Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal

Reklama
Napsáno dne 14.4.2019

 

Star Wars Jedi: Fallen Order

Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order.

Spolu s novými i starými informacemi byl uveřejněn i trailer a datum vydání.

 

Co tedy o hře víme? Bude se jednat o akční adventuru z pohledu třetí osoby, kde se ujmete role jediského padawana Kala Kentise, který přežil rozkaz 66 a musí se ukrývat před nově nastolenými pravidly. Zatím nebylo nic ukázáno z hratelnosti, je přislíben imerzní systém soubojů se světelným meče a užíváním schopností Síly, které budete v průběhu hry moct využívat. Pravděpodobně by se mohlo jednat o podobné mechaniky, které měla například hra The Force Unleashed. 

Hlavnímu protagonistovi propůjčil podobu a hlas herec Cameron Monaghan, kterého můžete znát například ze seriálu Gotham. Cal Kentis by se měl potýkat s Impériem a inkvizitory, kteří jsou na stopě všem přeživším Jediům, což by mohlo znamenat zajímavou variabilitu mezi používáním svých svých jediských schopností a skrýváním se. Jak moc hra bude fungovat, to se dozvíme již 15. listopadu a celé to poběží na Unreal Engine 4.

Pro opravdové zájemce už na Originu lze zakoupit předobjednávkovou:

Standard edici za 59.99 euro, která obsahuje kosmetické doplňky na světelný meč a droidího společníka

Deluxe edici za 69.99 euro, která kromě toho obsahuje další výjimečný kosmetický doplněk a Director's cut s videem ze zákulisí vývoje.

Tato hra bude dostupná pro PC, PS4 a Xbox One 

Vader Immortal

 

 

A pro majitele VR je tu další potěšující zpráva o hře Vader: Immortal. Tuto hru má na svědomí studio ILMxLAB. Kromě toho, že už ve VR dokázali vytvořit hororovou hru Nicodemus: Demon of Evanishment, mají v ruce ještě jedno eso v rukávu. A tím je zapojení Davida S.Goyera, scénáristy filmu Temný rytíř

Hra bude rozdělená na tři díly, první epizoda by měla jít dohrát do hodiny. A co tedy bude herní náplní? Dostanete se do tajemného Vaderova hradu na planetě Mustafar, který jsme mohli zahlédnout například v Rogue One: A Star Wars Story. Zde bychom měli mít možnost prozkoumat různé části sídla Temného lorda a zjišťovat tajemství Vaderovy rozpolcené duše. 

K této hře zatím datum vydání uveřejněno nebylo, ale mohli bychom se jí také dočkat už letos, do konce roku a to pouze na PC pro VR Oculus Rift.

 

Zdroje: 

https://www.ea.com/cs-cz/games/starwars/jedi-fallen-order

https://www.youtube.com/

https://www.oculus.com/vader-immortal/