Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »
Teaser trailer k epizodě IX
Na Star Wars Celebrations byl představen teaser trailer k epizodě IX více »
Informační zpráva o vývoji webu z 10. 2. 2019 / omluva
Nové informace ohledně dalšího směřování webu. více »
Další zrušená hra?
Máme tu další zprávy, ne však dobré... více »
#1313isback
Hra je ve vývoji, máme nové informace více »

J.J. Abrams sdílel první fotku z natáčení epizody IX

Reklama
Napsáno dne 2.8.2018

J.J. Abrams včera na svých sociálních sítích sdílel první fotku z natáčení epizody IX. Na obrázku můžeme z velké části vidět pohled na 65mm kameru, na kterou se vůbec poprvé natáčí Star Wars film. Tento druh kamery má daleko větší zorné pole, a dokáže tak natáčet velké scény ve výjimečné kvalitě. Tento formát se využije hlavně v IMAX kinech. Zbytek snímku nabízí rozmazaný pohled na Finna, Chewbaccu a další osobu, kterou je pravděpodobně samotný J.J. Osobně bych si tipl, že tato scéna pochází z repliky Millennia Falcon.

Abrams k fotce dodal, že začátek nové kapitoly byl bez Carrie Fisher, která v roce 2016 nečekaně zemřela, sladkobolný, ale díky výjimečnému obsazení a skvělému týmu jsou připraveni na natáčení. J.J. dále pokračoval, že je vděčný Rianu Johnsonovi, režisérovi Posledního z Jediů, a že děkuje Georgi Lucasovi za stvoření tohoto úžasného světa.

Do budoucna určitě doporučujeme sledovat Abramse jak na Twitteru, tak na Instagramu, kde pravděpodobně bude dále přidávat fotky z natáčení tak, jak to dělal Ron Howard při natáčení Solo: Star Wars Story.