Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Mohl by mít film o Obi-Wanovi premiéru na připravované streamovací službě?

Reklama
Napsáno dne 25.6.2018

V srpnu minulého roku Disney ohlásilo, že plánuje svou vlastní streamovací službu, která bude spuštěna na podzim roku 2019. Je tedy samozřejmé, že Disney zde bude tlačit také svou budoucí Star Wars tvorbu. Prvním takovýmto počinem bude hraný seriál Jona Favreaua, který se bude odehrávat mezi epizodami VI a VII a vyjde právě při startu streamovací služby. Nyní se objevila také spekulace, že by na této platformě mohl mít premiéru připravovaný film o Obi-Wanovi.

S touto spekulací přišel web The Playlist, který uvádí, že tuto informaci mu sdělil zdroj přímo z Disney před šesti měsíci. Film by se dle The Playlist neměl vůbec dostat do kin a být exkluzivní právě na této službě. Tato strategie by pravděpodobně na platformu přilákala desítky tisíc lidí a mohl by se tak z ní stát celkem silný konkurent Netflixu. Je však nutné dodat, že autor uvádí, že se opravdu jedná o drby, které nakonec nemusí být pravda.

Mohlo by toto nějak ohrozit kvalitu samotného filmu? To si osobně nemyslím, protože jestli Disney opravdu své platformě věří, tak si myslím, že se rozpočet filmu může vyšplhat na na několik desítek milionů dolarů, což dneska není u originálních filmů streamovacích služeb žádnou výjimkou. Například film Bright, který je exkluzivně pouze na Netflixu, měl rozpočet přes 90 milionů dolarů, což je sice o něco nižší číslo než mají dnešní největší hollywoodské filmy, ale rozhodně se nejedná o žádného drobečka.

Líbilo by se vám, kdyby byl spin-off o Obi-Wanovi exkluzivní na nové streamovací službě od Disney? Nebo byste si radši na tento film zašli do kina? Dejte nám to vědět do komentářů!