Informační zpráva o vývoji webu z 10. 2. 2019 / omluva
Nové informace ohledně dalšího směřování webu. více »
Další zrušená hra?
Máme tu další zprávy, ne však dobré... více »
#1313isback
Hra je ve vývoji, máme nové informace více »
Hra 1313 je (možná) zpět
Na internetu se objevilo video se správou o fanouškovské hře. více »
Nové Informace o hře Fallen Order
Na redditu se objevil nový účet s informacemi o připravované hře Star Wars Jedi: Fallen Order. více »

Ewan McGregor si má v epizodě IX zopakovat roli Obi-Wana

Reklama
Napsáno dne 24.6.2018

Podle britského magazínu The Sun a jeho zdrojů si má Ewan McGregor zopakovat roli Obi-Wana v závěrečném dílu nové trilogie. Své scény má natáčet tajně. The Sun dále uvádí, že Disney silně uvažuje o samostatném filmu o Obi-Wanovi, přičemž právě vymýšlí, jak pro něj vytvořit ten správný příběh.

Jak velkou roli bude Obi-Wan hrát v epizodě IX či kolik scén s ním uvidíme, bohužel nevíme. Je však pravděpodobné, že bude mentorem (nebo jedním z mentorů) Rey.

Ačkoliv to moc diváků neví, McGregorův Obi-Wan se objevil také v epizodě VII. Konkrétně to bylo ve scéně, kdy se Rey dotkla Lukova světelného meče a měla vidění, ve kterém mimo jiné slyšela větu: „Rey, these are your first steps.“ (česky: „Rey, toto jsou tvé první krůčky.“). Slovo Rey bylo vyslovené Alecem Guinnessem, hercem Obi-Wana z epizod IV - VI. Jelikož Guinness zemřel v roce 2000, vznikalo toto slovo tak, že si J.J. Abrams našel zvukovou stopu, ve kterém Guinnes vyslovoval slovo afraid. Začátek i konec tohoto slova byl ustřižen tak, aby výsledné slovo znělo jako Rey. Druhá část této věty poté byla nadabována právě Ewanem McGregorem.