Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Hra Jedi: Fallen Order má být jako Force Unleashed

Reklama
Napsáno dne 14.9.2018

Na letošní herní konferenci E3 byla oznámena nová Star Wars hra od Respawn Entertainment, tvůrců Titanfallu a Titanfallu II, která ponese podtitul Jedi: Fallen Order. Dosud jsme věděli jen to, že se tato akční adventura bude odehrávat mezi epizodami III a IV a že budeme ovládat mladého padawana (nebo padawanku?), který se bude snažit přežít toto temné období pro Jedie. Nyní však Jason Ward, šéfredaktor serveru Making Star Wars, přinesl informaci, že se hra má podobat sérii The Force Unleashed z let 2008 a 2010. Pokud jste alespoň jednu z her z této série hráli, určitě víte, že hlavní hrdina Galen „Starkiller“ Marek disponoval až nesmyslnými schopnostmi Síly a dokázal například shodit hvězdný destruktor z oblohy pomocí Síly. To by však neměl být případ s Jedi: Fallen Order, jelikož tato hra, stejně jako všechny nadcházející hry, bude věrná kánonu a jeho součástí.

Druhá novinka, kterou jsme se od Warda dozvěděli, je to, že hra pravděpodobně nebude obsahovat žádné multiplayerové prvky a bude se jednat o čistě singleplayerovou hru, což je celkem překvapení vzhledem k tomu, že EA často vývojaře nutí do hry nějaký typ hry pro více hráčů přidat, aby se dala dále monetizovat.

Hra Jedi: Fallen Order vyjde o Vánocích 2019. Další informace se pravděpodobně dozvíme na dubnových Star Wars Celebration. Mezitím se můžete podívat, jak se The Force Unleashed 2 hrálo.