Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »
Teaser trailer k epizodě IX
Na Star Wars Celebrations byl představen teaser trailer k epizodě IX více »

Video představuje hlavní postavy SW Resistance

Reklama
Napsáno dne 29.8.2018

Oficiální YouTube kanál Star Wars dnes uveřejnil video, které přibližuje hlavní postavy Star Wars Resistance. Spolu s ním jsme se na Entertainment Weekly dočkali článku s dodatečnými informace. Video si můžete s českými titulky pustit na konci tohoto článku, ve kterém si probereme ty nejdůležitější informace, které jsme se dozvěděli.

Jak už víme z minulosti, Kazuda „Kaz“ Xiono, mladý pilot Odboje, bude poslán Poem Dameron na stanici Colossus, na které má v utajení sledovat hrozby, které by mohl První řád na této stanici připravovat. Kaz se v přestrojení připojí ke skupince mechaniků, kteří si říkají „tým Fireball“ a přivydělávají si závoděním a kaskadérským létáním. Jméno skupinky vychází z přezdívky staré lodě, kterou se snaží opravit. Tato loď se často samovznítí nebo dokonce vybouchne - proto Fireball.

Tým Fireball - zleva: droid Bucket, Kazuda „Kaz“ Xiono, Neeku, Tam Ryvora, Jarek Yeager

Kaz, hlavní postava seriálu, je dle Davea Filoniho velmi dobrý pilot, ale když se dostane na Colossus, tak je poněkud zmatený. Jeho dabér Christopher Sean ve videu zmiňuje, že Kaz je dobrý v lítání, ale špehování mu moc nejde. Je sice celkem nešikovný, dostává se do problémů, ale má velké srdce a chce být iniciátorem změn.

Jarek Yeager, dabovaný Scottem Lawrencem, je šéfem opravny vesmírných lodí, starým přítelem Poea Damerona a leteckým veteránem Povstání, který nyní chce žít tichý život mechanika. Když mu ale Poe Dameron řekne o misi Kaza, je tento tichý život přerušen. Jako jediný ze skupinky ví o Kazově skutečné misi.

Tam Ryvora je mechanička, která dřív byla závodnicí a později ztratila svou loď. Suzie McGrath, která Tam hraje, říká, že její postava je drsná, rozumná a má ke všemu svůj vlastní postoj. Další dodávají, že má dobré srdce, chce mít ve svém životě smysl, je statečná a stará se i ostatní, ale své emoce chce mít jen pro sebe.

Zelený Nikto Neeku oproti Tam své emoce vůbec neschovává. Je to veselá, optimistická, pozitivní a velmi naivní postava. Josh Brener o své postavě mluví jako o někom, kdo má každý den skvělou náladu.

Tvůrci zmiňují, že tento seriál, cílený na mladší publikum, je unikátní ve svém vyprávění i ve své podobě a liší se od předchozích seriálů. Na druhou stranu v něm nemá chybět akce, plno nových postav, lodí i prostředí.

Ve videu můžeme zahlédnout také generálku Leiu Organu, kterou nadabuje Rachel Butera. Není to však jediná známá postava, jež se v tomto seriálu vrátí - Oscar Isaac si zopakuje roli Poea Damerona, Gwendoline Christie roli Phasmy a BB-8 roli BB-8.

První epizoda s názvem Rekrut má premiéru na americkém Disney Channelu 7. října tohoto roku.