Informační zpráva o vývoji webu z 10. 2. 2019 / omluva
Nové informace ohledně dalšího směřování webu. více »
Další zrušená hra?
Máme tu další zprávy, ne však dobré... více »
#1313isback
Hra je ve vývoji, máme nové informace více »
Hra 1313 je (možná) zpět
Na internetu se objevilo video se správou o fanouškovské hře. více »
Nové Informace o hře Fallen Order
Na redditu se objevil nový účet s informacemi o připravované hře Star Wars Jedi: Fallen Order. více »

Benicio Del Toro by si rád znovu zahrál postavu DJe

Reklama
Napsáno dne 28.6.2018

Benicio Del Toro debutoval ve světě Star Wars filmem Poslední z Jediů, kde hrál DJe, postavu, kterou by si Toro rád zopakoval v epizodě IX.

Na propagační akci pro film Sicario: Day of the Soldado, ve kterém Toro hraje jednu z hlavních postav, se redaktor amerického magazínu Variety Tora zeptal, zda by se chtěl podílet na pokračování Sicaria a jestli se vrátí v dalším Star Wars filmu (epizodě IX).

„Na tyto otázky nemám odpověď, ne protože bych o tom měl nějaké informace, ale protože zkrátka mi ještě nic nikdo nenabídl,“ odpověděl Toro. „Ale jestli bych chtěl? Ano, pane.“

Epizoda IX se má začínat natáčet už na konci července. Pokud se tedy má DJ v tomto filmu vrátit, měl by to jeho herec touto dobou už vědět. Jak ale všichni víme, tak J.J. Abrams je velmi tajnůstkářský režisér, který je proslulý svými „úniky“ informací o jeho filmech, které jsou ale falešné a s finálním filmem nemají nic společného. Je tedy možné, že Toro ví, že se ve snímku objeví, ale dostal pokyny zatím tuto informaci nezveřejňovat veřejnosti.

Jak se vám líbila postava DJe? Chtěli byste, aby se vrátil v epizodě IX? Napište nám to do komentářů!