Hra Jedi: Fallen Order se má podobat Force Unleashed
Pokud se vám tato hack & slash akční adventura líbila, máte se na co těšit. více »
Streamovací služba od Disney nabídne plno Star Wars obsahu
Připravili jsme pro vás článek, který obsahuje všechny potvrzené (i nepotvrzené) seriály a filmy, které se na Disney Play objeví. více »
Matt Smith a Dominic Monaghan obsazeni v deváté epizodě
Doctor Who a Smíšek z Pána prstenů ve Star Wars! více »
Unikly fotky z natáčení epizody IX
Ukazují staré i nové postavy a pravděpodobně také novou planetu. více »
Star Wars: Han Solo - Imperial Cadet
Byl oznámen nový komiks, který se zaměří na Hana Sola v době, kdy sloužil v imperiální armádě. více »

SPEKULACE: Hraný seriál se zaměří na planetu Mandalore

Reklama
Napsáno dne 7.8.2018

Není to ani den co jsme psali o rozpočtu prvního hraného seriálu ze světa Star Wars a už tu o něm máme spekulace. S těmi přišel známý server Making Star Wars, který tvrdí, že se seriál, odehrávající se asi 3 roky po Návratu Jediů, bude zaměřovat na Mandalore. Po pádu Impéria se má planeta zmítat v nepokojích a seriál bude sledovat obnovu Mandaloru do dřívějšího stavu a také to, jaké obrovské dopady má Mandalore na galaxii. Autor spekulace říká, že by to dávalo smysl, jelikož se Mandalore objeví i v sedmé sérii seriálu Klonové války, s čímž musíme naprosto souhlasit.

Druhá spekulace tvrdí, že se ke tvorbě efektů pro tento seriál bude používat speciální technologie od studia ILMxLAB, která umožní vytvářet efekty za daleko nižší cenu, než je to třeba u filmů. Jon Favreau již dříve potvrdil, že v seriálu budou vizuální efekty srovnatelné s těmi ve filmu Kniha džunglí, na kterém se podílel.

Sám autor článku však píše, že nemůže stoprocentně potvrdit pravdivost těchto informací, takže uvidíme, o čem seriál nakonec bude. Co byste řekli na to, kdyby se seriál opravdu točil kolem Mandaloru? Nebo byste chtěli jiné téma? Podělte se o to s námi v komentářích!