Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Trailer na Star Wars: Resistance odhaluje datum premiéry

Reklama
Napsáno dne 17.8.2018

Konečně jsme se dočkali traileru na seriál Star Wars: Resistance, který byl oznámen v dubnu tohoto roku. Vůbec poprvé tak můžeme vidět, jak seriál, inspirovaný anime, vypadá a také v jakém duchu se bude nést. Video prozradilo, že seriál bude 2,5D a bude zaměřen spíše na dětské publikum. Trailer odhalil také datum premiéry, které je stanoveno na 7. října. První epizoda bude dlouhá jednu hodinu, další budou pravděpodobně kratší.

Trailer přináší známé tváře, jako je Poe Dameron a droid BB-8, nové postavy, kterou je například Kazuda Xiono, mladý pilot rekrutovaný Odbojem, a také pohled na obrovskou čerpací stanici Colossus, která se nachází na blíže nespecifikované oceánské planetě ve Vnějším okraji. Seriál se bude odehrávat před událostmi sedmé epizody Síla se probouzí. Jak už víme z minulosti, postavy Phasmy a Poea si zahrají jejich herci, tedy Gwendoline Christie a Oscar Isaac.

V první epizodě nazvané The Recruit bude Kaz přidělen Poem Dameronem a BB-8 na Colossus, kde se setká s novými lidmi, tvory i droidy. Kaz se poté v přestrojení mechanika vydá špehovat stále rostoucí hrozbu Prvního řádu a v utajení pracuje a žije s Yeagerem, starým přítelem Poea Damerona a válečným veteránem, který vede opravnu vesmírných lodí vedenou jeho pracovníky Tamem, Neekem a starým astromechem Bucketem.