Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

Hlavní informace o Star Wars Squadrons

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Windu
48-49
22. Červen 2020 - 11:56

Těším se, až mi přijde do rukou. :-D
Jen škoda, že je většina her vytvářena z časů impéria a málo her se věnuje období před jeho nástupem. Starý SW: Battlefront dal například možnost hrát buď za časů klonových válek (Republika vs. Separatisté), nebo z doby galaktického impéria (Impérium vs. Povstalci). 

Tady u Star Wars Squadrons sice výběr období chybí, na druhou stranu to kompenzuje lepší grafika, propracovanost stíhaček, atd. Tak snad to bude stát za to.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Coudy
21-22
Coudy [Redaktor]
23. Červen 2020 - 0:24

Souhlasím. Je to prostě taková jednohubka, která bude živá třeba 3 měsíce od vydání a pak se na ni zapomene. 

I'm one with the Force and Force is with me.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Jocasta Nu
28. Červen 2020 - 13:22
Zlaté Klonové války. :-D Škoda, že z jejich období nemáme téměř žádnou hru. I když tato hra vypadá vcelku dobře, myslím, že docela rychle hráče omrzí a zase budou dlouho čekat na další. Mnohem více se těším na představení éry High Republic, ale kdo ví, kdy se ji skutečně dočkáme a zda si to nakonec tvůrci nerozmyslí.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Coudy
21-22
Coudy [Redaktor]
28. Červen 2020 - 22:58

Souhlasím. Je to skutečně jednohubka, na kterou se časem zapomene.

EDIT: Jako určitě to bude po pár týdnech trpět nedostatkem hráčů, protože to pravděpodobně nezajistí, že se budou hráči vracet, pokud tam nebudou nějaké atraktivní odměny.

I'm one with the Force and Force is with me.

+1
0
-1