Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Nedokončené sekce webu

Napsal: Mistr George
Dne: 6.5.2013 13:45
Kategorie: Dotazy k webu (2012 - 2014)
Zpět na fórum

Sleduji tyto stránky už od jejich založení a zatím jsem poslední dobou nepostřehl žádný pokrok s otevřením nějaké další sekce webu(např. kantýna, blogy, hry, knihy, kamiksy, atd.). tak jsem se chtěl zeptat, kdy se otevře nějaká nová webová část?
Přidat komentář
Obrázek uživatele Darth Mirek
24-25
6. Květen 2013 - 14:06
Ehm, pokud tyto stránky vážně sleduješ od jejich založení tak zajisté víš byly otevřeny tři nové sekce a na dalších třech se určitě pracuje.

Don't ask, if you don't care.

+1
+8
-1
Obrázek uživatele Karpagon
6. Květen 2013 - 16:37
Jj, třeba fanda...

Meditovat o tom, já budu.

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Gregor
25-26
6. Květen 2013 - 17:53
No, nějaké sekce se už otevřely. Ale nemysli si, že admini mají čas jen na tento web. Vždyť oni mají práci/školu a pochybuji, že by všechen svůj volný čas věnovali kompletaci tohoto webu, protože je někdo netrpělivý. Určitě na tom pracují, ale holt musíš počkat.

"It's okay. Don't be afraid to say it—dead, death, the dead. It isn't going to go away, and if we don't face it, we'll just make it bigger than it really is. Can't live without death, can't die without life." - Kal Skirata

+1
+4
-1