Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

Chybová hláška DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN

Napsal: Jocasta Nu
Dne: 29.8.2020 13:04
Kategorie: Chyby a bugy na webu 2020
Zpět na fórum

Zdravíčko,

 

když kliknu na sekce blog, fanda, hry, videa, povídky, knihy, komiksy, filmy, klonové války, povstalce, odboj, tak mi prohlížeč hlásí chybovou hlášku:

 

Tento web není dostupný
DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN

 

Co s tím?

Přidat komentář
Obrázek uživatele Coudy
21-22
Coudy [Redaktor]
30. Srpen 2020 - 21:40

Hello there,

tahle chybička by mohla být na tvé straně, zkus nejprve restartovat prohlížeč, použij jiný. Nebo změň zařízení, jestli se tam dostaneš třeba s mobilem. Jako nejjednoduší možnost bych pak zkusil restartovat počítač. A pokud ani to nepomůže, tak je ještě 7 dalších způsobů, jak tenhle problém vyřešit. Do soukromého mailu ti pošlu odkaz, snad si s tím poradíš ;)

EDIT: *nejjednodušší... ach, Sílo.

I'm one with the Force and Force is with me.

+1
+1
-1