Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »
Teaser trailer k epizodě IX
Na Star Wars Celebrations byl představen teaser trailer k epizodě IX více »

Trailer na Star Wars: Resistance odhaluje datum premiéry

Reklama
Napsáno dne 17.8.2018

Konečně jsme se dočkali traileru na seriál Star Wars: Resistance, který byl oznámen v dubnu tohoto roku. Vůbec poprvé tak můžeme vidět, jak seriál, inspirovaný anime, vypadá a také v jakém duchu se bude nést. Video prozradilo, že seriál bude 2,5D a bude zaměřen spíše na dětské publikum. Trailer odhalil také datum premiéry, které je stanoveno na 7. října. První epizoda bude dlouhá jednu hodinu, další budou pravděpodobně kratší.

Trailer přináší známé tváře, jako je Poe Dameron a droid BB-8, nové postavy, kterou je například Kazuda Xiono, mladý pilot rekrutovaný Odbojem, a také pohled na obrovskou čerpací stanici Colossus, která se nachází na blíže nespecifikované oceánské planetě ve Vnějším okraji. Seriál se bude odehrávat před událostmi sedmé epizody Síla se probouzí. Jak už víme z minulosti, postavy Phasmy a Poea si zahrají jejich herci, tedy Gwendoline Christie a Oscar Isaac.

V první epizodě nazvané The Recruit bude Kaz přidělen Poem Dameronem a BB-8 na Colossus, kde se setká s novými lidmi, tvory i droidy. Kaz se poté v přestrojení mechanika vydá špehovat stále rostoucí hrozbu Prvního řádu a v utajení pracuje a žije s Yeagerem, starým přítelem Poea Damerona a válečným veteránem, který vede opravnu vesmírných lodí vedenou jeho pracovníky Tamem, Neekem a starým astromechem Bucketem.