Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Na pokračování příběhu Cala Kestise si budeme ještě muset nějaký čas počkat. Každopádně studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »
Timothy Olyphant v Boba Fettově zbroji
Na druhou sérii Mandaloriana si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale i přesto se už teď nejde vyhnout spekulacím a informacím o nadcházející sezóně. Kromě známých postav, které byly představeny v první sérii se ale dočkáme i úplně nové tváře. A tím je... více »
Kontroverze Legends/Kánon
Poté, co Disney odkoupil licenci Star Wars, první z kroků pod novým vedením byl zásadní krok, který poskytl řadě kreativních lidí prostor pro vyprávění nového příběhu ze světa Star Wars. Vítaný krok pro tvůrce, velice nepříjemný pro většinu hlasitých fanoušků. více »

Kontroverze Legends/Kánon

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Jocasta Nu
20. Květen 2020 - 23:15

Disney s celým Star Wars pořádně zamával. Bohužel k horšímu než k lepšímu. My s tím asi těžko něco zmůžeme. Musíme to přetrpět a doufat v jejich osvícení a návrat k původním kořenům. Sama jsem zapřísáhlou zastánkyní staré trilogie (4-6), novou trilogii (1-3) jsem ještě ochotna tolerovat. Naopak ten paskvil, kterým teď Disney poskvrnil dobré jméno značky Star Wars, ten vůbec nemusím, ale respektuji, že i přes můj odmítavý postoj je tato trilogie součástí hlavního příběhu.

+1
+4
-1
Obrázek uživatele Pet11
24. Květen 2020 - 20:03

S filmy Rogue one i SOLO jsem docela spokojen. Ovšem nejnovější trilogie je paskvil, jaký se jen tak nevidí. Co se animáků týče, nové CW jsem zatím neviděl, Rebels jsou o dvě třídy níž, než CW a o Resistance se snad ani nebudeme bavit. Avšak Mandalorian je za mě pecka! Bohužel, ve výsledku je to strašně málo...

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Pet11
24. Květen 2020 - 20:11

Jinak, doufám, že se web po letech zase probudí k životu. Snad se podaří znova nastartovat povídkovou sekci, ta mi chybí snad nejvíce! 

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Jocasta Nu
24. Květen 2020 - 21:59
Vidím, že nový tým se do oživování stránek pustil s nadšením. Jen tak dál.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Coudy
21-22
Coudy [Redaktor]
25. Květen 2020 - 20:31

Děkujeme za zpětnou vazbu, budeme se snažit i dál :)

I'm one with the Force and Force is with me.

+1
+2
-1