Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Blog a Video

Napsal: Komár
Dne: 5.2.2013 9:52
Kategorie: Dotazy k webu (2012 - 2014)
Zpět na fórum

Chtěl bych jenom zeptat a myslím že někteří taky kdy budou dokončeny sekce Blogy a Video
Přidat komentář
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
5. Únor 2013 - 21:06
Milda teď dělá na Fandovi, Videa by měla snad být do dvou týdnů. Horší je to s těmi blogy, ty dřív, jak za měsíc (a to když se zadaří) asi nebudou.

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Komár
30-31
6. Únor 2013 - 16:16
děkuji za odpověď

+1
0
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
16. Únor 2013 - 21:56
Když už tu jsou ty dotazy, rád bych se zeptal, kdy přibližně bude hotová sekce komixy, popřípadě jestli budou i na stažení.

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
+1
-1