Další zrušená hra?
Máme tu další zprávy, ne však dobré... více »
#1313isback
Hra je ve vývoji, máme nové informace více »
Hra 1313 je (možná) zpět
Na internetu se objevilo video se správou o fanouškovské hře. více »
Nové Informace o hře Fallen Order
Na redditu se objevil nový účet s informacemi o připravované hře Star Wars Jedi: Fallen Order. více »
Nový herec pro seriál The Mandalorian
K obsazení nového seriálu The mandalorian se přidal další zkušený herec. více »

SPEKULACE: Hraný seriál se zaměří na planetu Mandalore

Reklama
Napsáno dne 7.8.2018

Není to ani den co jsme psali o rozpočtu prvního hraného seriálu ze světa Star Wars a už tu o něm máme spekulace. S těmi přišel známý server Making Star Wars, který tvrdí, že se seriál, odehrávající se asi 3 roky po Návratu Jediů, bude zaměřovat na Mandalore. Po pádu Impéria se má planeta zmítat v nepokojích a seriál bude sledovat obnovu Mandaloru do dřívějšího stavu a také to, jaké obrovské dopady má Mandalore na galaxii. Autor spekulace říká, že by to dávalo smysl, jelikož se Mandalore objeví i v sedmé sérii seriálu Klonové války, s čímž musíme naprosto souhlasit.

Druhá spekulace tvrdí, že se ke tvorbě efektů pro tento seriál bude používat speciální technologie od studia ILMxLAB, která umožní vytvářet efekty za daleko nižší cenu, než je to třeba u filmů. Jon Favreau již dříve potvrdil, že v seriálu budou vizuální efekty srovnatelné s těmi ve filmu Kniha džunglí, na kterém se podílel.

Sám autor článku však píše, že nemůže stoprocentně potvrdit pravdivost těchto informací, takže uvidíme, o čem seriál nakonec bude. Co byste řekli na to, kdyby se seriál opravdu točil kolem Mandaloru? Nebo byste chtěli jiné téma? Podělte se o to s námi v komentářích!