Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »
Teaser trailer k epizodě IX
Na Star Wars Celebrations byl představen teaser trailer k epizodě IX více »
Informační zpráva o vývoji webu z 10. 2. 2019 / omluva
Nové informace ohledně dalšího směřování webu. více »

Koulovačka Hana a Chewieho a vojenský soud ve smazaných scénách

Reklama
Napsáno dne 13.9.2018

Entertainment Weekly včera zveřejnil novou smazanou scénu z filmu Solo: Star Wars Story, jehož datum vydání na domácích nosičích se nezadržitelně blíží. Tato scéna ukazuje Hana ve službách Impéria a vysvětluje, proč byl Han přeřazen z letectva do pěchotního vojska a převelen do bitvy na Mimban, kterou jsme mohli ve filmu vidět.

Další scéna, která se nevyskytuje ve finálním sestřihu, byla odhalena ve středeční The Star Wars Show, která běží na oficiálním YouTube kanále a Facebooku Star Wars. Můžeme v ní vidět koulovačku Chewieho s Hanem.

Nezapomeňte se podívat také na smazanou scénu, která prodlužuje útěk Hana a Qi'ry z Corellie. Jak se vám zatím smazané scény líbí? Nechali byste nějakou z nich ve filmu?