Informační zpráva o vývoji webu z 10. 2. 2019 / omluva
Nové informace ohledně dalšího směřování webu. více »
Další zrušená hra?
Máme tu další zprávy, ne však dobré... více »
#1313isback
Hra je ve vývoji, máme nové informace více »
Hra 1313 je (možná) zpět
Na internetu se objevilo video se správou o fanouškovské hře. více »
Nové Informace o hře Fallen Order
Na redditu se objevil nový účet s informacemi o připravované hře Star Wars Jedi: Fallen Order. více »

Mohl by mít film o Obi-Wanovi premiéru na připravované streamovací službě?

Reklama
Napsáno dne 25.6.2018

V srpnu minulého roku Disney ohlásilo, že plánuje svou vlastní streamovací službu, která bude spuštěna na podzim roku 2019. Je tedy samozřejmé, že Disney zde bude tlačit také svou budoucí Star Wars tvorbu. Prvním takovýmto počinem bude hraný seriál Jona Favreaua, který se bude odehrávat mezi epizodami VI a VII a vyjde právě při startu streamovací služby. Nyní se objevila také spekulace, že by na této platformě mohl mít premiéru připravovaný film o Obi-Wanovi.

S touto spekulací přišel web The Playlist, který uvádí, že tuto informaci mu sdělil zdroj přímo z Disney před šesti měsíci. Film by se dle The Playlist neměl vůbec dostat do kin a být exkluzivní právě na této službě. Tato strategie by pravděpodobně na platformu přilákala desítky tisíc lidí a mohl by se tak z ní stát celkem silný konkurent Netflixu. Je však nutné dodat, že autor uvádí, že se opravdu jedná o drby, které nakonec nemusí být pravda.

Mohlo by toto nějak ohrozit kvalitu samotného filmu? To si osobně nemyslím, protože jestli Disney opravdu své platformě věří, tak si myslím, že se rozpočet filmu může vyšplhat na na několik desítek milionů dolarů, což dneska není u originálních filmů streamovacích služeb žádnou výjimkou. Například film Bright, který je exkluzivně pouze na Netflixu, měl rozpočet přes 90 milionů dolarů, což je sice o něco nižší číslo než mají dnešní největší hollywoodské filmy, ale rozhodně se nejedná o žádného drobečka.

Líbilo by se vám, kdyby byl spin-off o Obi-Wanovi exkluzivní na nové streamovací službě od Disney? Nebo byste si radši na tento film zašli do kina? Dejte nám to vědět do komentářů!