky: „Rey, toto jsou tvé první krůčky.“). Slovo Rey bylo vyslovené Alecem Guinnessem, hercem Obi-Wana z epizod IV - VI. Jelikož Guinness zemřel v roce 2000, vznikalo toto slovo tak, že si J.J. Abrams našel zvukovou stopu, ve kterém Guinnes vyslovoval slovo afraid. Začátek i konec tohoto slova byl ustřižen tak, aby výsledné slovo znělo jako Rey. Druhá část této věty poté byla nadabována právě Ewanem McGregorem.