Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
Druhá série Mandaloriana získává první oficiální trailer! No fakt! více »
Druhá série Mandaloriana má datum premiéry!
The Mandalorian se před rokem se svou 1. sérií dočkal zasloužené chvály a pozornosti diváků (ČSFD 85%), není tedy divu, že se okamžitě potvrdila druhá série. Rok uběhl celkem rychle a my se můžeme těšit na konkrétní datum, které si označíme v kalendáři více »
The Sims 4 se dočká expanze Star Wars: Journey to Batuu
Pravděpodobně znáte sérii The Sims a její poslední vydaný díl. The Sims 4, šest let stará hra, jejíž náplní je stavba domků a následné starání se o jejich obyvatele, Simíků. Právě tato hra se dočká dalšího rozšíření do řady, které je plně věnované Star Wars tématice. více »
Star Wars Squadrons a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga na Gamescomu
Dnes začíná čtyřdenní videoherní akce s názvem Gamescom 2020. Jedná se o největší herní konferenci na světě, která v podstatě konkuruje akcím jako je E3. Letošní ročník se koná kompletně virtuálně a tudíž každý z vás může vidět nově zveřejněné herní trailery více »
Nový seriál Star Wars: The Bad Batch vyjde na Disney+ v roce 2021
Během příštího roku 2021 se můžeme těšit na vydání dalšího animovaného seriálu ze světa Star Wars, který bude dostupný přes streamovací službu Disney+. Tentokrát se jmenuje Star Wars: The Bad Batch. A o čem, že bude? více »

Nedokončené sekce webu

Napsal: Mistr George
Dne: 6.5.2013 13:45
Kategorie: Dotazy k webu (2012 - 2014)
Zpět na fórum

Sleduji tyto stránky už od jejich založení a zatím jsem poslední dobou nepostřehl žádný pokrok s otevřením nějaké další sekce webu(např. kantýna, blogy, hry, knihy, kamiksy, atd.). tak jsem se chtěl zeptat, kdy se otevře nějaká nová webová část?
Přidat komentář
Obrázek uživatele Darth Mirek
20-21
6. Květen 2013 - 14:06
Ehm, pokud tyto stránky vážně sleduješ od jejich založení tak zajisté víš byly otevřeny tři nové sekce a na dalších třech se určitě pracuje.

Don't ask, if you don't care.

+1
+8
-1
Obrázek uživatele Karpagon
6. Květen 2013 - 16:37
Jj, třeba fanda...

Meditovat o tom, já budu.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Gregor
21-22
6. Květen 2013 - 17:53
No, nějaké sekce se už otevřely. Ale nemysli si, že admini mají čas jen na tento web. Vždyť oni mají práci/školu a pochybuji, že by všechen svůj volný čas věnovali kompletaci tohoto webu, protože je někdo netrpělivý. Určitě na tom pracují, ale holt musíš počkat.

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
+4
-1