Přijali jsme do týmu nového redaktora
Web opět bude mít svůj novinkový servis. více »
Hra Jedi: Fallen Order se má podobat Force Unleashed
Pokud se vám tato hack & slash akční adventura líbila, máte se na co těšit. více »
Streamovací služba od Disney nabídne plno Star Wars obsahu
Připravili jsme pro vás článek, který obsahuje všechny potvrzené (i nepotvrzené) seriály a filmy, které se na Disney Play objeví. více »
Matt Smith a Dominic Monaghan obsazeni v deváté epizodě
Doctor Who a Smíšek z Pána prstenů ve Star Wars! více »
Unikly fotky z natáčení epizody IX
Ukazují staré i nové postavy a pravděpodobně také novou planetu. více »

Trailer na Star Wars: Resistance odhaluje datum premiéry

Reklama
Napsáno dne 17.8.2018

Konečně jsme se dočkali traileru na seriál Star Wars: Resistance, který byl oznámen v dubnu tohoto roku. Vůbec poprvé tak můžeme vidět, jak seriál, inspirovaný anime, vypadá a také v jakém duchu se bude nést. Video prozradilo, že seriál bude 2,5D a bude zaměřen spíše na dětské publikum. Trailer odhalil také datum premiéry, které je stanoveno na 7. října. První epizoda bude dlouhá jednu hodinu, další budou pravděpodobně kratší.

Trailer přináší známé tváře, jako je Poe Dameron a droid BB-8, nové postavy, kterou je například Kazuda Xiono, mladý pilot rekrutovaný Odbojem, a také pohled na obrovskou čerpací stanici Colossus, která se nachází na blíže nespecifikované oceánské planetě ve Vnějším okraji. Seriál se bude odehrávat před událostmi sedmé epizody Síla se probouzí. Jak už víme z minulosti, postavy Phasmy a Poea si zahrají jejich herci, tedy Gwendoline Christie a Oscar Isaac.

V první epizodě nazvané The Recruit bude Kaz přidělen Poem Dameronem a BB-8 na Colossus, kde se setká s novými lidmi, tvory i droidy. Kaz se poté v přestrojení mechanika vydá špehovat stále rostoucí hrozbu Prvního řádu a v utajení pracuje a žije s Yeagerem, starým přítelem Poea Damerona a válečným veteránem, který vede opravnu vesmírných lodí vedenou jeho pracovníky Tamem, Neekem a starým astromechem Bucketem.