Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Hlavní informace o Star Wars Squadrons

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Windu
52-53
22. Červen 2020 - 11:56

Těším se, až mi přijde do rukou. :-D
Jen škoda, že je většina her vytvářena z časů impéria a málo her se věnuje období před jeho nástupem. Starý SW: Battlefront dal například možnost hrát buď za časů klonových válek (Republika vs. Separatisté), nebo z doby galaktického impéria (Impérium vs. Povstalci). 

Tady u Star Wars Squadrons sice výběr období chybí, na druhou stranu to kompenzuje lepší grafika, propracovanost stíhaček, atd. Tak snad to bude stát za to.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Coudy
25-26
Coudy [Redaktor]
23. Červen 2020 - 0:24

Souhlasím. Je to prostě taková jednohubka, která bude živá třeba 3 měsíce od vydání a pak se na ni zapomene. 

I'm one with the Force and Force is with me.

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Jocasta Nu
28. Červen 2020 - 13:22
Zlaté Klonové války. :-D Škoda, že z jejich období nemáme téměř žádnou hru. I když tato hra vypadá vcelku dobře, myslím, že docela rychle hráče omrzí a zase budou dlouho čekat na další. Mnohem více se těším na představení éry High Republic, ale kdo ví, kdy se ji skutečně dočkáme a zda si to nakonec tvůrci nerozmyslí.

+1
0
-1
Obrázek uživatele Coudy
25-26
Coudy [Redaktor]
28. Červen 2020 - 22:58

Souhlasím. Je to skutečně jednohubka, na kterou se časem zapomene.

EDIT: Jako určitě to bude po pár týdnech trpět nedostatkem hráčů, protože to pravděpodobně nezajistí, že se budou hráči vracet, pokud tam nebudou nějaké atraktivní odměny.

I'm one with the Force and Force is with me.

+1
0
-1