Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »

Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal

Reklama
Napsáno dne 14.4.2019

 

Star Wars Jedi: Fallen Order

Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order.

Spolu s novými i starými informacemi byl uveřejněn i trailer a datum vydání.

 

Co tedy o hře víme? Bude se jednat o akční adventuru z pohledu třetí osoby, kde se ujmete role jediského padawana Kala Kentise, který přežil rozkaz 66 a musí se ukrývat před nově nastolenými pravidly. Zatím nebylo nic ukázáno z hratelnosti, je přislíben imerzní systém soubojů se světelným meče a užíváním schopností Síly, které budete v průběhu hry moct využívat. Pravděpodobně by se mohlo jednat o podobné mechaniky, které měla například hra The Force Unleashed. 

Hlavnímu protagonistovi propůjčil podobu a hlas herec Cameron Monaghan, kterého můžete znát například ze seriálu Gotham. Cal Kentis by se měl potýkat s Impériem a inkvizitory, kteří jsou na stopě všem přeživším Jediům, což by mohlo znamenat zajímavou variabilitu mezi používáním svých svých jediských schopností a skrýváním se. Jak moc hra bude fungovat, to se dozvíme již 15. listopadu a celé to poběží na Unreal Engine 4.

Pro opravdové zájemce už na Originu lze zakoupit předobjednávkovou:

Standard edici za 59.99 euro, která obsahuje kosmetické doplňky na světelný meč a droidího společníka

Deluxe edici za 69.99 euro, která kromě toho obsahuje další výjimečný kosmetický doplněk a Director's cut s videem ze zákulisí vývoje.

Tato hra bude dostupná pro PC, PS4 a Xbox One 

Vader Immortal

 

 

A pro majitele VR je tu další potěšující zpráva o hře Vader: Immortal. Tuto hru má na svědomí studio ILMxLAB. Kromě toho, že už ve VR dokázali vytvořit hororovou hru Nicodemus: Demon of Evanishment, mají v ruce ještě jedno eso v rukávu. A tím je zapojení Davida S.Goyera, scénáristy filmu Temný rytíř

Hra bude rozdělená na tři díly, první epizoda by měla jít dohrát do hodiny. A co tedy bude herní náplní? Dostanete se do tajemného Vaderova hradu na planetě Mustafar, který jsme mohli zahlédnout například v Rogue One: A Star Wars Story. Zde bychom měli mít možnost prozkoumat různé části sídla Temného lorda a zjišťovat tajemství Vaderovy rozpolcené duše. 

K této hře zatím datum vydání uveřejněno nebylo, ale mohli bychom se jí také dočkat už letos, do konce roku a to pouze na PC pro VR Oculus Rift.

 

Zdroje: 

https://www.ea.com/cs-cz/games/starwars/jedi-fallen-order

https://www.youtube.com/

https://www.oculus.com/vader-immortal/