Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Star Wars Teaser Trailer je venku!

Reklama
Napsáno dne 12.4.2019

Jak jistě nejspíše víte, začalo Star Wars Celebrations. V rámci hlavního panelu k poslední Star Wars epizodě, jejíž premiéra se rychle blíží, byl zveřejněn teaser trailer a název nadcházející epizody.

Film ponese název " The Rise of Skywalker". Český název zatím zveřejněn není, takže nad významem budeme moct ještě chvíli polemizovat, zda se jedná o povstání, nebo znovuzrození Skywalkera, či Skywalkerů. Ať tak, či onak, název je bezesporu zarážející, s ohledem na události předchozího filmu a trailer samozřejmě na tuto otázku nenabízí odpověď. A záběrů, o kterých se jistě bude v nejbližší době mluvit je hned několik, podívat se na ně můžete samozřejmě zde:

V rámci informačního panelu byla kromě několika otázek ke známým postavám představena i nová postava Jannah, kterou ztvární herečka Naomi Ackie. Žádné bližší informace k její postavě zveřejněny nebyly, ale kolují zvěsti, že by se mohlo jednat o dceru Landa Calrissiana. Nic není potvrzené a sama herečka se vyjádřila, že Lando je muž, který by mohl mít dceru kdekoliv v galaxii.

A když už o něm padla řeč, v traileru se vrací Billy Dee Williams v roli Landa Calrissiana. Herci je úctyhodných 82 let a ve finální epizodě trilogie se objeví jako oblíbený pašerák i v ikonickém žlutém obleku a dokonce se proletí ve Falconu.  

Dále je v traileru patrný pokrok schopností Rey, děj by se podle všeho měl posunout o celý jeden rok po předchozím filmu a půjde do tuhého. Lze očekávat nové i staré rasy a duel mezi Rey a Renem. Když už zmiňujem Kylo Rena, neznámý mimozemšťan mu v traileru spravuje masku a nelze také zameškat Leiu držící vyznamenání, které předávala Hanu Solovi, nebo Rey třímající v ruce světelný meč Skywalkerů.  

Odkazů na předchozí filmy je v teaseru požehnaně, snímek vypadá velice slibně a mnoho fanoušků po celém světě začíná odpočítavat do premiéry, která je oznámena na 19. prosince.