Přijali jsme do týmu nového redaktora
Web opět bude mít svůj novinkový servis. více »
Hra Jedi: Fallen Order se má podobat Force Unleashed
Pokud se vám tato hack & slash akční adventura líbila, máte se na co těšit. více »
Streamovací služba od Disney nabídne plno Star Wars obsahu
Připravili jsme pro vás článek, který obsahuje všechny potvrzené (i nepotvrzené) seriály a filmy, které se na Disney Play objeví. více »
Matt Smith a Dominic Monaghan obsazeni v deváté epizodě
Doctor Who a Smíšek z Pána prstenů ve Star Wars! více »
Unikly fotky z natáčení epizody IX
Ukazují staré i nové postavy a pravděpodobně také novou planetu. více »

Benicio Del Toro by si rád znovu zahrál postavu DJe

Reklama
Napsáno dne 28.6.2018

Benicio Del Toro debutoval ve světě Star Wars filmem Poslední z Jediů, kde hrál DJe, postavu, kterou by si Toro rád zopakoval v epizodě IX.

Na propagační akci pro film Sicario: Day of the Soldado, ve kterém Toro hraje jednu z hlavních postav, se redaktor amerického magazínu Variety Tora zeptal, zda by se chtěl podílet na pokračování Sicaria a jestli se vrátí v dalším Star Wars filmu (epizodě IX).

„Na tyto otázky nemám odpověď, ne protože bych o tom měl nějaké informace, ale protože zkrátka mi ještě nic nikdo nenabídl,“ odpověděl Toro. „Ale jestli bych chtěl? Ano, pane.“

Epizoda IX se má začínat natáčet už na konci července. Pokud se tedy má DJ v tomto filmu vrátit, měl by to jeho herec touto dobou už vědět. Jak ale všichni víme, tak J.J. Abrams je velmi tajnůstkářský režisér, který je proslulý svými „úniky“ informací o jeho filmech, které jsou ale falešné a s finálním filmem nemají nic společného. Je tedy možné, že Toro ví, že se ve snímku objeví, ale dostal pokyny zatím tuto informaci nezveřejňovat veřejnosti.

Jak se vám líbila postava DJe? Chtěli byste, aby se vrátil v epizodě IX? Napište nám to do komentářů!