Nové Informace o hře Fallen Order
Na redditu se objevil nový účet s informacemi o připravované hře Star Wars Jedi: Fallen Order. více »
Nový herec pro seriál The Mandalorian
K obsazení nového seriálu The mandalorian se přidal další zkušený herec. více »
Novinky nově
Redakce je opět v provozu a přinášíme nové informace, které vám mohly uniknout. více »
Hra Jedi: Fallen Order se má podobat Force Unleashed
Pokud se vám tato hack & slash akční adventura líbila, máte se na co těšit. více »
Streamovací služba od Disney nabídne plno Star Wars obsahu
Připravili jsme pro vás článek, který obsahuje všechny potvrzené (i nepotvrzené) seriály a filmy, které se na Disney Play objeví. více »

Hra Jedi: Fallen Order má být jako Force Unleashed

Reklama
Napsáno dne 14.9.2018

Na letošní herní konferenci E3 byla oznámena nová Star Wars hra od Respawn Entertainment, tvůrců Titanfallu a Titanfallu II, která ponese podtitul Jedi: Fallen Order. Dosud jsme věděli jen to, že se tato akční adventura bude odehrávat mezi epizodami III a IV a že budeme ovládat mladého padawana (nebo padawanku?), který se bude snažit přežít toto temné období pro Jedie. Nyní však Jason Ward, šéfredaktor serveru Making Star Wars, přinesl informaci, že se hra má podobat sérii The Force Unleashed z let 2008 a 2010. Pokud jste alespoň jednu z her z této série hráli, určitě víte, že hlavní hrdina Galen „Starkiller“ Marek disponoval až nesmyslnými schopnostmi Síly a dokázal například shodit hvězdný destruktor z oblohy pomocí Síly. To by však neměl být případ s Jedi: Fallen Order, jelikož tato hra, stejně jako všechny nadcházející hry, bude věrná kánonu a jeho součástí.

Druhá novinka, kterou jsme se od Warda dozvěděli, je to, že hra pravděpodobně nebude obsahovat žádné multiplayerové prvky a bude se jednat o čistě singleplayerovou hru, což je celkem překvapení vzhledem k tomu, že EA často vývojaře nutí do hry nějaký typ hry pro více hráčů přidat, aby se dala dále monetizovat.

Hra Jedi: Fallen Order vyjde o Vánocích 2019. Další informace se pravděpodobně dozvíme na dubnových Star Wars Celebration. Mezitím se můžete podívat, jak se The Force Unleashed 2 hrálo.