Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »
Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »

Kontroverze Legends/Kánon

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Jocasta Nu
20. Květen 2020 - 23:15

Disney s celým Star Wars pořádně zamával. Bohužel k horšímu než k lepšímu. My s tím asi těžko něco zmůžeme. Musíme to přetrpět a doufat v jejich osvícení a návrat k původním kořenům. Sama jsem zapřísáhlou zastánkyní staré trilogie (4-6), novou trilogii (1-3) jsem ještě ochotna tolerovat. Naopak ten paskvil, kterým teď Disney poskvrnil dobré jméno značky Star Wars, ten vůbec nemusím, ale respektuji, že i přes můj odmítavý postoj je tato trilogie součástí hlavního příběhu.

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Pet11
24. Květen 2020 - 20:03

S filmy Rogue one i SOLO jsem docela spokojen. Ovšem nejnovější trilogie je paskvil, jaký se jen tak nevidí. Co se animáků týče, nové CW jsem zatím neviděl, Rebels jsou o dvě třídy níž, než CW a o Resistance se snad ani nebudeme bavit. Avšak Mandalorian je za mě pecka! Bohužel, ve výsledku je to strašně málo...

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Pet11
24. Květen 2020 - 20:11

Jinak, doufám, že se web po letech zase probudí k životu. Snad se podaří znova nastartovat povídkovou sekci, ta mi chybí snad nejvíce! 

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Jocasta Nu
24. Květen 2020 - 21:59
Vidím, že nový tým se do oživování stránek pustil s nadšením. Jen tak dál.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Coudy
21-22
Coudy [Redaktor]
25. Květen 2020 - 20:31

Děkujeme za zpětnou vazbu, budeme se snažit i dál :)

I'm one with the Force and Force is with me.

+1
+2
-1