Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Project Maverick odhalen!

Reklama
Napsáno dne 12.6.2020

Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládala se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick o kterém nebyly zveřejněné téměř žádné informace, kromě toho, že se na něčem takovém dělá a že se nejedná o VR hru, nýbrž o jedinečný nový herní zážitek ze světa Star Wars. Microsoft však omylem na svém obchodě zveřejnil hru k předobjednávkám a tím tu máme exkluzivní informace z toho, co je dostupné.

Víme tedy název hry, a kromě oficiálního potvrzení nám byl přislíben i trailer. Hra ponese název Star Wars: Squadrons. Další informace by se měly objevit co nejdříve. Prozatím z novinek vyplývá, že se bude jednat o vzdušný/vesmírný letecký zážitek. To znamená, že se můžeme těšit nejen na bitvy ve vesmíru, ale snad i nad povrchem planet, podobně jako ve starém Battlefrontu, nebo jiných leteckých simulátorech z předaleké galaxie. Dále je potvrzena i single-playerová kampaň, ačkoliv není hlavním bodem programu. Tím má být multiplayer s hráči proti hráčům, kteří se stanou piloty známých Star Wars plavidel.

Odhalovací trailer bude zveřejněn v pondělí 15. června v 8:00 (PT), tedy pro nás kolem 17:00. Spolu s ním by se mohly objevit i další informace. Očekáváme odhalení časoprostoru (zatím z obrázků vyplývá, že se bude jednat o dobu Impéria / Povstání), jak to bude s úpravou lodí, počtem hráčů na bitvu, na jaké platformě půjde hru hrát a podobně. Všechny shromážděné zprávy i s trailerem naservírujeme hned, jakmile budou dostupné. Ať vás do té doby provází Síla.