Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »

Project Maverick odhalen!

Reklama
Napsáno dne 12.6.2020

Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládala se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick o kterém nebyly zveřejněné téměř žádné informace, kromě toho, že se na něčem takovém dělá a že se nejedná o VR hru, nýbrž o jedinečný nový herní zážitek ze světa Star Wars. Microsoft však omylem na svém obchodě zveřejnil hru k předobjednávkám a tím tu máme exkluzivní informace z toho, co je dostupné.

Víme tedy název hry, a kromě oficiálního potvrzení nám byl přislíben i trailer. Hra ponese název Star Wars: Squadrons. Další informace by se měly objevit co nejdříve. Prozatím z novinek vyplývá, že se bude jednat o vzdušný/vesmírný letecký zážitek. To znamená, že se můžeme těšit nejen na bitvy ve vesmíru, ale snad i nad povrchem planet, podobně jako ve starém Battlefrontu, nebo jiných leteckých simulátorech z předaleké galaxie. Dále je potvrzena i single-playerová kampaň, ačkoliv není hlavním bodem programu. Tím má být multiplayer s hráči proti hráčům, kteří se stanou piloty známých Star Wars plavidel.

Odhalovací trailer bude zveřejněn v pondělí 15. června v 8:00 (PT), tedy pro nás kolem 17:00. Spolu s ním by se mohly objevit i další informace. Očekáváme odhalení časoprostoru (zatím z obrázků vyplývá, že se bude jednat o dobu Impéria / Povstání), jak to bude s úpravou lodí, počtem hráčů na bitvu, na jaké platformě půjde hru hrát a podobně. Všechny shromážděné zprávy i s trailerem naservírujeme hned, jakmile budou dostupné. Ať vás do té doby provází Síla.