Hra Jedi: Fallen Order se má podobat Force Unleashed
Pokud se vám tato hack & slash akční adventura líbila, máte se na co těšit. více »
Streamovací služba od Disney nabídne plno Star Wars obsahu
Připravili jsme pro vás článek, který obsahuje všechny potvrzené (i nepotvrzené) seriály a filmy, které se na Disney Play objeví. více »
Matt Smith a Dominic Monaghan obsazeni v deváté epizodě
Doctor Who a Smíšek z Pána prstenů ve Star Wars! více »
Unikly fotky z natáčení epizody IX
Ukazují staré i nové postavy a pravděpodobně také novou planetu. více »
Star Wars: Han Solo - Imperial Cadet
Byl oznámen nový komiks, který se zaměří na Hana Sola v době, kdy sloužil v imperiální armádě. více »

AKTUALIZOVÁNO: Solo: Star Wars Story vyjde na Bluray v září

Reklama
Napsáno dne 13.7.2018

Aktualizace (18. 7. 2018): Lucasfilm novým trailerem potvrdil, že se Solo: Star Wars Story skutečně na DVD a Bluray dočkáme 25. září 2018, digitálně film vyjde o 11 dní dříve, 14. září. Co se týká bonusového obsahu, tak se jedná o překvapení - dočkáme se osmi scén, které se nedostaly do filmu, povídání Rona Howarda o vytváření tohoto filmu, dokumentu o tom, jak byl Chewie přiveden k životu, jak se tvůrcům povedlo přepracovat Falcon a o nové droidce L3-37. Dále se dočkáme povídání otce a syna Lawrenců o tom, jaké to bylo psát scénář filmu společně, rozebrání scén útěku z Corellie a vlakové loupeže. Poslední bonusové video nás zavede do pevnosti Ypso, které nám představí její bar a hru Sabacc.

Původní článek: Server Digital Bits prozradil ve svém souhrnu, že se Solo: Star Wars Story dočkáme na Bluray a 4K discích 25. září (USA) tohoto roku. Digitálně si film budeme moci zakoupit o několik dnů dříve, pravděpodobně dva týdny před vydáním na fyzických nosičích. V Česku a na Slovensku bude tento „vesmírný western“ dostupný k zakoupení o jeden až dva měsíce později. Bohužel se ani tento rok nedočkáme 4K vydání s českou lokalizací.

Solo: Star Wars Story si tedy budeme moci doma přehrát po čtyřech měsících od uvedení v kinech, což je standardní doba. Kvůli změně režisérů, která se odehrála v květnu 2017, se pravděpodobně nedočkáme žádného dokumentu o vzniku filmu, tak jako tomu bylo například u Posledního z Jediů. Určitě se ale můžeme těšit na pár scén, které se nedostaly do filmu, a rozebrání vybraných scén Ronem Howardem.