Trailer odkrývá první pohled na Star Wars Resistance
Dozvěděli jsme se, o čem bude první epizoda a kdy vyjde. více »
Hraný seriál ze světa Star Wars bude jedním z nejdražších seriálů vůbec
Srovnali jsme pro vás jeho rozpočet s ostatními seriály. více »
První fotka z natáčení epizody IX!
Režisér J.J. Abrams ji sdílel na svých sociálních sítích. více »
Obsazení epizody IX bylo odhaleno
Billy Dee Williams a další se oficiálně vrací. více »
Klonové války se vrátí v roce 2019
Seriál Klonové války, který byl v roce 2014 zrušen, se překvapivě vrací na scénu. více »

SPEKULACE: Hraný seriál se zaměří na planetu Mandalore

Reklama
Napsáno dne 7.8.2018

Není to ani den co jsme psali o rozpočtu prvního hraného seriálu ze světa Star Wars a už tu o něm máme spekulace. S těmi přišel známý server Making Star Wars, který tvrdí, že se seriál, odehrávající se asi 3 roky po Návratu Jediů, bude zaměřovat na Mandalore. Po pádu Impéria se má planeta zmítat v nepokojích a seriál bude sledovat obnovu Mandaloru do dřívějšího stavu a také to, jaké obrovské dopady má Mandalore na galaxii. Autor spekulace říká, že by to dávalo smysl, jelikož se Mandalore objeví i v sedmé sérii seriálu Klonové války, s čímž musíme naprosto souhlasit.

Druhá spekulace tvrdí, že se ke tvorbě efektů pro tento seriál bude používat speciální technologie od studia ILMxLAB, která umožní vytvářet efekty za daleko nižší cenu, než je to třeba u filmů. Jon Favreau již dříve potvrdil, že v seriálu budou vizuální efekty srovnatelné s těmi ve filmu Kniha džunglí, na kterém se podílel.

Sám autor článku však píše, že nemůže stoprocentně potvrdit pravdivost těchto informací, takže uvidíme, o čem seriál nakonec bude. Co byste řekli na to, kdyby se seriál opravdu točil kolem Mandaloru? Nebo byste chtěli jiné téma? Podělte se o to s námi v komentářích!