Trailer odkrývá první pohled na Star Wars Resistance
Dozvěděli jsme se, o čem bude první epizoda a kdy vyjde. více »
Hraný seriál ze světa Star Wars bude jedním z nejdražších seriálů vůbec
Srovnali jsme pro vás jeho rozpočet s ostatními seriály. více »
První fotka z natáčení epizody IX!
Režisér J.J. Abrams ji sdílel na svých sociálních sítích. více »
Obsazení epizody IX bylo odhaleno
Billy Dee Williams a další se oficiálně vrací. více »
Klonové války se vrátí v roce 2019
Seriál Klonové války, který byl v roce 2014 zrušen, se překvapivě vrací na scénu. více »

AKTUALIZOVÁNO: Solo: Star Wars Story vyjde na Bluray v září

Reklama
Napsáno dne 13.7.2018

Aktualizace (18. 7. 2018): Lucasfilm novým trailerem potvrdil, že se Solo: Star Wars Story skutečně na DVD a Bluray dočkáme 25. září 2018, digitálně film vyjde o 11 dní dříve, 14. září. Co se týká bonusového obsahu, tak se jedná o překvapení - dočkáme se osmi scén, které se nedostaly do filmu, povídání Rona Howarda o vytváření tohoto filmu, dokumentu o tom, jak byl Chewie přiveden k životu, jak se tvůrcům povedlo přepracovat Falcon a o nové droidce L3-37. Dále se dočkáme povídání otce a syna Lawrenců o tom, jaké to bylo psát scénář filmu společně, rozebrání scén útěku z Corellie a vlakové loupeže. Poslední bonusové video nás zavede do pevnosti Ypso, které nám představí její bar a hru Sabacc.

Původní článek: Server Digital Bits prozradil ve svém souhrnu, že se Solo: Star Wars Story dočkáme na Bluray a 4K discích 25. září (USA) tohoto roku. Digitálně si film budeme moci zakoupit o několik dnů dříve, pravděpodobně dva týdny před vydáním na fyzických nosičích. V Česku a na Slovensku bude tento „vesmírný western“ dostupný k zakoupení o jeden až dva měsíce později. Bohužel se ani tento rok nedočkáme 4K vydání s českou lokalizací.

Solo: Star Wars Story si tedy budeme moci doma přehrát po čtyřech měsících od uvedení v kinech, což je standardní doba. Kvůli změně režisérů, která se odehrála v květnu 2017, se pravděpodobně nedočkáme žádného dokumentu o vzniku filmu, tak jako tomu bylo například u Posledního z Jediů. Určitě se ale můžeme těšit na pár scén, které se nedostaly do filmu, a rozebrání vybraných scén Ronem Howardem.