Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu

Reklama
Napsáno dne 27.8.2020

Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery, živé gameplay záběry, exkluzivní rozhovory s vývojáři a mnoho dalšího.

Součástí novinek je v plánu i nový gameplay pro Star Wars: Squadrons. Tato nová hra nám byla představena už v červnu, pro potěšení všech hráčů, kteří s láskou vzpomínají na staré dobré starfighter simulátory ze série X-Wing, nebo Rogue Squadron. Už víme, že bude obsahovat ikonické vesmírné lodě a hratelnost je založená na týmové práci při vesmírných bitvách 5v5.

A to není vše. Kromě Squadrons bychom se měli dočkat i prvního bližšího představení další z očekávaných her z předaleké galaxie. Cesta k ní je vydlážděná z lego kostiček. Jedná se samozřejmě o LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. Jedná se o dosud největší hru v historii lego her, která nabídne svou podobu ke všem devíti filmům ze Skywalkerovy ságy. Dále se můžeme těšit na nejvíce hratelných postaviček, otevřený svět několika ikonických planet a typický humor lego hrám vlastní. 

Tak si to nenechte ujít, sledovat celou akci živě můžete na oficiálních stránkách Gamescomu, nebo skrze zprostředkovatelů na Twitchi, Facebooku, nebo Youtube. 

Gamescom 2020: https://www.gamescom.global/