Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

Obrázky při přihlašování

Napsal: Gregor
Dne: 6.3.2013 21:13
Kategorie: Dotazy k webu (2012 - 2014)
Zpět na fórum

Dnes jsem se chtěl přihlásit a po údržbě webu se mi objevil nový Captcha kód, a to obrázek postavy ze SW a u něj 4 možnosti. Jenomže ať dělám, co dělám, píše to, že jsem dal špatnou odpověď. Je tam například obrázek Wookie a možnost (teď nevím přesně) c) Chewbacca Zkoušel jsem dát c , c) , c) Chewbacca a dokonce i zkopírovat tu možnost do toho vyplňovacího pole, ale nic. Jediná možnost jak jsem se mohl přihlásit bylo asi deset minut obnovovat stránku, dokud se neobjevila jiná otázka, respektivě takový ten kód na opsání. Nevíte někdo, co s tím? Pokud to nejde nikomu, mohli by to administrátoři spravit?
Přidat komentář
Obrázek uživatele HorLukRos
26-27
HorLukRos [Bývalý admin]
6. Březen 2013 - 22:15
Stačí na tu možnost kliknout myší, textové pole se ti vyplní samo :-) Jinak pokud bys to chtěl psát ručně, pak správně je jen jméno postavy, bez písmenka odpovědi (ty jsou vždy pomíchané náhodně). Respektive ten text, který je ve výběru zabarven modře. Ve tvém případě jen "Chewbacca".

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Gregor
21-22
7. Březen 2013 - 16:48
Aha. Jsem to vůl. Že mě to nenapadlo :) Každopádně díky.

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
0
-1