Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

Project Maverick odhalen!

Reklama
Napsáno dne 12.6.2020

Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládala se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick o kterém nebyly zveřejněné téměř žádné informace, kromě toho, že se na něčem takovém dělá a že se nejedná o VR hru, nýbrž o jedinečný nový herní zážitek ze světa Star Wars. Microsoft však omylem na svém obchodě zveřejnil hru k předobjednávkám a tím tu máme exkluzivní informace z toho, co je dostupné.

Víme tedy název hry, a kromě oficiálního potvrzení nám byl přislíben i trailer. Hra ponese název Star Wars: Squadrons. Další informace by se měly objevit co nejdříve. Prozatím z novinek vyplývá, že se bude jednat o vzdušný/vesmírný letecký zážitek. To znamená, že se můžeme těšit nejen na bitvy ve vesmíru, ale snad i nad povrchem planet, podobně jako ve starém Battlefrontu, nebo jiných leteckých simulátorech z předaleké galaxie. Dále je potvrzena i single-playerová kampaň, ačkoliv není hlavním bodem programu. Tím má být multiplayer s hráči proti hráčům, kteří se stanou piloty známých Star Wars plavidel.

Odhalovací trailer bude zveřejněn v pondělí 15. června v 8:00 (PT), tedy pro nás kolem 17:00. Spolu s ním by se mohly objevit i další informace. Očekáváme odhalení časoprostoru (zatím z obrázků vyplývá, že se bude jednat o dobu Impéria / Povstání), jak to bude s úpravou lodí, počtem hráčů na bitvu, na jaké platformě půjde hru hrát a podobně. Všechny shromážděné zprávy i s trailerem naservírujeme hned, jakmile budou dostupné. Ať vás do té doby provází Síla.