Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »
Teaser trailer k epizodě IX
Na Star Wars Celebrations byl představen teaser trailer k epizodě IX více »
Informační zpráva o vývoji webu z 10. 2. 2019 / omluva
Nové informace ohledně dalšího směřování webu. více »
Další zrušená hra?
Máme tu další zprávy, ne však dobré... více »
#1313isback
Hra je ve vývoji, máme nové informace více »

Star Wars Teaser Trailer je venku!

Reklama
Napsáno dne 12.4.2019

Jak jistě nejspíše víte, začalo Star Wars Celebrations. V rámci hlavního panelu k poslední Star Wars epizodě, jejíž premiéra se rychle blíží, byl zveřejněn teaser trailer a název nadcházející epizody.

Film ponese název " The Rise of Skywalker". Český název zatím zveřejněn není, takže nad významem budeme moct ještě chvíli polemizovat, zda se jedná o povstání, nebo znovuzrození Skywalkera, či Skywalkerů. Ať tak, či onak, název je bezesporu zarážející, s ohledem na události předchozího filmu a trailer samozřejmě na tuto otázku nenabízí odpověď. A záběrů, o kterých se jistě bude v nejbližší době mluvit je hned několik, podívat se na ně můžete samozřejmě zde:

V rámci informačního panelu byla kromě několika otázek ke známým postavám představena i nová postava Jannah, kterou ztvární herečka Naomi Ackie. Žádné bližší informace k její postavě zveřejněny nebyly, ale kolují zvěsti, že by se mohlo jednat o dceru Landa Calrissiana. Nic není potvrzené a sama herečka se vyjádřila, že Lando je muž, který by mohl mít dceru kdekoliv v galaxii.

A když už o něm padla řeč, v traileru se vrací Billy Dee Williams v roli Landa Calrissiana. Herci je úctyhodných 82 let a ve finální epizodě trilogie se objeví jako oblíbený pašerák i v ikonickém žlutém obleku a dokonce se proletí ve Falconu.  

Dále je v traileru patrný pokrok schopností Rey, děj by se podle všeho měl posunout o celý jeden rok po předchozím filmu a půjde do tuhého. Lze očekávat nové i staré rasy a duel mezi Rey a Renem. Když už zmiňujem Kylo Rena, neznámý mimozemšťan mu v traileru spravuje masku a nelze také zameškat Leiu držící vyznamenání, které předávala Hanu Solovi, nebo Rey třímající v ruce světelný meč Skywalkerů.  

Odkazů na předchozí filmy je v teaseru požehnaně, snímek vypadá velice slibně a mnoho fanoušků po celém světě začíná odpočítavat do premiéry, která je oznámena na 19. prosince.