Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Benicio Del Toro by si rád znovu zahrál postavu DJe

Reklama
Napsáno dne 28.6.2018

Benicio Del Toro debutoval ve světě Star Wars filmem Poslední z Jediů, kde hrál DJe, postavu, kterou by si Toro rád zopakoval v epizodě IX.

Na propagační akci pro film Sicario: Day of the Soldado, ve kterém Toro hraje jednu z hlavních postav, se redaktor amerického magazínu Variety Tora zeptal, zda by se chtěl podílet na pokračování Sicaria a jestli se vrátí v dalším Star Wars filmu (epizodě IX).

„Na tyto otázky nemám odpověď, ne protože bych o tom měl nějaké informace, ale protože zkrátka mi ještě nic nikdo nenabídl,“ odpověděl Toro. „Ale jestli bych chtěl? Ano, pane.“

Epizoda IX se má začínat natáčet už na konci července. Pokud se tedy má DJ v tomto filmu vrátit, měl by to jeho herec touto dobou už vědět. Jak ale všichni víme, tak J.J. Abrams je velmi tajnůstkářský režisér, který je proslulý svými „úniky“ informací o jeho filmech, které jsou ale falešné a s finálním filmem nemají nic společného. Je tedy možné, že Toro ví, že se ve snímku objeví, ale dostal pokyny zatím tuto informaci nezveřejňovat veřejnosti.

Jak se vám líbila postava DJe? Chtěli byste, aby se vrátil v epizodě IX? Napište nám to do komentářů!