Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Obrázky při přihlašování

Napsal: Gregor
Dne: 6.3.2013 21:13
Kategorie: Dotazy k webu (2012 - 2014)
Zpět na fórum

Dnes jsem se chtěl přihlásit a po údržbě webu se mi objevil nový Captcha kód, a to obrázek postavy ze SW a u něj 4 možnosti. Jenomže ať dělám, co dělám, píše to, že jsem dal špatnou odpověď. Je tam například obrázek Wookie a možnost (teď nevím přesně) c) Chewbacca Zkoušel jsem dát c , c) , c) Chewbacca a dokonce i zkopírovat tu možnost do toho vyplňovacího pole, ale nic. Jediná možnost jak jsem se mohl přihlásit bylo asi deset minut obnovovat stránku, dokud se neobjevila jiná otázka, respektivě takový ten kód na opsání. Nevíte někdo, co s tím? Pokud to nejde nikomu, mohli by to administrátoři spravit?
Přidat komentář
Obrázek uživatele HorLukRos
30-31
HorLukRos [Bývalý admin]
6. Březen 2013 - 22:15
Stačí na tu možnost kliknout myší, textové pole se ti vyplní samo :-) Jinak pokud bys to chtěl psát ručně, pak správně je jen jméno postavy, bez písmenka odpovědi (ty jsou vždy pomíchané náhodně). Respektive ten text, který je ve výběru zabarven modře. Ve tvém případě jen "Chewbacca".

Všichni máme své stroje času. Některé nás vezmou zpět - těm říkáme vzpomínky. Některé nás pohání kupředu - těm říkáme sny.

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
7. Březen 2013 - 16:48
Aha. Jsem to vůl. Že mě to nenapadlo :) Každopádně díky.

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
0
-1