Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

SPEKULACE: Hraný seriál se zaměří na planetu Mandalore

Reklama
Napsáno dne 7.8.2018

Není to ani den co jsme psali o rozpočtu prvního hraného seriálu ze světa Star Wars a už tu o něm máme spekulace. S těmi přišel známý server Making Star Wars, který tvrdí, že se seriál, odehrávající se asi 3 roky po Návratu Jediů, bude zaměřovat na Mandalore. Po pádu Impéria se má planeta zmítat v nepokojích a seriál bude sledovat obnovu Mandaloru do dřívějšího stavu a také to, jaké obrovské dopady má Mandalore na galaxii. Autor spekulace říká, že by to dávalo smysl, jelikož se Mandalore objeví i v sedmé sérii seriálu Klonové války, s čímž musíme naprosto souhlasit.

Druhá spekulace tvrdí, že se ke tvorbě efektů pro tento seriál bude používat speciální technologie od studia ILMxLAB, která umožní vytvářet efekty za daleko nižší cenu, než je to třeba u filmů. Jon Favreau již dříve potvrdil, že v seriálu budou vizuální efekty srovnatelné s těmi ve filmu Kniha džunglí, na kterém se podílel.

Sám autor článku však píše, že nemůže stoprocentně potvrdit pravdivost těchto informací, takže uvidíme, o čem seriál nakonec bude. Co byste řekli na to, kdyby se seriál opravdu točil kolem Mandaloru? Nebo byste chtěli jiné téma? Podělte se o to s námi v komentářích!