Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Jeden ze spin-offů se měl odehrávat na Tatooinu

Reklama
Napsáno dne 17.8.2018

Pár týdnů po premiéře Solo: Star Wars Story se kvůli zklamání z jeho výdělků objevilo plno zpráv týkajících se nadcházejících samostatných Star Wars filmů. První zpráva hovořila o tom, že se práce na všech spin-offech přerušily. Tato zpráva však byla nanedlouho poté vyvrácena přímo Lucasfilmem. Stránka Making Star Wars poté tuto informaci podpořila spekulací, že filmem, který vyvolal mínění, že se spinoffy pozastavují, byl Mos Eisley Spaceport: A Star Wars Story (neoficiální název), který se měl odehrávat na Tatooinu.

To teď potvrdil i Neil Lamont, vedoucí výpravy, který spolupracoval na šesté a sedmé epizodě a Rogue One: Star Wars Story. Pro server Cinema Blend uvedl:

„Právě jsme začínali s prácemi na dalším Star Wars spin-offu. A ano, chtěli jsme se v něm zaměřit na Tatooine, což by bylo zajímavé. Tak snad, pokud se jednou film vrátí, budeme moci na něm pokračovat.“

O jakém filmu Lamont mluví, můžeme jen spekulovat. Je možné, že se jednalo o nepotvrzený film o Obi-Wanovi Kenobim, který by se měl odehrávat po Pomstě Sithů a Obi-Wan, coby neviditelný ochránce Luka Skywalkera, chránil nejen Luka, ale také jeho adoptivní rodinu a celé Mos Eisley. Některé z těchto příběhů už jsme mohli vidět v komiksu Star Wars od Marvelu z roku 2015. Druhá možnost je taktéž nepotvrzený Boba Fett: A Star Wars Story, jehož režie se měl dle spekulací ujmout James Mangold. Je však možné, že se také jednalo o úplně jiný snímek, který se zaměřoval třeba na podsvětí Tatooinu.

Budoucnost Star Wars filmů bychom se však měli dozvědět již brzy a to v dubnu příštího roku, kdy v Chicagu proběhnou Star Wars Celebration. Na těch se zcela určitě bude mluvit o epizodě IX, hraném seriálu od Jona Favreau, nepojmenované trilogii Riana Johnsona, sedmé sérii seriálu Klonové války a pravděpodobně také sérii filmů od scénaristů Hry o trůny a další sérii Star Wars: Resistance. Příští rok nás toho holt čeká hodně a uvidíme, zda se bude mluvit také o dalších spin-offech.