Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Nový komiks se zaměří na Hana Sola ve službách Impéria

Reklama
Napsáno dne 22.8.2018

Marvel vydal seznam komiksů, které vydá v listopadu tohoto roku, a objevil se v něm jeden nový zajímavý kousek. Jedná se o Star Wars: Han Solo - Imperial Cadet, který, jak už název napovídá, se zaměří na Hana Sola v období, kdy sloužil v imperiální armádě. Komiks se bude odehrávat mezi lety 13 - 10 před bitvou o Yavin a dostaneme tak příběh o tom, co se dělo předtím, než byl Han Solo vyloučen z letecké akademie a byl převelen na Mimban, kde se ve snímku Solo: Star Wars Story setkal s Chewiem, Beckettem, Val a Riem.

První část této minisérie vyjde 7. listopadu 2018. Komiks napíše Robbie Thompson, který mimo jiné napsal novelizaci Solo: Star Wars Story, ilustrace se ujme Leonard Kirk.

Oficiální synopse:

DOBRODRUŽSTVÍ MLADÉHO SOLA POKRAČUJÍ!

HAN SOLO utíká z Corellie a přidává se k IMPERIÁLNÍ LETECTVU se slibem, že se vrátí ke QI'ŘE.

Jak se ale zloděj zvyklý na chaos v ulicích přizpůsobí pořádku a disciplíně v armádě?

Ne dobře! Hanův sen stát se pilotem se rychle rozplyne poté, co zjistí, že možná ani nepřežije základní výcvik!

Ilustrace z komiksu: