Trailer odkrývá první pohled na Star Wars Resistance
Dozvěděli jsme se, o čem bude první epizoda a kdy vyjde. více »
Hraný seriál ze světa Star Wars bude jedním z nejdražších seriálů vůbec
Srovnali jsme pro vás jeho rozpočet s ostatními seriály. více »
První fotka z natáčení epizody IX!
Režisér J.J. Abrams ji sdílel na svých sociálních sítích. více »
Obsazení epizody IX bylo odhaleno
Billy Dee Williams a další se oficiálně vrací. více »
Klonové války se vrátí v roce 2019
Seriál Klonové války, který byl v roce 2014 zrušen, se překvapivě vrací na scénu. více »

J.J. Abrams sdílel první fotku z natáčení epizody IX

Reklama
Napsáno dne 2.8.2018

J.J. Abrams včera na svých sociálních sítích sdílel první fotku z natáčení epizody IX. Na obrázku můžeme z velké části vidět pohled na 65mm kameru, na kterou se vůbec poprvé natáčí Star Wars film. Tento druh kamery má daleko větší zorné pole, a dokáže tak natáčet velké scény ve výjimečné kvalitě. Tento formát se využije hlavně v IMAX kinech. Zbytek snímku nabízí rozmazaný pohled na Finna, Chewbaccu a další osobu, kterou je pravděpodobně samotný J.J. Osobně bych si tipl, že tato scéna pochází z repliky Millennia Falcon.

Abrams k fotce dodal, že začátek nové kapitoly byl bez Carrie Fisher, která v roce 2016 nečekaně zemřela, sladkobolný, ale díky výjimečnému obsazení a skvělému týmu jsou připraveni na natáčení. J.J. dále pokračoval, že je vděčný Rianu Johnsonovi, režisérovi Posledního z Jediů, a že děkuje Georgi Lucasovi za stvoření tohoto úžasného světa.

Do budoucna určitě doporučujeme sledovat Abramse jak na Twitteru, tak na Instagramu, kde pravděpodobně bude dále přidávat fotky z natáčení tak, jak to dělal Ron Howard při natáčení Solo: Star Wars Story.