Přijali jsme do týmu nového redaktora
Web opět bude mít svůj novinkový servis. více »
Hra Jedi: Fallen Order se má podobat Force Unleashed
Pokud se vám tato hack & slash akční adventura líbila, máte se na co těšit. více »
Streamovací služba od Disney nabídne plno Star Wars obsahu
Připravili jsme pro vás článek, který obsahuje všechny potvrzené (i nepotvrzené) seriály a filmy, které se na Disney Play objeví. více »
Matt Smith a Dominic Monaghan obsazeni v deváté epizodě
Doctor Who a Smíšek z Pána prstenů ve Star Wars! více »
Unikly fotky z natáčení epizody IX
Ukazují staré i nové postavy a pravděpodobně také novou planetu. více »

Video představuje hlavní postavy SW Resistance

Reklama
Napsáno dne 29.8.2018

Oficiální YouTube kanál Star Wars dnes uveřejnil video, které přibližuje hlavní postavy Star Wars Resistance. Spolu s ním jsme se na Entertainment Weekly dočkali článku s dodatečnými informace. Video si můžete s českými titulky pustit na konci tohoto článku, ve kterém si probereme ty nejdůležitější informace, které jsme se dozvěděli.

Jak už víme z minulosti, Kazuda „Kaz“ Xiono, mladý pilot Odboje, bude poslán Poem Dameron na stanici Colossus, na které má v utajení sledovat hrozby, které by mohl První řád na této stanici připravovat. Kaz se v přestrojení připojí ke skupince mechaniků, kteří si říkají „tým Fireball“ a přivydělávají si závoděním a kaskadérským létáním. Jméno skupinky vychází z přezdívky staré lodě, kterou se snaží opravit. Tato loď se často samovznítí nebo dokonce vybouchne - proto Fireball.

Tým Fireball - zleva: droid Bucket, Kazuda „Kaz“ Xiono, Neeku, Tam Ryvora, Jarek Yeager

Kaz, hlavní postava seriálu, je dle Davea Filoniho velmi dobrý pilot, ale když se dostane na Colossus, tak je poněkud zmatený. Jeho dabér Christopher Sean ve videu zmiňuje, že Kaz je dobrý v lítání, ale špehování mu moc nejde. Je sice celkem nešikovný, dostává se do problémů, ale má velké srdce a chce být iniciátorem změn.

Jarek Yeager, dabovaný Scottem Lawrencem, je šéfem opravny vesmírných lodí, starým přítelem Poea Damerona a leteckým veteránem Povstání, který nyní chce žít tichý život mechanika. Když mu ale Poe Dameron řekne o misi Kaza, je tento tichý život přerušen. Jako jediný ze skupinky ví o Kazově skutečné misi.

Tam Ryvora je mechanička, která dřív byla závodnicí a později ztratila svou loď. Suzie McGrath, která Tam hraje, říká, že její postava je drsná, rozumná a má ke všemu svůj vlastní postoj. Další dodávají, že má dobré srdce, chce mít ve svém životě smysl, je statečná a stará se i ostatní, ale své emoce chce mít jen pro sebe.

Zelený Nikto Neeku oproti Tam své emoce vůbec neschovává. Je to veselá, optimistická, pozitivní a velmi naivní postava. Josh Brener o své postavě mluví jako o někom, kdo má každý den skvělou náladu.

Tvůrci zmiňují, že tento seriál, cílený na mladší publikum, je unikátní ve svém vyprávění i ve své podobě a liší se od předchozích seriálů. Na druhou stranu v něm nemá chybět akce, plno nových postav, lodí i prostředí.

Ve videu můžeme zahlédnout také generálku Leiu Organu, kterou nadabuje Rachel Butera. Není to však jediná známá postava, jež se v tomto seriálu vrátí - Oscar Isaac si zopakuje roli Poea Damerona, Gwendoline Christie roli Phasmy a BB-8 roli BB-8.

První epizoda s názvem Rekrut má premiéru na americkém Disney Channelu 7. října tohoto roku.