Informační zpráva o vývoji webu z 10. 2. 2019 / omluva
Nové informace ohledně dalšího směřování webu. více »
Další zrušená hra?
Máme tu další zprávy, ne však dobré... více »
#1313isback
Hra je ve vývoji, máme nové informace více »
Hra 1313 je (možná) zpět
Na internetu se objevilo video se správou o fanouškovské hře. více »
Nové Informace o hře Fallen Order
Na redditu se objevil nový účet s informacemi o připravované hře Star Wars Jedi: Fallen Order. více »

Trailer na Star Wars: Resistance odhaluje datum premiéry

Reklama
Napsáno dne 17.8.2018

Konečně jsme se dočkali traileru na seriál Star Wars: Resistance, který byl oznámen v dubnu tohoto roku. Vůbec poprvé tak můžeme vidět, jak seriál, inspirovaný anime, vypadá a také v jakém duchu se bude nést. Video prozradilo, že seriál bude 2,5D a bude zaměřen spíše na dětské publikum. Trailer odhalil také datum premiéry, které je stanoveno na 7. října. První epizoda bude dlouhá jednu hodinu, další budou pravděpodobně kratší.

Trailer přináší známé tváře, jako je Poe Dameron a droid BB-8, nové postavy, kterou je například Kazuda Xiono, mladý pilot rekrutovaný Odbojem, a také pohled na obrovskou čerpací stanici Colossus, která se nachází na blíže nespecifikované oceánské planetě ve Vnějším okraji. Seriál se bude odehrávat před událostmi sedmé epizody Síla se probouzí. Jak už víme z minulosti, postavy Phasmy a Poea si zahrají jejich herci, tedy Gwendoline Christie a Oscar Isaac.

V první epizodě nazvané The Recruit bude Kaz přidělen Poem Dameronem a BB-8 na Colossus, kde se setká s novými lidmi, tvory i droidy. Kaz se poté v přestrojení mechanika vydá špehovat stále rostoucí hrozbu Prvního řádu a v utajení pracuje a žije s Yeagerem, starým přítelem Poea Damerona a válečným veteránem, který vede opravnu vesmírných lodí vedenou jeho pracovníky Tamem, Neekem a starým astromechem Bucketem.