Hra Jedi: Fallen Order se má podobat Force Unleashed
Pokud se vám tato hack & slash akční adventura líbila, máte se na co těšit. více »
Streamovací služba od Disney nabídne plno Star Wars obsahu
Připravili jsme pro vás článek, který obsahuje všechny potvrzené (i nepotvrzené) seriály a filmy, které se na Disney Play objeví. více »
Matt Smith a Dominic Monaghan obsazeni v deváté epizodě
Doctor Who a Smíšek z Pána prstenů ve Star Wars! více »
Unikly fotky z natáčení epizody IX
Ukazují staré i nové postavy a pravděpodobně také novou planetu. více »
Star Wars: Han Solo - Imperial Cadet
Byl oznámen nový komiks, který se zaměří na Hana Sola v době, kdy sloužil v imperiální armádě. více »

J.J. Abrams sdílel první fotku z natáčení epizody IX

Reklama
Napsáno dne 2.8.2018

J.J. Abrams včera na svých sociálních sítích sdílel první fotku z natáčení epizody IX. Na obrázku můžeme z velké části vidět pohled na 65mm kameru, na kterou se vůbec poprvé natáčí Star Wars film. Tento druh kamery má daleko větší zorné pole, a dokáže tak natáčet velké scény ve výjimečné kvalitě. Tento formát se využije hlavně v IMAX kinech. Zbytek snímku nabízí rozmazaný pohled na Finna, Chewbaccu a další osobu, kterou je pravděpodobně samotný J.J. Osobně bych si tipl, že tato scéna pochází z repliky Millennia Falcon.

Abrams k fotce dodal, že začátek nové kapitoly byl bez Carrie Fisher, která v roce 2016 nečekaně zemřela, sladkobolný, ale díky výjimečnému obsazení a skvělému týmu jsou připraveni na natáčení. J.J. dále pokračoval, že je vděčný Rianu Johnsonovi, režisérovi Posledního z Jediů, a že děkuje Georgi Lucasovi za stvoření tohoto úžasného světa.

Do budoucna určitě doporučujeme sledovat Abramse jak na Twitteru, tak na Instagramu, kde pravděpodobně bude dále přidávat fotky z natáčení tak, jak to dělal Ron Howard při natáčení Solo: Star Wars Story.