Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »
Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »

Hlavní informace o Star Wars Squadrons

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Windu
48-49
22. Červen 2020 - 11:56

Těším se, až mi přijde do rukou. :-D
Jen škoda, že je většina her vytvářena z časů impéria a málo her se věnuje období před jeho nástupem. Starý SW: Battlefront dal například možnost hrát buď za časů klonových válek (Republika vs. Separatisté), nebo z doby galaktického impéria (Impérium vs. Povstalci). 

Tady u Star Wars Squadrons sice výběr období chybí, na druhou stranu to kompenzuje lepší grafika, propracovanost stíhaček, atd. Tak snad to bude stát za to.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Coudy
21-22
Coudy [Redaktor]
23. Červen 2020 - 0:24

Souhlasím. Je to prostě taková jednohubka, která bude živá třeba 3 měsíce od vydání a pak se na ni zapomene. 

I'm one with the Force and Force is with me.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Jocasta Nu
28. Červen 2020 - 13:22
Zlaté Klonové války. :-D Škoda, že z jejich období nemáme téměř žádnou hru. I když tato hra vypadá vcelku dobře, myslím, že docela rychle hráče omrzí a zase budou dlouho čekat na další. Mnohem více se těším na představení éry High Republic, ale kdo ví, kdy se ji skutečně dočkáme a zda si to nakonec tvůrci nerozmyslí.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Coudy
21-22
Coudy [Redaktor]
28. Červen 2020 - 22:58

Souhlasím. Je to skutečně jednohubka, na kterou se časem zapomene.

EDIT: Jako určitě to bude po pár týdnech trpět nedostatkem hráčů, protože to pravděpodobně nezajistí, že se budou hráči vracet, pokud tam nebudou nějaké atraktivní odměny.

I'm one with the Force and Force is with me.

+1
0
-1