Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »
Teaser trailer k epizodě IX
Na Star Wars Celebrations byl představen teaser trailer k epizodě IX více »
Informační zpráva o vývoji webu z 10. 2. 2019 / omluva
Nové informace ohledně dalšího směřování webu. více »
Další zrušená hra?
Máme tu další zprávy, ne však dobré... více »
#1313isback
Hra je ve vývoji, máme nové informace více »

Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal

Reklama
Napsáno dne 14.4.2019

 

Star Wars Jedi: Fallen Order

Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order.

Spolu s novými i starými informacemi byl uveřejněn i trailer a datum vydání.

 

Co tedy o hře víme? Bude se jednat o akční adventuru z pohledu třetí osoby, kde se ujmete role jediského padawana Kala Kentise, který přežil rozkaz 66 a musí se ukrývat před nově nastolenými pravidly. Zatím nebylo nic ukázáno z hratelnosti, je přislíben imerzní systém soubojů se světelným meče a užíváním schopností Síly, které budete v průběhu hry moct využívat. Pravděpodobně by se mohlo jednat o podobné mechaniky, které měla například hra The Force Unleashed. 

Hlavnímu protagonistovi propůjčil podobu a hlas herec Cameron Monaghan, kterého můžete znát například ze seriálu Gotham. Cal Kentis by se měl potýkat s Impériem a inkvizitory, kteří jsou na stopě všem přeživším Jediům, což by mohlo znamenat zajímavou variabilitu mezi používáním svých svých jediských schopností a skrýváním se. Jak moc hra bude fungovat, to se dozvíme již 15. listopadu a celé to poběží na Unreal Engine 4.

Pro opravdové zájemce už na Originu lze zakoupit předobjednávkovou:

Standard edici za 59.99 euro, která obsahuje kosmetické doplňky na světelný meč a droidího společníka

Deluxe edici za 69.99 euro, která kromě toho obsahuje další výjimečný kosmetický doplněk a Director's cut s videem ze zákulisí vývoje.

Tato hra bude dostupná pro PC, PS4 a Xbox One 

Vader Immortal

 

 

A pro majitele VR je tu další potěšující zpráva o hře Vader: Immortal. Tuto hru má na svědomí studio ILMxLAB. Kromě toho, že už ve VR dokázali vytvořit hororovou hru Nicodemus: Demon of Evanishment, mají v ruce ještě jedno eso v rukávu. A tím je zapojení Davida S.Goyera, scénáristy filmu Temný rytíř

Hra bude rozdělená na tři díly, první epizoda by měla jít dohrát do hodiny. A co tedy bude herní náplní? Dostanete se do tajemného Vaderova hradu na planetě Mustafar, který jsme mohli zahlédnout například v Rogue One: A Star Wars Story. Zde bychom měli mít možnost prozkoumat různé části sídla Temného lorda a zjišťovat tajemství Vaderovy rozpolcené duše. 

K této hře zatím datum vydání uveřejněno nebylo, ale mohli bychom se jí také dočkat už letos, do konce roku a to pouze na PC pro VR Oculus Rift.

 

Zdroje: 

https://www.ea.com/cs-cz/games/starwars/jedi-fallen-order

https://www.youtube.com/

https://www.oculus.com/vader-immortal/