Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu

Reklama
Napsáno dne 27.8.2020

Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery, živé gameplay záběry, exkluzivní rozhovory s vývojáři a mnoho dalšího.

Součástí novinek je v plánu i nový gameplay pro Star Wars: Squadrons. Tato nová hra nám byla představena už v červnu, pro potěšení všech hráčů, kteří s láskou vzpomínají na staré dobré starfighter simulátory ze série X-Wing, nebo Rogue Squadron. Už víme, že bude obsahovat ikonické vesmírné lodě a hratelnost je založená na týmové práci při vesmírných bitvách 5v5.

A to není vše. Kromě Squadrons bychom se měli dočkat i prvního bližšího představení další z očekávaných her z předaleké galaxie. Cesta k ní je vydlážděná z lego kostiček. Jedná se samozřejmě o LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. Jedná se o dosud největší hru v historii lego her, která nabídne svou podobu ke všem devíti filmům ze Skywalkerovy ságy. Dále se můžeme těšit na nejvíce hratelných postaviček, otevřený svět několika ikonických planet a typický humor lego hrám vlastní. 

Tak si to nenechte ujít, sledovat celou akci živě můžete na oficiálních stránkách Gamescomu, nebo skrze zprostředkovatelů na Twitchi, Facebooku, nebo Youtube. 

Gamescom 2020: https://www.gamescom.global/