Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Gregor


Obrázek uživatele Gregor
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Gregor
2236
Jakub
Berger

Napsat uživateli e-mail

E-mail: [email protected]
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1998 (je mu 20 nebo 21 let)
Další informace: No, Star Wars mám rád už asi od svých šesti let a přiznám se, jsem na něm tak trochu závislý :D Kromě Star Wars mám taky rád Pána Prstenů, Piráty z Karibiku a seriál Grimm. Jinak jsem z Ostravy a baví taky PC hry, psaní povídek a kreslení. Sbírám také Lego Star Wars a Hasbro figurky. Mezi mé oblíbené postavy SW patří Ahsoka Tano, Gregor, Bo-Katan Kryze a Obi-Wan.
Uživatelův podpis: "It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata
Na webu je již: 6 let 11 měsíců

Povídky tohoto uživatele:

Odběratelé povídek tohoto uživatele: Anakin Solo, Darth Severus, Mistr jouda, Darth Nihilus, Breed, Czeman, Clonetrooper Neyo