Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Darth Maul v epizodě 7 ???

Napsal: Blackhand47XD
Dne: 11.8.2013 19:00
Kategorie: Filmová hexalogie
Zpět na fórum

Dnes jsem objevil zajímavý článek, ve kterém se píše ,že herec Darth Maula by se do své role rád vrátil. Co si o tom myslíte ? odkaz »
Přidat komentář
Obrázek uživatele Mistr jouda
23-24
11. Srpen 2013 - 19:36
To je jeho přání. JJ to ale nezvěřelnil. Kdyby byl v nové triologii, každý kdo byl už ve SW, mohl by tam být i Mace Windu, ale to je nesmysl.

"A TO SE VYPLATÍ!" -Mistr Jouda, každá šťastná situace.

+1
0
-1
Obrázek uživatele tomas5542
11. Srpen 2013 - 19:49
Darth Maul je moje oblíbená postava takže kdyby se tam objevil vubec by mi to nevadilo i když nevim v jake situaci by se tam objevil možna že by nekdo spomínal nebo by ho naklonovali ale to je asi blbost
ale nejsem proti

+1
0
-1
Obrázek uživatele CadBane007
25-26
12. Srpen 2013 - 8:28
Ten bude spíš v nějakém Spin offu...

+1
+2
-1