Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Hra Jedi: Fallen Order má být jako Force Unleashed

Reklama
Napsáno dne 14.9.2018

Na letošní herní konferenci E3 byla oznámena nová Star Wars hra od Respawn Entertainment, tvůrců Titanfallu a Titanfallu II, která ponese podtitul Jedi: Fallen Order. Dosud jsme věděli jen to, že se tato akční adventura bude odehrávat mezi epizodami III a IV a že budeme ovládat mladého padawana (nebo padawanku?), který se bude snažit přežít toto temné období pro Jedie. Nyní však Jason Ward, šéfredaktor serveru Making Star Wars, přinesl informaci, že se hra má podobat sérii The Force Unleashed z let 2008 a 2010. Pokud jste alespoň jednu z her z této série hráli, určitě víte, že hlavní hrdina Galen „Starkiller“ Marek disponoval až nesmyslnými schopnostmi Síly a dokázal například shodit hvězdný destruktor z oblohy pomocí Síly. To by však neměl být případ s Jedi: Fallen Order, jelikož tato hra, stejně jako všechny nadcházející hry, bude věrná kánonu a jeho součástí.

Druhá novinka, kterou jsme se od Warda dozvěděli, je to, že hra pravděpodobně nebude obsahovat žádné multiplayerové prvky a bude se jednat o čistě singleplayerovou hru, což je celkem překvapení vzhledem k tomu, že EA často vývojaře nutí do hry nějaký typ hry pro více hráčů přidat, aby se dala dále monetizovat.

Hra Jedi: Fallen Order vyjde o Vánocích 2019. Další informace se pravděpodobně dozvíme na dubnových Star Wars Celebration. Mezitím se můžete podívat, jak se The Force Unleashed 2 hrálo.