Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

Gregor


Obrázek uživatele Gregor
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Gregor
2236
Jakub
Berger

Napsat uživateli e-mail

E-mail: [email protected]
Pohlaví: Muž
Rok narození: 1998 (je mu 21 nebo 22 let)
Další informace: No, Star Wars mám rád už asi od svých šesti let a přiznám se, jsem na něm tak trochu závislý :D Kromě Star Wars mám taky rád Pána Prstenů, Piráty z Karibiku a seriál Grimm. Jinak jsem z Ostravy a baví taky PC hry, psaní povídek a kreslení. Sbírám také Lego Star Wars a Hasbro figurky. Mezi mé oblíbené postavy SW patří Ahsoka Tano, Gregor, Bo-Katan Kryze a Obi-Wan.
Uživatelův podpis: "It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata
Na webu je již: 7 let 8 měsíců

Povídky tohoto uživatele:

Odběratelé povídek tohoto uživatele: Anakin Solo, Darth Severus, Mistr jouda, Darth Nihilus, Breed, Czeman, Clonetrooper Neyo